Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafam da deli sorular;
    Ali Koc adayligini acikladi taraftari stad a davet etti.
    Klup bu davetten hemen sonra evimizde oynayacagimiz avrupa maci biletini cok uygun fiyatlardan satisa cikardi.
    Simdi aklima farkli sorular geliyor.
    Aziz ile Koc danisikli dovus icindeler mi? Malum bariz artan bir taraftar tepkisi ve istifa sesleri var. Aziz bunlari bastirmak icin bu tarz bir hamle mi yapti? Aziz in normal tepkisi takim bu haldeyken adaylik acikladigi icin salya sumuk Koc a sallamasi olmaliydi.Koc un traftar stad a soylemine karsi bilet fiyatlari indirmek degil arttirmak aziz den beklenen normal tavir bence.

Veya Koc un davetine taraftarin olumlu yanit verecegini tahmin ettigi icin Koc soyledi diye degil biz bilet fiyatlari indirdik diye stad doldu algisi mi yaratmak istedi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    dostum avrupa macında dersimle oynamıcaksın kiazizy. böyle bir olay sergilesin manu ile oynucaksın muhtemel yenilgide o taraftar zaten barut gibi direk tepki olur aziz yıldırıma o yuzden aziz yıldırım böyle bir olaya girişmez belkide koç böyle bir fırsattan yararlanıp erken secim falan planlıyordur

• Hocam Bilal de oradan mezun

Böyle bir şey yapıyorsa bu sadece kısa vadede kurtarır azizi. Sonuçta o aziz gitmeden bu taraftar rahat durmayacak. bizim derdimiz azizle.

Istifa seslerini bastirma adina yapilmis bir oyun.Aziz baskanla yola devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefe -- 27 Ekim 2016; 8:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Goeth

Hocam Bilal de oradan mezun

Abd de parası olan eğitim alır arkadaşlar burslu okuyanlar hariç. Ama köklü iyi üniversitedir orası ayrı. E tabi birde her gelen zengini eğitime alıyorlarda diyemem ama ABD de eğitim paralıdır. Belli zeka seviyesi ve dölar seviyesi ararlar. fakirsen zeka seviye çıtasını artırırlar. Malsan para seviye çıtası artar :D
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Valla ben taraftarı biliyorum. İki galibiyet alırsak yeter bu balonda söner gider.
  • Aziz Yıldırım o koltukta kalabilmek için elinden gelen herşeyi yapacak.
    Bakalım yeterli olacak mı?

• M.ali aydınlar saran ali şen ve daha bir öok fblinin ali koça destek verdiğini görüyoruz.
    Mayıstaki olağanüstü kongrede aziz yıldırımın sadece kemik oyu kazanmaya yetmez.
    Ali Koç azizi de geçebilir bu desteklerle

• Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Mayısta olağanüstü kongre mi var hocam ? Yoksa bile imza toplanip yapılabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Mayısta olağanüstü kongre mi var hocam ? Yoksa bile imza toplanip yapılabilir mi ?

hayır resmi olarak bir şey yok.
    olağanüstü seçimli genel kurul kararına yönetim kurulu ve başkan karar veriyor maalesef.
    ancak hem yargıtayın açıklanacağını varsayarsak hem de bu sene de şampiyonluk kaçırdığımızda gelecek olan tepkileri hesaba katarsak
    kongreye gitmek zorunda kalacak başkan.
    imza toplamak falan da işe yaramaz.toplanan imzalar yönetim kuruluna verilir Fenerbahçede yönetim kurulu = Aziz yıldırım olduğu için imza falan işe yaramaz.
    Hocam açıklansa dahi Aziz kendi eliyle kongre kararı almaz. Pişkin bir adam. Diktatör ruhlu. Kendi eli ile o koltuktan gitmez. Gitmeyecek. Istersek kümeye oynayalım. Önemli olan sipor. Önemli olan Topuk yaylası sonuçta. Aziz Fenerbahçe'den giderse bu denli on planda olamaz. Bu sebeple egosu bırakmasına izin vermeyecek. Azizin gidişi sancılı olur. Koç karşısına çıkarsa her türlü kirli şeyi yapar. Üyeleri tehdit eder. Bu diktatöru anca Koç devirir. Lakin Koç seçilemezse bir daha kulüp ile uğraşmaz bence. Yoluna gider. Bizde Azizden sonra Ali Yıldırımı başkan görürüz. 2018 Mayıs Fenerbahçe kulüp tarihi için milat. Ondan sonraki 5 yıl içinde Şampiyonlar Ligi'nde finale yürüyecek bir vizyona sahip olan olan Koç seçilir umarım.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam adam her yerde yargıtaydan sonra kongre kararı alıcam dedi.
    Eğer sözünden dönerse ne taraftar ne medya ne de yanında kimse kalmaz. 2018 seçimlerini de mümkün değil kazanamaz sözünden dönerse.
    Aziz Yıldırım çok kurnaz adam.
    Yargıtay kararı zaten olumlu gelecek bundan endişeli falan değil koltuk sevdasından dolayı bırakmıyor.
    Bu mayısta kongre yapar zaten 3 temmuz muhabbeti ile yine delegelerin oylarını alır.
    M.ali aydınlar fln da yanında eğer o veya onun adamları ali koçun yönetim kadrosuna girerse aziz ali koçu buradan vurur. Kongreyi de bu manipülasyonlarla kazanır.
    Ali Koç aziz yıldırımın seviyesine inmez seçim konuşmasında.
    Aziz Yıldırım mahalle ağzıyla konuşmayı alışkanlık haline geldiği için kongre üyelerini kafalamayı beceriyor.
    Bazen öyle etkileyici konuşuyor ki yürü be başkan diyorum ben bile

