Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deli oğlan58

Merhaba arkadaşlar şuan 9.3.3 ü jb li kullanıyorum bi sorunum sıkıntım yok ama güncel olması için 10.1.1 e geçip jb bekleyeyimmi ? öyle bi araştırdımda söylentiden başka bişey yok ortada kesin gelecekmi dersiniz 10.1.1 için ?

Hocam sürümü imzalayın en azından yukarıda arkadaşlar belirtmiş. Bence beklemede kalın, stabilken bozmanın anlamı yok :)
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sürümde kullanıyorum ios 10a geçmenin bi anlamı bence yok. Eğer ki untethered olursa belki geçilebilir. Şu an 9.3.3 stabil ve sorunsuz bir sürüm hem jb açısından hem de sürüm açısından. Maceraya kendim gerek duymadım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Güncel tweakler kimde?

9.3.3 de çok uğraştım ama yaz tatiliydi o zamanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

quote:

Merhaba arkadaşlar şuan 9.3.3 ü jb li kullanıyorum bi sorunum sıkıntım yok ama güncel olması için 10.1.1 e geçip jb bekleyeyimmi ? öyle bi araştırdımda söylentiden başka bişey yok ortada kesin gelecekmi dersiniz 10.1.1 için ?

Hocam sürümü imzalayın en azından yukarıda arkadaşlar belirtmiş. Bence beklemede kalın, stabilken bozmanın anlamı yok :)

Kardeşim pek anlamadım bu sürüm imzalama işini bi aydınlatsan beni :) şimdi 9.3.3 teyim 10.1.1 i imzalarsam imzalar kapalı olsa bile istediğim zaman 10.1.1 e geçiyormuyum ?
  • quote:

quote:

quote:

Kardeşim pek anlamadım bu sürüm imzalama işini bi aydınlatsan beni :) şimdi 9.3.3 teyim 10.1.1 i imzalarsam imzalar kapalı olsa bile istediğim zaman 10.1.1 e geçiyormuyum ?

quote:

ps://tsssaver.1conan.com

herkes öncelikle shsh kayıtlarını alsın.

anladığım kadarıyla istediğiniz sürüme düşürebilirsiniz demiyor.

shsh2 kayıtları lazım onuda ancak şu an imzaya açık olan sürümlerinkini alabilirsiniz.

ayrıca elinizde halihazırda jb li bir cihaz olması ve bu jb nin tfp0 desteklemesi lazım ki bu sadece pangu9,1 de var, bir de luca nınkinde varmış.

yani şu an zaten 10.1.1 için imzalar açık.10.1.1 geçmek isteniyorsa şu an geçilmesi en mantıklısı olur.ama ilerde bu versiyonlara dönmek için güzel bir seçenek tabi.

@mephisto1 adlı arkadaş başka bir konuda yazmıştı bugün.
    Umarım yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 19 Aralık 2016; 19:11:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

shsh2 kayıtları lazım onuda ancak şu an imzaya açık olan sürümlerinkini alabilirsiniz.

ayrıca elinizde halihazırda jb li bir cihaz olması ve bu jb nin tfp0 desteklemesi lazım ki bu sadece pangu9,1 de var, bir de luca nınkinde varmış.

yani şu an zaten 10.1.1 için imzalar açık.10.1.1 geçmek isteniyorsa şu an geçilmesi en mantıklısı olur.ama ilerde bu versiyonlara dönmek için güzel bir seçenek tabi.

Umarım yardımcı olur

nasıl alınıyor o siteden shsh ben denedım olmadı sanki

• ecid hexadecimal nasıl yapıyoruz
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Telefonu servis değiştirdiğinde şansa 9.1 ile gelmişti ancak ios 9 zaten sorunlu olduğu için kullanmaya dayanamadım. Keşke dediğiniz gibi bekleseymişim. Bu sefer dilim yandı daha da çıkana kadar güncellemem cihazı. Umarım bu cuma o güzel haberler ile ios 10 için jb macerasını başlatırız.
  • yeni jb iphone 5 destekler mi acaba? Downgrade yapsam mı?
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Arkadaşlar iki adet 10.1.1 var hangisine downgrade yapmam gerekli? B150 mi B100 mü?

Cihaz space grey 6s 16gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım yardımcı olur

nasıl alınıyor o siteden shsh ben denedım olmadı sanki

Telefonu bilgisayara bağlayıp iTunes'i açın ve Bilgi ekranından Seri Numarasının üzerine tıklayın, UDID çıkacak, tekrar tıklayın; ECID numarasını göreceksiniz, telefonunuzun modelini de ilgili sitede ki bölüme girerek sumbit diyin, sizi siteye yönlendirecek. Oradan download edebilir, dosyanızı saklayabilirsiniz.

• iOS 10 için bekliyoruz
  • 7 plus için 2 tane 10.1.1 sürümü var iOS 10.1.1 (14B150) bide iOS 10.1.1 (14B100) hangisini kuriyim sizce 150 yi kursam sıkıntı olur mu ?
  • StyleSlayer kullanıcısına yanıt
    Bende aynı soruyu 6s için sordum fotosunuda çektim 2 mesaj öncesinde. Cevap bekliyorum bakalım

• Berira B kullanıcısına yanıt
    Aynı soru reddid de sorulmuştu yanlış hatırlamıyorsam 100 olanı tavsiye etmişti birisi ama yinede bi araştırın derim yanlış yönlendirme yapmıyım hocam

• Jailbreak semi olarak mi geliyor
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    +1
  • 9.3.3 sürümündeyim 10.1.1 e geçeyim mi ?

• SÜRÜM DÜŞÜRDÜSENİZ TEKRAR GÜNCELLENMESİN DİYE ŞU mobileconfig DOSYASINI KURUN

https://regmyudid.cc/downloads/profiles/watchOS_3_beta_Configuration_Profile.mobileconfig

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

ipsw sitesi ;
    https://ipsw.me/10.1.1

yanlız vurda Global gsm diye surumler mevcut... hangileri bize uygun ?
    Bize derken Amerıkadan gelenlere

Yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar.

7 Plus için:
    A1661: Amerika'dan Sim-Free/Unlocked alınan modeldir ve indirme linkleri global olarak geçer. Hem GSM hem CDMA modemi vardır (Qualcomm Modem) (İndirme linkleri iphone 9,2 Global olarak geçer)
    A1784: Türkiye ve Avrupa'da satılan modeldir, ayrıca Amerika'dan alınan bazı operatörler (Tmobile AT&T)de bu modeldir, linkleri GSM olarak geçer. Sadece GSM modemi vardır (Intel) (İndirme linkleri ihone 9,4 GSM olarak geçer)

7 için ise yine benzer olarak
    A1660: Amerika'dan Sim-Free/Unlocked alınan modeldir ve indirme linkleri global olarak geçer. Hem GSM hem CDMA modemi vardır (Qualcomm Modem) (İndirme linkleri iphone 9,1 Global olarak geçer)
    A1788: Türkiye ve Avrupa'da satılan modeldir, ayrıca Amerika'dan alınan bazı operatörler (Tmobile AT&T)de bu modeldir, linkleri GSM olarak geçer. Sadece GSM modemi vardır (Intel) (İndirme linkleri ihone 9,3 GSM olarak geçer)
    https://www.theiphonewiki.com/wiki/Models

@ender Telefonunun arkasındaki model numarasına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 19 Aralık 2016; 22:51:23 >

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.