Şimdi Ara

Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
27.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklığım bugün geldi genel olarak kaliteli gözüküyor, bildiğimiz kulaklık üzerine silikon başlık yaparak kanal içi gibi yapmışlar kulağa iyi oturuyor ama sesi kanal içine göre daha çok dışa veriyor, yüksek sesle dinliyorsanız çevrenize konser vermeniz olası bir durum.

Ses kalitesi olarak deli gibi bas yok ses genişliği orta karar, iphone, samsung, htc kutularından çıkan kulaklıklardan iyi olduğu kesin.
    Fiio e10 DAC ve Audio Technica ATH-CKS90 kullanan biri olarak beni kesmedi ama bu kaliteyi duymayan biri çok beğenir orası kesin.

Yalnız şöyle bir durum söz konusu kulaklık üzerinden %70 kadar ses açmaya izin veriyor, daha fazla açmaya çalışınca bip geri bildirim sesi veriyor telefon ekranında bundan sonrası kulağınıza zarar verebilir diyor. GEAR S2 saat üzerinden veya telefondan daha fazla ses açılabiliyor. Büyük ihtimal telefon üzerinde yazılımsal bir işitsel koruma ama nereden iptal ederim diye baktım bulamadım (NOTE 5)

Telefon görüşmeleri çok net karşıdaki de çok net duyabildiğini belirtti, kulaktan düştü düşecek hissiyatı olmuyor çünkü bir taraflarınıza dolanan aşağı çeken kablo yok tam spor yapanlara biçilmiş kaftan. ayrıca kulaklıkta dip ses tarzı boştayken veya çalışırken ses yok. Sony Ericsson MBR-100 Bluetooth adaptörde az da olsa bir dip ses vardı.

Pil konusu iyiye benziyor kutudan çıkardım şarja takmadan kullanmaya başladım 4 saati geçti halen pil zayıf falan demedi. kitapçıkta pil ömrü açısından bir bilgi yok.

Samsung Level ugulamasını kurdum daha %10 civarı pil eksilmiş gözükmekte sadece pil simgesi var o yüzden seviyeyi tahmini diyebiliyorum.

Sonuç olarak 28.05.2016 satış fiyatı 150tl değer mi derseniz beklenti kablosuz rahatlık ise ve üst düzey ürünler kullanmadıysanız sizi memnun eder

Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa incelemeSamsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme

İnceleme videosu
    Miyamoto Musashi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 14 Mart 2018; 22:34:33 >

• Arkadaşlar kulaklığı pc ye tanıttım ama bu seferde kalite inanılmaz düşük.

Sorunun fotografta görüldüğü gibi ayarlarda olabiliceğinden şüpheleniyorum. o ayara da dokunamıyorum. Kaliteyi nasıl yükseltebilirim. yardımcı olabilir misiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar kulaklığı pc ye tanıttım ama bu seferde kalite inanılmaz düşük.

Sorunun fotografta görüldüğü gibi ayarlarda olabiliceğinden şüpheleniyorum. o ayara da dokunamıyorum. Kaliteyi nasıl yükseltebilirim. yardımcı olabilir misiniz.

Selamlar, tesadüfen gördüm mesajınızı hazır da kullanıyorken kulaklığı yardım edeyim dedim. Hocam Denetim masası Bluetooth aygıtlarından ekleyeceksiniz ilk cihazı ondan sonra da tüm driverlarını yüklüyor 3-5 dakika da. Olması gereken ekran bu dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cé?

quote:

Selamlar, tesadüfen gördüm mesajınızı hazır da kullanıyorken kulaklığı yardım edeyim dedim. Hocam Denetim masası Bluetooth aygıtlarından ekleyeceksiniz ilk cihazı ondan sonra da tüm driverlarını yüklüyor 3-5 dakika da. Olması gereken ekran bu dur.

Hocam ben yapmaya çalıştım öyle ama yapamadım ses çok kalitesiz geliyor. Özelden mesaj attım bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cé?

quote:

Hocam ben yapmaya çalıştım öyle ama yapamadım ses çok kalitesiz geliyor. Özelden mesaj attım bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Hocam sorunu çözebildinizi mi?
    Ben özellikle de bilgisayarda da kullanacağım önemli benim için. teşekkürler

@C

• Level u pro edindim 2 gün önce hepsiburada dan.

Ses geç geliyor. İpad pro ve samsung note5 ikisinde de sorun yaşıyorum. Ne yapmak lazım
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-level-u-pro-video-sesi-gec-geliyor--131557910

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 25 Şubat 2018; 11:3:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.