Şimdi Ara

TTnet Hız sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar önceden 8 mbit paket kullanıyordum hızım 7 mbitdi. Daha sonra 16 mbit'lik pakete geçtim hızım 13-14 mbit oldu ilk zamanlar. Zamanla düşürüyorlar hızımı. Bugün 9 mbit çıktı aradım ttneti.

Telefonu açan arkadaş artistik yaparak konuşuyordu. Hızınız 12 mbit burdan görüyorum diyor. Ttnet sitesinden ölçüyorum 9 mbps çıkıyor. Merak ettiğim konu şu 7 ile 9 arasında bir fark yok. Ben neden fazla para vereyim. Adama bunu söyledim. Bu sefer pcye suç attı. Bilgisayarınıza format atmanız lazım. Bilgisayardan anlayan birine götürün dedi. Ben bilgisayarcıyım zaten dedim . O zaman modeminizde sorun vardır dedi. Ben ne yapayım şimdi. Her aradığımda suçu başkasına atıyorlar.

• Modem arayüzünden adsl hat değerlerini atın.
  • Doğru resim değil mi hocam?
     TTnet Hız sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİSC0VERY -- 1 Şubat 2016; 23:52:06 >
  • Gözükmüyor.
  •  TTnet Hız sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİSC0VERY -- 2 Şubat 2016; 0:41:03 >
  • 12 tanımlı hatta kabloları bir kontrol edin olmadı arıza kaydı açın bir baksınlar alma şansı azda olsa var 16 yı.
  • Bu eve gelen adsl kabloları mı. Telefon da bir cızırtı sesi de oluyor. Acaba bundan mıdır?
  • 121 e gürültü var diye kayıt bırakın oda etkiler.
  • aynısı benim başıma geldi aynısını bana söylediler kablo çürük modem eskidir değiştirin girdiğiniz site güncel değildir dediler de dediler ama bi kendi internetlerine toz kondurmadılar sözleşmede 8mbit verdikleri 3mbit durumu anlattığımda burdan kontrol ettim normal diyince bende burdan kontorl ettim normal değil internetiniz beş para etmez dedim ve şikayet ediceğimi söyledim. bu bir taktik olabilir sürekli hız düşürüp daha üst paket almak için insanları köleleştiriyorlar hele 24 ay sözleşme yapanlar yandı demektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.