Şimdi Ara

Eskimeyen Oyunlar Bölüm 1: Grand Theft Auto IV

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir programla tekrar merhaba! Çok iyi bir sisteme sahip olmayanlar veya olupta güncel oyunların suyunu çıkartıp boşta kalanlar, oyun dünyasına yeni giriş yapanlar veya PC oyunculuğuna yeni geçiş yapanlar; bu program sizler için!

Her bölümde, geçmiş dönemlerde çıkış yapmış ve aradan geçen yıllara rağmen eskimemiş oyunları tekrar gün yüzüne çıkartaracak ve kimisi için nostalji kimisi için yeni bir deneyim olacak oyunlara yer vereceğiz. İlk bölüm konuğumuz ise Grand Theft Auto IV.

• Gta 4 ilk trailer yayınlandığında defalarca izlemiştim..hele şu mavi araba sahnesi..süperdi..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunun kapağında niko aynı Jason statham

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA V'i çok sevsem bile halen GTA IV'ü unutamıyorum. GTA IV, birçok yönden çıktığı zamanın ilerisinde bir oyun. Gerçi her GTA için geçerli bunlar. Rockstar işini çok iyi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 7 Mart 2016; 18:21:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC'den zamanında 10 tam puan alan ender oyunlardan

• Gta V 'in neden -biraz- Shader grafikler ile ciktigini belli ediyor oyun :D .

• seri çok iyi düşünülmüş fakat böyle bir serinin açılış bence en azından halflıfe 2 ile yapılmalıydı diye de düşünemeden edemedim

• şu açılış müziği olsun sunum olsun efsane tüylerimi diken diken eden bir yapım gta 5 de böyle bir heyecan olmadı

• Xbox 360 alma sebebim.
  • gta neden biraz shader grafiklerle çıktı, açar mısın?
  • Eskimeyen Oyunlar Bölüm 2: Half-Life 2 ve ekpaketleri
  • u oyunu sevemeyen tek ben miyim yahu? Üzülüyorum yalnız olduğumu görünce :(

• çok güzel program olmuş gelecek hafta mafia 2 olsun:D

• PC'ye ilk çıkışının sorunlu olması dışında her şeyiyle çok iyi oyundu.ENB gibi güzel modlar yüklenip tekrar oynanabilir.Hatta bana sorarsanız GTA 5'i aratmaz.Zaten senaryo olarak 5'ten çok ilerde.
  • Bu oyundaki fizik motorunun kalitesi V'de yok çok kaliteliydi, canım sıkıldıkça arabayla hız yapar sırf o taklalar atması müthiş keyifli oluyordu, vuruş hissiyatı da süperdi. Duygulandım :/

• oyunu modlayıp tanıtırsan daha ilgi çekici güzel olur seri efnane modlar var gta 4 de enb yükle oyun dinamikleri modlları ekle
  • TwiNKie... kullanıcısına yanıt
    Hocam neden 60 değil de 50 fps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyun keşke games for windows live altyapısını bırakıp steame geçirseler. Sırf bu yüzden bir kaç saat oynayıp bırakmıştım. Eminim oynayan sayısı bayağı artardı

• İlk çıktığı dönemde oyanatabilecek bir sistemim olamasına rağmen oynayamayınca bir daha indirmedim tüm gta paketini daha sonra satın aldım ama gta 4 hep aklımda o optimizesi kötü berbat oyun olarak kaldı....

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.