Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy frog

Beyler nasıl 6s 9.3.2 deyim geçmelimiyim ? Hatalar düzelmişmi sırf ekran kaldırılınca uyanma özelliği için geçesim geliyor

hocam ben o özelliğe alışamadım, kullanmıyorum. telefonu bir yerden bir yere taşırken vs hemen uyanıyor. bu da pil ömrüne etki ediyor haliyle. tel.le gün içinde pek işi olmayan biri içinse muazzam özellik.
  • 10.1 'e geçmeyi düşünenler, düşünmeden direk geçin.. farkı göreceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

10.1 'e geçmeyi düşünenler, düşünmeden direk geçin.. farkı göreceksiniz

6s 9.3.5 deyim su an geceyim mi hocam şarj durumu Nasıl 10.1 de

• Dfu ile yükleyince reset ekranındaki bozulma düzeliyor mu ota ile yükledim hala devam ediyor onun dışında bi sorunla karşılaşmadım hatta daha akıcı ve stabil gibi 10.1 ip6S için.

• Arkadaslar merhaba. İphone 5s telefonuma ios 10.1 guncellemisini yaptiktan sonra kurulum ekraninda iphone u onayla ekraninda kaldim ve islemi basaramadiktan sonra vazgec sonra ayarla secenegini secerek bu adimi atladim. Apple in baska bir urununu kullanmamaktayim (telefonum haric). Baska bir cihazda icloud a erisim yaparak gelen kodu girerek telefonu onaylama ekranini gecemiyorum. Ayrica ayarlar menusunde en ustte bekeleyen islemler ismiyle bir bildirim cikiyor. Ekran görüntüsü paylasiyorum. Lutfen yardimci olun. Tesekkurler. İyi forumlar.
    iOS 10 [ANA KONU]iOS 10 [ANA KONU]

• serdarlike kullanıcısına yanıt
    Aa öyleyse kötüymüş o zaman ya aynı durum cepte ikende olur o zaman. Sağolun bilgilendirme için

• Arkadaşlar bu mail uygulamasında özellikle birden çok alıntı olan maillerdeki karışıklığı çözdüm.

Ayarlar-Mail-Konuları Gruplama kısmında sadece "en son ileti en üstte" seçeneğini işaretlerseniz düzenli oluyor mailler.

@canocan_07

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerasuslu K kullanıcısına yanıt
    Sagol tekrar ios 10'a gectigimde denerim.

• Düzelmiş gibi ama tam değil. Eskisi kadar çok abartılı olmuyor

• ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Hocam şarj için tam doldur boşalttan sonra bilgi verebilirim. Ama şunu söyleyebilirim ki çok daha stabil ve hatasız bir güncelleme olmuş

• ios 10.1 i5s şarj problemine çare oluyor mu? 9.3.5 e göre %20 daha çabuk bitiyor pilim ve gün içinde telimi bırakıp şarja takan tiplerden değilim 9.3.5 te akşam 19 u %20 lerde görüyordun 10.0.2 de zorlanıyorum eve yetişemiyorum 10.1 de 5s için değişen pil stabilitesi söz konusu mu.
    2. olarak yeni bir ios güncellemesi çıktığında diyelim 11 çıktı illa o sürüme geçmek zorunda mıyım? Mesela 10 da kalmak ama apple tarafından ios 11 e geç diye taciz edilmek istemiyorum bunun için bir ayar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanttuna

Arkadaslar merhaba. İphone 5s telefonuma ios 10.1 guncellemisini yaptiktan sonra kurulum ekraninda iphone u onayla ekraninda kaldim ve islemi basaramadiktan sonra vazgec sonra ayarla secenegini secerek bu adimi atladim. Apple in baska bir urununu kullanmamaktayim (telefonum haric). Baska bir cihazda icloud a erisim yaparak gelen kodu girerek telefonu onaylama ekranini gecemiyorum. Ayrica ayarlar menusunde en ustte bekeleyen islemler ismiyle bir bildirim cikiyor. Ekran görüntüsü paylasiyorum. Lutfen yardimci olun. Tesekkurler. İyi forumlar.
    iOS 10 [ANA KONU]iOS 10 [ANA KONU]

Kurulum yaparken iki faktörlü doğrulama'yı açmışsınız. Kapatmak için bu adrestenhttps://appleid.apple.com/#!&page=signin girebilirsiniz.

• 10.1 ile 6 plus bile ateş ediyor. Artı 9.3.5i sadeliği haricinde hiçbir şekilde aratmıyor aksine widgetlar ve 3.parti klavye uygulamaları ile çok kullanışlı işler çıkıyor, yani apple son anda toparladı gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede genelde videoda 9.3.5 daha hızlı.Tartışmak ya da kesin böyledir diye yazmadım yanlış anlamayın.Belkide ben yanılıyorumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 25 Ekim 2016; 21:40:14 >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim. Halloldu :)

• berkanttuna B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim 😉

• 5s ios 10.1 güncelledim tel herhalde kafa yedi icould da sürekli işlerler güncelleniyor diyor kalıyor öyle herhalde güncelleme tam yüklenmedi bozuldu galiba tel çözümü varmı
  • Arkadaşlar ben 10.1 e hala geçmedim sırf bu kilit açmak için Touch ID veya parola girme artık kaldırıldığı için. Durum hala aynımı 10.1 için yani tanımlı parmağımla açmak istemediğimde parola ile açma hakkım varmı

• Enola kullanıcısına yanıt
    Kaldırıldığını kim dedi ki basıyorsun orta tuşa 6 haneli parola ekranı geliyor karşına.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.