Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
11
Favori
21.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    G-sync e ne para vereceğim. Bahsettiğin monitör 1200$ 100hz. Aynısının freesync versiyonu 800$. Sadece 75hz olması farklı. Monitör alıp nvidianın işe yaramayan çipine 400$ veriyorsun. Aradaki farka i5 işlemci ve rx480 ekran kartı alınır.

800$ da çok yüksek bir fiyat zaten. Bir de 35" va panel aoc var ama onun da çözünürlüğü o boyuttaki ekran için çok düşük. 80ppi falan galiba. O özelliklerde 29 inç olsa alınabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

VG2401mh-2 Fikri olan var mı ?

F/P olarak 144 hz ne alınabilir 24"/47"

Güzel monitör tam fiyat performans canavari 24'inç tavsiye ederim 1080p monitör için çünkü 27'inç kullanan bazi arkadaşlar yakın oturulduğu için monitöre pixsellerin belli olduğundan bahsetmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

G-sync e ne para vereceğim. Bahsettiğin monitör 1200$ 100hz. Aynısının freesync versiyonu 800$. Sadece 75hz olması farklı. Monitör alıp nvidianın işe yaramayan çipine 400$ veriyorsun. Aradaki farka i5 işlemci ve rx480 ekran kartı alınır.

800$ da çok yüksek bir fiyat zaten. Bir de 35" va panel aoc var ama onun da çözünürlüğü o boyuttaki ekran için çok düşük. 80ppi falan galiba. O özelliklerde 29 inç olsa alınabilirdi.

Alttaki model alabilirsin freesync olan 34 in acer predatörü

• Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Dediğim monitör bu zaten. amazonda bir ara 800$ dı ve Türkiyeye geliyordu. Hem hız olarak tam istediğim gibi değil hem de pahalı kaçıyor biraz.

https://www.amazon.com/AOC-C3583FQ-Curved-Monitor-2560/dp/B01G6E4UPE/
    Bir de bu var hem 160hz hem VA panel olması açısından daha iyi ama çözünürlük düşük bununda. 29" olsa o çözünürlük kurtarırdı ama 35" için çok az.
  • quote:

Dediğim monitör bu zaten. amazonda bir ara 800$ dı ve Türkiyeye geliyordu. Hem hız olarak tam istediğim gibi değil hem de pahalı kaçıyor biraz.

https://www.amazon.com/AOC-C3583FQ-Curved-Monitor-2560/dp/B01G6E4UPE/
    Bir de bu var hem 160hz hem VA panel olması açısından daha iyi ama çözünürlük düşük bununda. 29" olsa o çözünürlük kurtarırdı ama 35" için çok az.

2560x1080 olduğu için her oyunda tam ekran kullanamaya bilirsiniz o monitörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 22 Temmuz 2016; 19:47:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

quote:

Alttaki model alabilirsin freesync olan 34 in acer predatörü

kaç para bu monitör tr de var mı peki

• Hobar kullanıcısına yanıt
    tr varmı bu monitörden

VA panel olması ıps göre daha mı iyi
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Tr'de yok bu monitör amazon fiyati 800usd .Va panel olduğu için ucuz zaten oledler en iyi panel ama fiyatlari çok pahali şuan için alınabilirlik seviyesinde kalite olarak ipsler daha ön plana çikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 24 Temmuz 2016; 9:51:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: killyourfm

https://www.webdenal.com/samsung-lu28e590ds-uf_819030.html?gclid=Cj0KEQjwztG8BRCJgseTvZLctr8BEiQAA_kBDyonisb7xcFHHqL8ZgScM6Z0irELYwBBaYLGzJxziBgaAoRX8P8HAQ bu monitorü almayı düşnüyorum ama freesync desteği var mıdır?

Sanirim yok hocam hicbiryerde goremedim feeesync olsa yazarlardi ayrica bu TN panel hocam 4k ve buyuk ekran alicaksan İPS almanin oneririm ipsler renk yogunlugu daha fazla sahane film izlenir 4k gercek anlamda yasarsin hocam 4k alinicaksa ips olanlara bakmakta fayda var!
    Asusun ips ve tnler daha iyi ve uygun fiyat ben olsam alttaki 4klardan birini secerdim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 25 Temmuz 2016; 13:21:36 >

• Vx2457 (725₺) almayı düşünüyorum ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahattin Abi -- 25 Temmuz 2016; 14:13:25 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: killyourfm

https://www.webdenal.com/samsung-lu28e590ds-uf_819030.html?gclid=Cj0KEQjwztG8BRCJgseTvZLctr8BEiQAA_kBDyonisb7xcFHHqL8ZgScM6Z0irELYwBBaYLGzJxziBgaAoRX8P8HAQ bu monitorü almayı düşnüyorum ama freesync desteği var mıdır?

Sanirim yok hocam hicbiryerde goremedim feeesync olsa yazarlardi ayrica bu TN panel hocam 4k ve buyuk ekran alicaksan İPS almanin oneririm ipsler renk yogunlugu daha fazla sahane film izlenir 4k gercek anlamda yasarsin hocam 4k alinicaksa ips olanlara bakmakta fayda var!
    Asusun ips ve tnler daha iyi ve uygun fiyat ben olsam alttaki 4klardan birini secerdim!

http://www.samsung.com/tr/consumer/it/monitor/led-monitor/LU28E590DS/UF burada freesync yazmışlarda o yüzden sormuştum.Türkiyede var mı o monitorler bir de fiyatları ne kadar? Benim limitim <1600TL.

