Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mucii

1 Milyon Maç mı ? :D Yanlışlık Var Bizmi Yanlış Anlıyoruz Acaba

Bin maç bir milyon maç imkansız birşey yanlışlık var orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Tüm oyuncuları almış bulunuyorum +400k gp sıra geldi interneti ayarlamaya :)

Listeyi paylaşabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Oyun dun 40 k GP çaldı benden

Ustalar turnuvasında 4 defa finale kaldım finalde hepsinde juventus geldi ve yenildim . böyle şey olamaz ya , resmen ayar çekilmiş bu oyun en iyi oyuncu seviyesininde üstünde tüm topları manzukiçe şişirip onun indirdiği toplarla gol buldu , er türlü taktiği denedim olmuyor 3 gol attığım maçta 5 yedim . Alçaksın konami bu şekilde gp kasmak çaylaktan daha karlı ve eğlenceli idi ama gel görki konami bunu farketmiş olacakki finalde kazandırmıyor artık.

Aynen özellikle rakip son dk gol atıp öne geçiyor deli oluyorum ilk golü ben atsam pas yaparak rakibe topu vermiyorum
    Ustaların mücadelesi kupasinda geçen sene bu kadar zor değildi en iyisi çaylak harbi o kupa adamı sinir ediyor

• Yanlışlık yokta pesin bu dandik serverlarında 1 haftada 1 milyon maç olma ihtimali nedir onu bilmiyorum baya bi zor gözüküyor

• trustburak T kullanıcısına yanıt
    Sitesine Baktım Öyle Yazıyor Çevirmede Sıkıntımı Var Dicemde Sayıda Neden olsun :D Zaten Rakip Zor Buluyor Kaldki O Kadar Maçı 1 Yılda Yapan Varmı ..
  • Toplam online maç sayısı için diyor sanki ama kimisi 1haftada hiç online yapmıyor kimisi 100maç yapıyor herkese aynı go verecek sanırım

• Oyun bizi şizofren yapmaya çalışıyor böyle şey olabilir mi bin maç ne anlam veremedim .Yemek yemeyip şu içmesen uyumasan bile oynayamazsin.onca saat

• Bu hafta agent var mı?

• O değilde 2. Kampanyada çöp gibi bence real alır haftasonu

• Bir haftada kim bin maç yapar yuhh

2015'i gece gündüz oynardım kasımdan mayısa kadar,anca 2000 küsür maçı tamamlamıştım onda

• 1000 maç değil toplam serverda 1 milyon maç yapılması ama o kadar fazla maç yapılacağını düşünmüyorum gp kasıp açmak lazım hepsini riquelme iniesta geldi şimdilik

• Oyuncu listesi yok mu paylaşabileceğiniz kim var kim yok

• baya bi top açtım oyuncu yuvası arttırdım ronaldo geldi efsanelerden bu hafta hepsini toplarım inş. sonra top açma olayını iyi cl temsilcisi gelene kadar bırakırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

1000 maç değil toplam serverda 1 milyon maç yapılması ama o kadar fazla maç yapılacağını düşünmüyorum gp kasıp açmak lazım hepsini riquelme iniesta geldi şimdilik

Agent var mı? Varsa kaç oyuncu var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhanalkan07

O değilde 2. Kampanyada çöp gibi bence real alır haftasonu

Real Madrid yense bile Barcelona kesin gol atar en az 1 gol yaz barça ya umarım realmadrid kazanır barça yi sevmiyorum realmadrid desteklerim yabancı takımlar arasında

• Bu haftadaki oyuncu listesi nedir?

• trustburak T kullanıcısına yanıt
    Dostum bazen dikkat ediyorum altta gunluk oynanan mac sayisini veriyorlar 800.000 falan yaziyor:) rakkamlar dogru ise rahat gecer 5 milyonu

• İnşallah real madrid 7-6kazanır

• Den57 kullanıcısına yanıt
    139 tane oyuncu var barcelona ve realde oynamış ve oynayan oyuncular var ayrıca barcelona legends var bana de boer ile kluivert geldi ama tabii ki ilgi çekici olan ilk 3 sayfayı ekliyim özellikle r9 çok süper olur
     [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*

• https://youtu.be/bFig7m1CVKA Burda da video olarak oyuncu listesi var

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.