Şimdi Ara

2si1 'Kotasız' Teknoloji ve Oyun Programı #akkolmasaydı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetsaid_ak

Beğenilen yorumların en üstte olmasını istiyoruz ve AKK denen saçmalığın sona ermesini istiyoruz

Forumda bakarsanız sayfaya en beğenilen yorumlar üstte çıkıyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crucial balistix tactical tracer led ramler.. corsairin teknolojisini yıllar öncesinden kullanmıştı.. corsair bu konuda bir ilk değil yani.

• Opera candır. Pil tasarruf modu var. Mobilde de veri tasarruf vs modları var. Çok memnunum tavsiye ederim.

• Tunahan Çok Yakışmış BÖYLE DEVAM ETMELİ BİZCE

• steam indiirmlerinden bahsedilmemiş sanırım.

• flood olacak ama tunahanda altından kalmış programın gideri var.

• logoyu değiştirin bu arkadaş çok daha başarılı.diğer arkadaş zorla çıkartılmış gibi duruyordu.bu ayar iyi.

• İntel için diyecek birşeyim yok. Ülkemizin ürettiği bir işlemci markası olsun gidip onu alalım. Bu konuda AMD'nin de farklı olduğunu düşünmüyorum.

Assassin's Creed serisini Revelations'a kadar %100 bitirmiş biriyim. AC 3'ü cidden severek oynamadım, hatta bitirmedim bile. Oyun orjinal olmasına rağmen. Altair ve Ezio kadar sarmadı nedense. Oyunun da suyu çıktı zaten.

• Mesut abi tatli muhabbetin icin teşekkur ederim abi altyapinin cebri icra yolu ile devletin yaptirmasi nasil olurdu bilmiyorum ama devletimizin yaptirim yapmasi lazim suan evdeki internetim birak akk si normal kullanimda 1.70 mbps

• millet 970 kullanıyo diyonuz da ben 8600 gt kullanıyorum :D

• Mesut Çevik candır;

Türkiye'nin internetinde kota sınırlaması olması ciddi bir problem mi? Evet
    En kısa sürede çözülmesi gerekiyor mu? Evet

fakat, çözülmesi gereken daha önemli sorunlar var. Meclisdekilerin güçlü den yana olup, güçsüzü ezmesi gibi.

2si1 'Kotasız' Teknoloji ve Oyun Programı #akkolmasaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pool_TR -- 14 Temmuz 2016; 17:22:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.