• 24 veya 27 inc 144 hz freesync monitör arıyorum varmı önerebilceginiz 4k olsada hayır demem
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Attığın video lg nin ips panellerini pazarlamak için koyduğu bir reklam. va panellerin ips e göre avantajlı olduğu noktalar var. Mesela kontrastları çok daha iyi. Cloud gibi sorunlar da va da daha azdır.
  • quote:

Attığın video lg nin ips panellerini pazarlamak için koyduğu bir reklam. va panellerin ips e göre avantajlı olduğu noktalar var. Mesela kontrastları çok daha iyi. Cloud gibi sorunlar da va da daha azdır.

Ama ipsler daha kaliteli sağlam.
    Mesela benim evde ips LG tv var çocuk büyük tv kumandasını ekrana atti küt die çizik bile oluşmadi birde geçenyıl 1tane VA panel monitör vardi terlik atmişti ona ekran iz kaldı simsiye dev bi ölü pixsel gibi bişi sonra tamir bir dünya para istediler attim bende çöpe
  • VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd modelini bu akşam alıcam benide yazabilirsin çok yararlı konu eline sağlık
  • quote:

quote:

Mesela benim evde ips LG tv var çocuk büyük tv kumandasını ekrana atti küt die çizik bile oluşmadi birde geçenyıl 1tane VA panel monitör vardi terlik atmişti ona ekran iz kaldı simsiye dev bi ölü pixsel gibi bişi sonra tamir bir dünya para istediler attim bende çöpe

Logitech G410 Atlas Spectrum imzanızda görünmekte 2 kelam yorum alalım klavye hakkında. Bende 3 ay önce aldım oldukça memnum kaldım klavyeden,bir kafeci arkadaş bunlardan 32 adet kafeye almayı planlıyor ben tavsiye ettim kendisine siz ne dersiniz,mekanik ve sessiz çalışan bir ürün bazı elemanlar az ses çıkartmasında şikayetçiydi neyin kafasını yaşıyorlarsa
    sonra diğer firmalarda daha sessiz çalışan mekanik klavye çıkartmaya başladılar corsair strafe modeli gibi
    Monitör bölümünde klavye yorumu biraz garip kaçabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woundedknee -- 27 Temmuz 2016; 18:44:18 >

• benide ekle dostum , ViewSonic VX2457
  • quote:

Orijinalden alıntı: woundedknee

quote:

quote:

Logitech G410 Atlas Spectrum imzanızda görünmekte 2 kelam yorum alalım klavye hakkında. Bende 3 ay önce aldım oldukça memnum kaldım klavyeden,bir kafeci arkadaş bunlardan 32 adet kafeye almayı planlıyor ben tavsiye ettim kendisine siz ne dersiniz,mekanik ve sessiz çalışan bir ürün bazı elemanlar az ses çıkartmasında şikayetçiydi neyin kafasını yaşıyorlarsa
    sonra diğer firmalarda daha sessiz çalışan mekanik klavye çıkartmaya başladılar corsair strafe modeli gibi
    Monitör bölümünde klavye yorumu biraz garip kaçabilir

Zevkler ve Renkler olayı tamamen arkadaşim birkaç klavye konusundanda bahsettim ses kötü değil hissiyatta aynen mekanik klavye hissiyati birebir ayni ses gelicek olursak razer chroma ve corsair k70 kadar yada en çok daktilo ile birebir aynı sesi çikaran coolermaster storm kullandım benki eşim ve çocuk rahatsız oluyorlardı sesten gece online oyunlarda yazarken şakudu şukudu sesten uyuyamıyorlardı bende bu klavyeye terfi ettim hatta komşu bi arada tatta kurusumu var diye apartmanı bile ilaçladi gece şakudu şukudu ses geliyordiye gerçekden mx blue switchler hele o gece sessizliğinde bayaği daktilo gibi ses çikariyor insanı rahatsizlik verecek seviyede kulaklık takılı olduğu halde sesini duyabiliyordum CM storm mxblue klavyenin .Bahsettiği gibi hissiyat özellikler ayni macro tuşlari G tuşlari yok sadece bu klavyede g910 oriondan ayırt eden özellik +numlock tuşlari yok zaten oyunların %99'unda numlock kullanılmıyor özellikle mouse aşırı kullanılan oyunlarda bu klavye mouse pad daha büyük alan açtiği için size avantaj sağliyor özellikle uçak helikopter oyunları + FPS oyunlarında mouse ani hareket ettirdiğinizde alan ne kadar büyükse okadar hizli hareket sağlayip avantajli oluyorsunuz ayrica 1ms tepkime süresine sahip oyunlarda buda iyi bi avantaj sağliyor.Şahsen hem fiyat hem ergonomik ben böle büyük kocaman yer alan klavye kasa felan hep hoşuma gitmiyor bu yüzden sistemimde öle bakabilirsiniz imzaman seside kötü değil geceleri sessiz ortamda iyice belli oluyor mx brown hiçte yavana atılacak bir klavye değil ayrica çoğu online turnuvalar izlemeye gittiğimde hep bu klavyeden kullandıklarını gözlemledim çünkü oyuncular ergonumi hiz önem veriyor macro olayı pek kullanmadıklarından ki online turnuvalarda yasak bazı oyunlarda macro tuşlar yüzünden ban yiyebiliyorsunuzki ben mouse macrosu kullanırken bf4 geçen yılki carim 120lvl ban yedi .Biraz yazi uzun oldu ama biraz sessiz fiyat uygun olsun az yer kaplasin hizli olsun derseniz tam biçilmiş kaftan bu kalvye altta karşilaştirmali videosu mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 29 Temmuz 2016; 0:21:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ukayl06

benide ekle dostum , ViewSonic VX2457

Klübe hoşgeldin arkadaşim iyi günlerde kullanman dileğiyle deneyimleride paylaşirsan memnun oluruz
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.