Ali koç ve aziz yıldırımın aday oldugu bir kongreyi ve sonucunu hayal etmek zor.
    Ama eğlenceli olabilir.
    Aziz yıldırımı devirebilecek tek adam şuanki mevcut camiada
    Bakalım yapabilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 27 Ekim 2016; 13:58:05 >

Hocam Aziz bundan bir zaman önce üç sene üst üste şampiyon olacağız dedi. Olamazsak bırakacağım dedi. Bıraktı mı hayır . Bu adam ne zaman sözünde duran biri oldu ki. Başarısızlık olursa sorumlusu benim dedi Kartal dönemi. Hani noldu. Hala aynı tas aynı hamam. Bu Adam diktatör olduğu algı yönetiminde çok başarılı. Dediğiniz gibi kongre üyelerini gaza getirici konuşmalar ile kandırıyor. Algiyi hep başka unsurlara çekiyor. Yargıtay açıklansa dahi 2018 beklenecek. Sözünden dönecek çünkü aziz bu. Koç çıkarsa karşısına şansı var. Onun dışında isterse takım küme düşsun seçilir. Zaten elinde basketbol ve voleybol gibi kozlar var. Azizin Tek gitme ihtimali var o da 2018 mayısta Koç galibiyeti. Yoksa hocam kendi eliyle hayatta bırakmaz

• Arkadaşlar Aziz Yıldırım yargıtay kararını bekliyor korkuyoe falan demişsinizde.

Bakın bu adamın tek bırakmama nedeni Fenerbahçenin kattığı güç. Ne zenginlik ne para hepsi var herifte. Ama şimdi herhangi bir mekana kongreye seminere gitse Fb başkanı diye kapıda karşılanıyor herif. Her dediği, yaptığı açıklama gazetelerde, manşetlerde falan. Başkanlığı bıraktığı gün bu herifi kimse şeyine sallamayacak zaten sevilmeyen birisi, kendiside bunu biliyor bal gibi ve bırakmıyor.

Mesela Ali Şen zamanında ne dese manşetlerdeydi, her kelimesi dinlenen birisiydi. Şimdi kimin umrunda ? Arada bir açıklama yapıyor kimse takmıyor bile. Azizde bunu biliyor ve sırf bu yüzden bırakmıyor o koltuğu. Kolay değil ülkenin en büyük topluluklarından birinin başında herif

• Tövbe estagfurullah, ama görünce dayanamadım beyler mevcut durum aynen bu

• Önümüzdeki günlerde Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasında sert rüzgarlar esecek. (Ahmet Ercanlar)

https://twitter.com/chemedya/status/791590071866720256?ref_src=twsrc%5Etfw

https://twitter.com/chemedya/status/791590347847720960?ref_src=twsrc%5Etfw

• quote:

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Arkadaşlar Aziz Yıldırım yargıtay kararını bekliyor korkuyoe falan demişsinizde.

Bakın bu adamın tek bırakmama nedeni Fenerbahçenin kattığı güç. Ne zenginlik ne para hepsi var herifte. Ama şimdi herhangi bir mekana kongreye seminere gitse Fb başkanı diye kapıda karşılanıyor herif. Her dediği, yaptığı açıklama gazetelerde, manşetlerde falan. Başkanlığı bıraktığı gün bu herifi kimse şeyine sallamayacak zaten sevilmeyen birisi, kendiside bunu biliyor bal gibi ve bırakmıyor.

Mesela Ali Şen zamanında ne dese manşetlerdeydi, her kelimesi dinlenen birisiydi. Şimdi kimin umrunda ? Arada bir açıklama yapıyor kimse takmıyor bile. Azizde bunu biliyor ve sırf bu yüzden bırakmıyor o koltuğu. Kolay değil ülkenin en büyük topluluklarından birinin başında herif

aynen katılıyorum.

• Yokmu İstanbulda bir babayiğit azıze iki tane tokat atacak

• 
Sayfa: önceki 23542355235623572358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.