Şimdi Ara

Gercek bronze 5'im. (troll veya smurf degilim) sorulari alayim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 ay once oyuna basladim.Ilk rankim silver 4'tu. Takim tasidigi icin boyle basladim sonrasina bronze 5e kadar dustum.

profilim:http://euw.op.gg/summoner/userName=heisseschokolade

edit: aradan 6 ay gecti ve oyuna ilk basladigim ranke silver 4'de geri ciktim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackwar19 -- 12 Temmuz 2016; 6:27:01 >

• Orta seviye bottan iyi oynuyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmanın nedenini söylemişsın zaten 2 ay önce başlayıp ranked atmışsın hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Orta seviye bottan iyi oynuyor musun?

Botlara karsi iyiyim cok stun atmiyorlarsa veya 2 kisi degillerse
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

quote:

Daha önce moba oynamadığın ve oyun hakkında bir bilgin olmadığı belli oluyor. Peki favori şampiyonların neler? Profiline baktığımda Teemo adlı "hiçbir işe yaramayan" şampiyonu oynadığını görüyorum.

• quote:

quote:

quote:

Daha önce moba oynamadığın ve oyun hakkında bir bilgin olmadığı belli oluyor. Peki favori şampiyonların neler? Profiline baktığımda Teemo adlı "hiçbir işe yaramayan" şampiyonu oynadığını görüyorum.

Evet daha once hicbir moba oyununu oynamadim. Ilk 30 leveli neredeyse sadece darius(20k) ve tryndamere(80k) oynayarak bitirdim.Ondan sonra da full teemo oynadim mantarliyor, gorunmez oluyor ve uzaktan vuruyor diye Favorilerim suan teemo, vayne ve irelia

• İrelia oynuyorsun ama Guinsoo bile çıkmamışsın. Metayı da takip etmediğin belli oluyor. Önceki konuda %25 kazanma oranın olduğunu söylemiştin. Bunu değiştirmek adına bir şeyler yaptın mı? Çünkü biraz zaman geçti. @blackwar19
    Bence senin hahahahahahabahah üslubun daha iyi. O halde Teemo oyna ve challenger ol. @filojistoN
  • Adam bronz 5 metadan bahsediyorsun .

Yakın da kendini geliştirip seni taşıyacak bir şampiyon bulursun , oynadıkca oyunun mekaniklerine alışırsın .

Bronzda silverda meta filan takma kafaya, önerilen ıtemlerin çoğu ideal oda olmazsa nettde ideal buildlere bakarsın.

• Meta ne, ora bronz ora silver demenizi anlamiyorum. Suan quinn, iki esyayla tek atan vayne, mundo, jax vb turevler varken oynayin ve catir catir lig atlayin. Freelo sampiyon sayisi cok fazla, dusuk lig diye neden oynanmasin anlamiyorum

• 2 aylık oyuncuysan sana önerim 5 ay civarı derceli GİRME normal oyu takıl bende bundan 2 sezon önce senin gibi hata yapıp saniyesinde ranked atmıştım 1 sezon boyu bronzda çile çekmiştim tabi şu andada yüksek bir eloda değilim plat 3 üm şu anda o kadar uğraşıp 30 oldum niye normal atıyım diyerek takmayıp girmeye devam edebilirsin ama bu senin zararına olur

• SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    Bronz 5 olması metayı öğrenemeyeceği anlamına gelmez.
  • Bronz 5 den sonra boşluğa düşüyorsun diyorlar doğru mu sence ?
  • @Starixa bilmiyorum su an 100lpyim

@Lynxou yayin ve tutorial videolari izlioyurm ama oyunda izlediklerimi pek yapamiyorum.Bir de genelde arkadaslarimla giriyorum. Karsima gold ve plat (diamond bile geldigi ooluyor) geliyor genellikle super safe oynuyorum kule artinda farm yapmaya calisiyorum sonrasinda baron ve dragon etrafini mantarliyorum.Sonra gorunmez olup karsi takimin adcsini oldurmeye calisiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackwar19 -- 17 Ocak 2016; 10:21:33 >
  • quote:

@Starixa bilmiyorum su an 100lpyim

@Lynxou yayin ve tutorial videolari izlioyurm ama oyunda izlediklerimi pek yapamiyorum.Bir de genelde arkadaslarimla giriyorum. Karsima gold ve plat (diamond bile geldigi ooluyor) geliyor genellikle super safe oynuyorum kule artinda farm yapmaya calisiyorum sonrasinda baron ve dragon etrafini mantarliyorum.Sonra gorunmez olup karsi takimin adcsini oldurmeye calisiyorum.

Hocam şaka bi yana dereceli girmeyi bırakıp en az 2ay süreyle normal oyun oynamanı tavsiye ederim ve oynadığın rolün streamlerini izlersen en kötü silver 2-1 seviyesine gelirsin olay biraz hırs ve dikkatle oluyor

• Fiora. kullanıcısına yanıt
    sen bence bu adamdan kötü oynuyosundur bide tavsiye veriyon
  • Oyun içindede burdada blokladım yeter artık

• Hocam hesapta bir el Oynama sansım var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiora.

2 aylık oyuncuysan sana önerim 5 ay civarı derceli GİRME normal oyu takıl bende bundan 2 sezon önce senin gibi hata yapıp saniyesinde ranked atmıştım 1 sezon boyu bronzda çile çekmiştim tabi şu andada yüksek bir eloda değilim plat 3 üm şu anda o kadar uğraşıp 30 oldum niye normal atıyım diyerek takmayıp girmeye devam edebilirsin ama bu senin zararına olur

Bu arkadaş sonuna kadar haklı. 30 olalı bir yıldan uzun süre oluyor. Hiç ranked atmadım. Eksikliğini hissetmiyorum.
  • quote:

İrelia oynuyorsun ama Guinsoo bile çıkmamışsın. Metayı da takip etmediğin belli oluyor. Önceki konuda %25 kazanma oranın olduğunu söylemiştin. Bunu değiştirmek adına bir şeyler yaptın mı? Çünkü biraz zaman geçti. @blackwar19
    Bence senin hahahahahahabahah üslubun daha iyi. O halde Teemo oyna ve challenger ol. @filojistoN

Metayı uygulamayan bronz oluyor zaten ben de çok sık Irelia mid oynarım Statikk çıkıyorum ilk guinso hiç çıkmadım bile, önümüzdeki 1 ayda da mastera yükselmeyi düşünüyorum. Yeni gelen sistemle iyice kalıba soktular zaten top jungler mid ve bot meta buysa bunu oynucaksınız

• hesabı ver ben taşıyayım seni yükseklere.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.