Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle yorum uzun aklında soru işareti olanlar telefon seçiminde kararsız olan ve fikir edinmek isteyenler okusun. Öncelikle 6 aydır kullanıyorum ilk çıktığında aldım. Son bir kaç haftadırda Avrupa sitesinden aldığım marshmallow 6.0.0 güncellemesiyle kullanıyorum. Öncelikle telefonun parmak izine deyinmeden geçmem gerçekten haksızlık olur. Öncelikle ya gördünüz yada kullandınız samsungda, ıphone da vs. ama onlarda parmak izi sensörü orta tuş diye adlandırdığımız fiziki tuş üzerinde bu yüzden parmak iziyle telefonu açmak işkence gibi bişey ne demek istediğimi şöyle anlatayım daha önce note 4 kullanıyordum onda da orta tuşta ama öyle saçma ki parmağını oraya hem götürücen hemde kaydırıcan 10 parmağını tanımlayabiliyorsun ama arkadaş hangi parmağını tanıtırsan tanıt onu açman için telefonu evircen çevircen yada parmağını elini evircen çevitrcende öyle açacan eziyet gibi. Iphone de biraz daha iyi. LG de ise g2 kullanmıştım onda arkada ama Touch ıd değil tabiki fiziki tuş var ama güzeldi oda kolaydı rahattı. Zaten oda son olarak g5 de arkaya koydu sensörü belkide kendi arkaya fiziki tuşu akıl etti ama parmak izini akledemedi. Ama honor 7 öylemi adamlar öyle bir tasarlamışlarki iki gün sora göz kırpar gibi açılıveriyor ekran. Öyle bir yere konulmuşki tek parmakla rahatça farkında bile olmadan açıveriyorsun bayıldım ne yalan söylim harika. Bunun dışında arkadaşlar batarya iyi gidiyor kimse laf etmesin. Ben akşama kadar hisse senedi takip ediyorum mailleri takip ediyorum video vs izliyoum gece saat 12 ye kadar yetiyor. Mesela bak dün akşam çok yoruldum işten geldim yattım telefonu şarja koymayı unuttum ama ertesi gün akşama kadar beni götürdü hatta yine aktif olarak hisse takibi face bilmem video hepsi gırla. Aksam 8 de tekrar taktım şarj yüzde 13 dü. Herkes adam olsun hele son güncellemeyle sanki biraz daha uzun gidiyor. Bunun dışında işlemcisine laf eden arkadaşlar var bence kirin çok iyi abi gerçekten kasma donma vs görmedim zaten adamlar huaweii olarak ıphone ye kafa tutyor tek rakibimiz ıphone diyor ve kendilerini her anlamda geliştiriyor bu cihaza bu işlemci uymuş. Isınıyor diyen arkadaşlar olabilir ben oyun yüklemem pek arkadaşlar işim gücüm var onlarla vaktimi heba etmem. Vakit nakittir. Oyundayken ısındı cihazım diyenler olabilir sonuçta işlemci bu ısınacak 2 gb oyun yüklüyorsun ''nıdın ısındı kıtı bbı tılıfın'' demenin alemi yok günlük kullanımda 1. derece iletken metal olmasına ramen elim sıcaklık görmedi oyunda olabilir her telefonda vardır bişi diyemem. Bunun dışında kamerası ön gayet iyi arka için iadeal diyebilirim. He güzel ama şimdi S7 kamerası yanında tabiki sönük kalıyor. Ama işinizi görür nasıl görür ayarları bilirsen ışığı yakalarsan muck süper :) Bunun dışında metal kasa arkadaşlar gayet sağlam ben ön için kırılmaz cam birde çinden kılıf sipariş ettim (45 günde geldi) kılıfta çok hoş yakıştı 3 tanede cam aldım taktım birini canavar gibiyiz. Ama bir uyarım var Türk telekomdan faturana ek alma !! Türk telekomdan hat alma opratör olarak kullanma pişman olursun. Ya git nakit al yada hiç alma. 1300 lira nakti telefonun bana 1800 e kitlemeye çalıştılar yasal süreç devam ediyor. Herneyse sağlıcakla kalın. Huawei candır. Bir alan artık hep onu kullanır. Yasal düzenleme kapsamında artık tüm telefonlara tüm hatlar uyumludur aksi olursa BTK ya şikayet edebilir. Sağlıcakla kalın.

