Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende sorun sim kartındadır şeklinde düşünmüştüm. Kasım 2015 de telefonum kırıldığından beri Nokia 1110 kullandığım için yeni sim alma ihtiyacı duymamıştım En kısa zamanda değiştireceğim.
  • Ben de sim kartımı değiştirdiğim de bu şekide pin kodu sormuştu. Telefoncuya götürdüğümde 9999 girip telefonu açmıştı. Böyle durumlarda bunu yapman gerekir gibisinden birşey demişti yanındaki çalışana. İsterseniz bi deneyebilirsiniz.
  • replastone kullanıcısına yanıt
    Acilmamis kutu olsun yeter, herhangi bir seye dikkat etmenize gerek yok. Cihazi internete bagladiginizda degisim yapmiyorlar zaten telpaya gitmesi gerekiyor cihazin. Eve gittiginizde kontrolleri yaparsiniz. Ahize, olu piksel, mikrofon, sarj aleti, bildirim ledi, arama, ekran parlakligi gibi.. buradaki sorun olarak belirtilen seyleri kontrol edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayramses kullanıcısına yanıt
    Telefondaki verileri silmiyor guncelleme ile ayni sekilde. Kusursuz bir deneyim icin size tavsiyem su sekildedir.

Guncelleme bildirimi geldigi an indirmeyiniz.
    Cihazdaki fotograf videolarinizi pc ye yedekleyiniz.
    Sim kartinizi, sd kartinizi cikarin. Cihaz icerisinde ve sd card da bulunan fotograf ve videolarinizin bulundugu klasor disindakileri (DCIM olur genelde) Es File Browser ile silin. Gizli klasorler vardir . ile baslar onlarida acin ayarlardan ve silin.
    Cihaziniza recovery den factory reset atin sim kartinizi takmayin.
    Cihazinizi acip normal sekilde ilerleyin ve guncelleme kontrolu yapip 7 ye guncelleyin.
    Guncelleme tamamlanip cihaz acildiginda tekrar recovery den reset atin ve acildiktan sonra sim kartinizi ve sd kartinizi takip cihazinizi kullanmaya baslayin.

• dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz için sağolun hocam

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 23 Ağustos 2016; 16:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

20 gün GM 4G yi kullanıp GM5+ aldık GM5+ bildiğin üvey evlat çıktı. Bildiğin sorunlu çocuk çıktı. Allahtan bi kaç kişiye tavsiye etmiştim ama aldırmamıştım. Şuan soranlara tavsiye edemiyorum. Zalım GM bütün işlerini düzgün yapmadığın için teşekkürler. Aldığım güne lanet

• OzhanKbS kullanıcısına yanıt
    4g ye daha önce gelmesi normal zaten aylardır 4g de beta sürecindeydi android 7. Her markada sorunlu cihazlar olabiliyor bu yüzden teknik servis diye kısım mevcut.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PewPewGG -- 23 Ağustos 2016; 17:31:17 >
  • OzhanKbS kullanıcısına yanıt
  • youxell35 kullanıcısına yanıt
    ben gelbial satıcısından haziranın sonunda almıştım gittigidiyor üzerinden sıkıntısız kullanıyorum

• İnternetim kapalı hatta ınternet hatta hiçbir seyde paketim yok fakat bir bildirim var ve diyorki hücresel veri siniri asıldı 20kb gitti ve param eksiye düştü şimdi 20 kb ile düser mi demeyin 2-3gunde bir surekli ınternet kendi kendine gidiyor ve surekli param gidiyor ve ben interneti açmadığim halde dayanamadim artik sebebi ne olabilir

• b3k1rr kullanıcısına yanıt
    Seviye diyene bakın siz.... Gm ve ya başkabir marka veya başkabirşahıs farketmez. DOĞRU OLMAYAN - YALAN YANLIŞ- bilgilerle insanları aldatmaya çalıştıgınızda biri size gereken cevabı verir burda ki insanlarsalak değil. NEyapmaya çalıştıgınızı anlaya bilyior . Ancak böyle klavye arkasından hakaret edersiniz
  • merhaba arkadaşlar 1 aylık iphone 5s cihazım var satıp general mobile 5 plus almak mantıklımı sizce ?
  • berkaygur kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki cihazdan memnun değilmisiniz neden yeni cihaz almak istiyorsunuz ve yeni bir cihazdan beklentileriniz nelerdir ?
    6 yıl sonra hesabı hortlatmışsınız değişme isteğinizin sebebi nedir? GM tarafında her şey güllük gülistanlık değil, sonradan pişman olmayın. Belki sizin ihtiyaçlarınızı karşılamıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 23 Ağustos 2016; 18:48:36 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben ilk defa iphone aldım denemek amaçlı yıllardır android kullanıyordum ne bileyim android daha serbestti rahattı iphone kapalı kutu gibi istenileni yapamıyorum
  • Ula gm 4g ye vermek nedir arkadas mesela samsung s7 den once s6 ya verir mi ? Ya ayni anda vereceksiniz ya ilk gm5! 1 eylulden sonraya falan birakmazlar en azindan gun icinde gelmeli !

Cihazdan beklentinizi tamolarak belirtirseniz evet yerine gm5 alınır sizi tatmin eder veya alınmaz başka model bakın diyebiliriz hocam
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle söyliyeyim benı en etkin kılan olayı saf android olması güncellemeleri hemen alacağı ekran büyüklüğü 32 gb hafızası olması söyle söyliyeyim bütcem yok sadece 5s i satıp bunu alabilirim onun için başka telefonlara yönelemiyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 11991200120112021203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.