Şimdi Ara

AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.231
Cevap
90
Favori
459.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1306 mhz olan 270$
    1342 mhz olan 280$

Sapphire programı ile oc yapmak kolay olduğu için 10$ fark önemsiz diğer bütün özellikler aynı, 270$ olanı alırsanız sizde 1342 mhz ye yükselte bilirsiniz. Son kullanıcı için kolaylık olsun diye böyle ayrı versiyonlar çıkarıyorlar yinede siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    adamlar karta özel site yapmışlar onada hızı yanlış girmişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

1306 mhz olan 270$
    1342 mhz olan 280$

Sapphire programı ile oc yapmak kolay olduğu için 10$ fark önemsiz diğer bütün özellikler aynı, 270$ olanı alırsanız sizde 1342 mhz ye yükselte bilirsiniz. Son kullanıcı için kolaylık olsun diye böyle ayrı versiyonlar çıkarıyorlar yinede siz bilirsiniz.

Anakartim destekliyor. Ama islemcim i5 6500
    Yani programla yapılıyorsa 30 tl değmez
    Ama islemci lazim sa oc li alalim

• lnsurgent kullanıcısına yanıt
    İşlemcin sağlam sorun olmaz

https://youtu.be/rKb9beFT730

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 29 Temmuz 2016; 21:09:13 >
  • beyler crimson 16.7.3 yükleyemedim hata veriyo bilgisi olan varmı ben windows 10 etkin olmadığı için olmadığını düşünüyorum veya da başka bir sorunmu?
  • AMD RX 460, RX 470, RX 480 [ANA KONU]
  • killyourfm kullanıcısına yanıt
    çizgi elektronik sitesndede rx470 strix listelenmiş

• 16.7.3 sürücüsü ile Rise of the Tomb Raider'da %10(1080p) performans artışı gelmiş.
  • Amd rx 480 gösterip rx 470 vurmasın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    Sırf 480 icin 144 hz freesync monitör aldım. Bekle azcik daha. Özel soğutmalı modeller çıksın testler yapılsın ona gore 2x480 alıp cf yapacağım. Eminimde freesync sayesinde 1080 den iyi olacagina eminim

• Özel modellerin testleri yapıldı, arkadaşlar bir sürü link attılar. Adama vsync-freesync hakkında detaylı konuşulan video atıyoruz halen daha konuya yırtılmalar olur mu falan diye yorum atıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mav1li

16.7.3 sürücüsü ile Rise of the Tomb Raider'da %10(1080p) performans artışı gelmiş.

Lütfen fanboyları böyle performans artışlarıyla rahatsız etmeyelim.
  • Biliyorum testler yapıldı dün 1 bugün 2 çoğu şey net değil bunu sende görüyorsun. Sistemin oturması için 10 gün sure lazım en azından degilmi. Herkez balıklama atliyo milletin kafa çorba oldu

• Kaç tane site test yaptı arkadaşım custom modellerden 15 fps artış mı bekliyorsunuz siz? Ben kaç gündür test videoları izleyip yabancı sitelerde ki incelemelere göz atıyorum, gelmişsiniz en son sayfaya değişik değişik yorumlar yapıyorsunuz.
  • Cf testleri bekliyorum. Ayrıca önceki sayfalara bak muhtemelen baska birine yazacağın şeyleri bana yazdın

• Ciksman kullanıcısına yanıt
    Sürücü silme programını indirip, safe mode altında sürücüleri silmeni tavsiye ederim. Ayrıca ccleaner ile sürücüleri sildikten sonra register checki de yaparsan yeni sürücüleri yüklemekte problem yaşamazsın.

Ama bundan önce sürücüleri tekrar indirip denemende fayda var.

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
  • RX480 DEVIL amazonda ne zaman satışa çıkar?
  • neden bu kadar sinirlendiniz anlamadım bak yukarıda arkadaş güzelce açıklamış biz hiç 1080 ultrada oyun oynamadık ondan anlayamayız farkı diye demek ki anlaşılmıyormuş bu kadar kendinizi kasmanıza gerek yok cevapta atmak zorunda değilsiniz. Birde benim yorumumda olur mu diye değil hiç fark etmedim dedim bu güne kadar neyse açıklama yapmaya gerek yok bir daha benim sorularıma cevap vermezseniz sevinirim. Sizden zorla da bir cevap vermeniz beklenmiyor.
  • Attano kullanıcısına yanıt
    akbankın kampanyası var axess hep 3/5 taksit alıyorum
  • Bu amazondakiler ne zaman gönderilcekmiş yav :)
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.