Şimdi Ara

İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.537
Cevap
35
Favori
214.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güven testi ve son sahneler harici güzel bir yer yoktu ama izlemeye devam
  • simdi 3. bölüm fragmanı cıkacak
  • Pek dizi izlemem, Türklerden hiç izlemiyorum neredeyse ama buna bakıyorum, güzel konusu var, oyuncular da izletiyor. Ayrıca youtube canlı yayınından 15-20 dakika geriden izliyorum, sıkıcı sahneleri atlayarak gidiyorum daha iyi oluyor
  • Efsane bölümdü ya. Bozulmadan devam eder umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bölüm ilki kadar güzel değldi. Diziyi uzatmak için boş uzun sahneleri doldurmuşlar yine. Umarım 3. Bölüm böyle olmaz.
    Yani anlamıyorum neden bölümleri uzatmak için bu kadar kasıyorlar. Uzun yapacaksan bile en en fazla 90 dakika olmalı. Yoksa böyle oluyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 26 Eylül 2016; 23:21:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Senarist çok kolaya kaçıyor dizi buram buram Poyraz Karayel kokuyor.

bence dizi buram buram ezel dizisi kokuyor. karakterler bile oldukça benzer. bir ben mi benzettim bilemiyorum gerci, ornegin sarp karakteri ayni ezeldeki sekiz. konusmasi, yürüyüşü hatta giydigi elbiseler de dahil. :)
  • Bi ezel bi suskunlar olmasada idare eder durun bakalım daha 2. bölüm

• şu ritm aklıma takıldı, masada yapıp duruyorum

• Dizi bildiğin Poyraz Karayel gibi ilerliyor. Poyraz Karayel zaten Çağatay Ulusoy gibi ergenlere hitap eden bir başrol bulundurmadığından kaybediyor. İlker Kaleli yerine ergenlerin sevgilisi olan bir oyuncu başrol olsaydı bugün en çok konuşulan dizi Poyraz Karayel olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER İÇERDE KONUSUNDAYIZ. SÜREKLİ POYRAZ KARAYEL YORUMU GÖRÜYORUZ. AYIP.

Bİ DE BİZE DİYOLAR HOCAM. @Chandler_Bing
  • Daha öncede dedim dizi iyi güzel hoşta bişeyler eksik ne bileyim oyunculuk o duyguyu yansıtma çok önemli bu işlerde özellikle bu dizideki bayan oyuncular tamamiyle çöp rol mol yok daha iyilerini bulabilirlerdi. Ezel izleyenlere izlemeyenler şu sahneyi bi izlesin garson bile nasıl oyunculuk yapıyor kızarmalar bozarmalar . Ezelin en iyi sahnelerinden birisidir bu arada ezel izlemeyenlere tavsiye ederim

Bu sahnedeki şu oyunculuğa bakar mısınız arkadaşlar ne demek istediğimi anlıyacaksanız. Diziye gelince Çetin Tekindor ve Rıca Kocağlu için izliyorum. Diğer bölümler güzelleşicektir umarım..

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

dizin pk den (Ç)alıntı yaptı diye yazıyoruz.

ayrıca senin dizi komple pk olmuş. konuyu şaşıranda olur

çalıntı değil hocam alıp geliştirme
  • fena değildi gibi.Adam kendini vurdu. Mert celale söylemez heralde bilerek kendini vurduğunu. Yoksa ölecekti adam kendisine iyilik etmiş. yapmaz heralde böyle bişey
  • Kostebekten mi uyarladilar poyraz karayelden mi belli degil sanirim senaristler ayni oldugu icin boyle bir sey oldu ama cok acinasi bir durum keske biraz ozgun olsalarmis o guven testi zaten resmen biz poyraz karayelden caliyoruz diye bagiriyordu bence bu dizi bozacak cunku 2 guzel kiz eklemisler belli ki ask hikayesine donecek sarpla avukatin birbirlerine trip atmalarini izleyecegiz

• Beyler ben bu miniği faceden ekledim adam kabul etti
  • Bu dizi tutmaz.. aras efsane oynuyo ama bence. Rollün hakkini veriyo..aynisini cagatay icim söyleyemem ama

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

BEYLER İÇERDE KONUSUNDAYIZ. SÜREKLİ POYRAZ KARAYEL YORUMU GÖRÜYORUZ. AYIP.

Bİ DE BİZE DİYOLAR HOCAM. @Chandler_Bing

Bir tek burda görüyorum Poyraz'a benziyor diyenleri. Ekşide 500 den fazla yorum yapılmış Poyrazdam bahseden görmedim hiç. Sosyal medyada da görmedim hiç. Burdaki ergen fanları Poyraz Karayel'e izleyici çekmek için konuşuyor.
    Hele birisi var konuda başka dizilerden bahsedip aklı sıra bana laf çakmaya çalışır,ben cevap veririm sonrada Poyraz Karayel konusunda başka dizilerin muhabbetlerini görmek istemiyorum ya ! der.
    Her dizi konusunda da durup dururken en az 3 kez Poyraz Karayelden bahseder. Çok çelişkili bir kişi kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 26 Eylül 2016; 23:54:30 >

• Türk televizyon tarihine geçer bu dizi. Harika bir oyunculuk performansı,senaryo,konusu filan muhteşem.
  • Ne poyraz karayelmiş arkadaş saçma sapan diziler.

• poyrazdan çalıntı denilen sahne. çağatay ulusoy efsane oynamıs burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 27 Eylül 2016; 0:05:47 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.