• Arkadaşlar ben bugün B210 dan B370 e geçtim. Full otadan yükledim.

İlk izlenimlerim şöyle

Telefon manyaknoldu laaan. :)

Şaka biryana telefon hakkaten hızlandı eskiye göre. TT romu olmasına rağmen çok iyi.

Şarj olayı da harika. Kaç saattir elimden düşmedi ve yazılım kurulumu dahil bütün uygulama yüklemesi güncellemeler ayarlar mesajlaşmalar. Facebook falan herşeyi kullandım ve şarj hala %53... Ekran sürem şu an 2saat 45dakka.

Bildirimler geliyor hemde hepsi.

Animasyon geçişleri harika.

Görüntü süper. Telefon uçuyor valla.

Kısacası hiç düşünmeyin orjinal kurulumda sıkıntı yok. Orjinal den telefona gelen güncellemenin bütün sürüm numaralarıyla aynı hiçbir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKN_TGR -- 26 Temmuz 2016; 21:54:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katiliyorum bu arada sendede on kamera da fotoğraf çekerken çıkan kare sag taraftami?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali45200

Aynen katiliyorum bu arada sendede on kamera da fotoğraf çekerken çıkan kare sag taraftami?

Düzeltilir ve düzeltilmez ama o bilinen bir bug, sana has değil merak etme.
  • B210dan B371e geçtim. Lolipopta programdan çıkıp anasayfaya gele "o" tuşu işlevsiz, google uygulaması atanmış. Değiştiremedim bir türlü bunu, değiştiriliyor mu?
  • b371 deyim rootlarsam gelecek guncellemeleri ota ile yükleyebilir iyim ? . ve b371 nasıl rootlanir
  • ali45200 A kullanıcısına yanıt
    Kardes yukledim sorunun cevabini ben vereyim dedim ,

Hakikaten cok guzel olmus bu guncelleme . Su ana kadar gordugum hicbir sorun yok akiyor cihaz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Aynen işte onu diyorum normalde sol daydi gozleri ayarliyodum şimdi ayarlayamiyom gozleri :-)

• Bildirimlerde sorun yok hersey tamam olmus , ancak foto cekiyosun bakmak icin resme tikladiginda once karincali sonra net gosteriyor , bi sorun degil ama olmamasi gerekiyordu.
    Genel itibari ile guzel olmus

• ali45200 A kullanıcısına yanıt
    Alisirsin bi sure sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: aziztopcu

Bildirimlerde sorun yok hersey tamam olmus , ancak foto cekiyosun bakmak icin resme tikladiginda once karincali sonra net gosteriyor , bi sorun degil ama olmamasi gerekiyordu.
    Genel itibari ile guzel olmus

Hangi roma guncellediniz TT Marshmellowa mı yoksa Avrupa B371 mi

• Deae kullanıcısına yanıt
    Orjinal TT romuna 370 e guncelledik ,

• quote:

Orijinalden alıntı: aziztopcu

Orjinal TT romuna 370 e guncelledik ,

Ben şu an Avrupa b370 romundayım bahsettiğin foto sonrası karıncalanma bende eski Avrupa b330 romda da bu 370 de de sürekli var.

• Dogrudur normal diyorum artik bi foto 6-7 hatta bazen 8 mb boyutunda olsun diyorum artik :)

• Merhaba arkadaşlar telefonu yeni aldım yardımlarınızı bekliyorum
    1-Şu anda lollipop kullanıyorum marshmallowu alacak mıyım acaba?
    2-Real Racing 3 oynayan var mı aranızda varsa sizde oyunun geç açılması gibi bşr sorun var mı?
    Şimdiden teşekkürler

• paralel ithalat alanlar nasıl aldılar, ben bulamadım.

• TT MM bugün kuruldu ve şarjım hiç olmadığı kadar full. Bu saate kadarki ekran sürem.

Bu mesaja eklenen görseller:

• Size birşey soracagim bende şu an 8 gb hafıza kartı takılı class10 felanda değil telefon yavaş geliyor bana daha yüksek gb hafıza kartı taksam gözle gorulur bir hız artışı olur mu

• zaxlover Z kullanıcısına yanıt
    Root yaparsan hicbir telefonda güncelleme alamazsın

• Güncelleme bekleyen arkadaşlar sayfa basinda anlatildigi gibi ben yukledim ve cok guzel oldu pisman olmazsiniz yukleyin beklemeyin derim

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.