Şimdi Ara

Lg xboom OM4560 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
5.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar , bugün bilgisayarıma bağlamak için 499 tl bu sistemi aldım 5+1 alacaktım odam dar olduğu için almayı düşünmedim bu ürünü aldım. birde eski kenwood müzik setinden kalma 2 tane büyük kolon var onları buna nasıl bağlarım ? . Daha önce kullanan var mı ? mağazada açtılar gümbür gümbür inliyordu küçük olmasına rağmen sesi güzel ve temiz çıkıyordu . yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-OM4560

• RayMcCall kullanıcısına yanıt
    499 tl'ye nereden aldınız ? Önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BT42

499 tl'ye nereden aldınız ? Önerir misiniz ?

Giresun evkur dan aldım. Sesi 15 ten fazla açamıyorum aşırı temiz ve güzel bir sesi var Creative logitech falan 5+1 almaktansa bu daha güzel en azından camları titretiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • USB veya CD içinde farklı klasör varsa seçim yapılabiliyor mu?

Bluetooh kaç mt den kopma var?

BT ile bağlıyken ses kaynağı değiştirdi diyelim, sonra tekrar BT seçince çalmaya devam ediyor mu?

Yoksa tel ile yine bağlantı mı aktif istiyor?
    Uzaktan kumanda var mı?
    Tel uygulaması ile bütün her şeye komut edebiliyor musun?
    ------------------------------------------------------------

O iki büyük kolonu kasayı açıp el ile paralel bağlayabilirsin ancak.
  • Ek hoparlör bağlama olayını ben de merak ediyorum ürünü dinledim ben de çok beğendim almayı düşünüyorum kullanan varsa yorum yapabilir mi

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Ürüne kaç walt ve kaç ohm luk hoparlör bağlanabiliniyor acaba? öğrenebilirseniz haberimiz olsun böylece ses performansı çok daha iyi olacağı kesin
  • N11den almayı düşünüyorum 500/40 çek var 25 de maximum puan ile 435 e geliyor

• ben kullanıyorum şuan bir sıkıntısı yok güzel. Uygulamadan herşey yapılıyor cd denemedim usb den klasör ve şarkı seçiliyor. BT kopma olayını denemedim .uzaktan kumandası var

• quote:

Orijinalden alıntı: RayMcCall

ben kullanıyorum şuan bir sıkıntısı yok güzel. Uygulamadan herşey yapılıyor cd denemedim usb den klasör ve şarkı seçiliyor. BT kopma olayını denemedim .uzaktan kumandası var

Hocam ses kalitesi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Ses kalitesi yüksek bir mikro müzik seti arıyorum ama fazla seçenek yok...
  • herkesin farklı bir ses anlayışı var şimdi ben genelde tiz i çok severim arkada temiz bir bass ararım bu da tam isteğimi karşılamasa da idare ediyor pc için aldım ben güzel yanı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RayMcCall -- 13 Temmuz 2016; 17:25:58 >
  • bugün yakından ilk kez gördüm cihazı, gerçekten güzel görünüyor ama kullanıcı yorumları ne hikmetse çok az...
  • Evde berbat sese sahip bir led tv var, ona bluetooth üzerinden bağlanmak için aldım. Henüz elime ulaşmadı, umarım bluetooth bağlantıda sorun yaşamam, diğer özellikleri pek kullanacağımı sanmıyorum.
    Şu aleti kullanan biri detaylı bir yorum yapsa çok iyi olur alsında, internette ürünle alaklı doğru düzgün inceleme yok.
  • sterilsenfoni kullanıcısına yanıt
    Biraz gec olabilir bu yorumum ama urun gayet basariliri . Basstan camlar titresin istiyorsaniz gayet iyi . Gel gelelim tiz seslere . Bu konuda ben pek iyi bulmadim . Urunde kendi Ekolayzer ayarinizi yapma gibi bir ayar bulunmuyor . 500 tl civarindaydi ben alirken . Deger mi bu paraya bilemiyorum . Geri kalan konularda (bt baglantisi , isiklandirma , malzeme kalitesi ) gayet basarili . Fakat urun biraz pahali

• Ürünü 399 TL'ye Media Markt'tan aldım. Sesi çok temiz ve bası yeterli. Sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • RayMcCall kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Aynen bass performansı mükemmele yakınken tiz performansı yetersiz, tizi artırmanın tek makul yolu kullandığınız cihaz üzerinden (pc, telefon, mp3 çalar her neyse) varsa tiz ayarını artırmak.
    Bunun dışında hiç bahsedilmeyen bir özelliği hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere bilgi olsun diye yazıyorum, bu aletin çok güzel bir karaoke özelliği var, kayıpsız formattaki şarkılardan noice canceller özelliği ile solistin sesini ayırıp mikrofon bağlayarak karaoke yapılıyor, gayet de eğlenceli oluyor )))
    Bana kalırsa parasını fazlasıyla hak eden bir ürün. Hemen hemen müzik adına yapamadığı şey yok gibi, Cd çalıyor, usb girişi var, Bluetooth var, LG tvlerle senkron oluyor, radyosu var, karaoke var, uzaktan kumandası mevcut, daha ne olsun...
    Unutmadan, cihazda Alarm özelliği de var, atıyorum 8'de kalkacaksınız, diyorsun ki şu saatte açılsın, CD, USB ne istersen onu ayarladığın seste çalmaya başlasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: selfesteem

Ürünü 399 TL'ye Media Markt'tan aldım. Sesi çok temiz ve bası yeterli. Sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

O fiyata nasıl aldınız?

• Sevgililer gününde kampanya yapmışlardı:) Kaçırmadım ben de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.