Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.696
Cevap
69
Favori
696.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ftamirci

araçlarda fiyatı direk etkileyen unsurlar:
    - kaporta,boya, değişen ve kaza durumu
    - üretim yılı
    - km (orjinal km)
    - motor, şanzıman ve yürüyen aksam
    - bulunduğu veya kullanıldığı şehir
    - kaçıncı el olduğu
    - şehir içi, şehir dışı kullanım durumu
    - şahıs veya şirket aracı olması
    - lpg li olması
    benim aklıma gelenler bunlar. yukarıdaki maddelerden biri veya birkaçı fiyatı aynı modelde bile 1-2 bin tl oynatır.

ozman bana sole.
    boya değişen kaza yok.çizikte yoq.
    2005 model.
    61253 km
    motor vs super tık yok.
    izmirde kullanıo
    2.sahıbı.
    sehir ici genelde.az kullanıldı.
    sahıs arabası.
    orjınal lpg yok kac para eder.
    not her 10k servıs bakımlı faturalarıda var.lastıkler 0 brıdgestone.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbus_civata -- 7 Ocak 2010; 0:42:48 >

• sen zaten 18000 verdiler demişsin. daha ne düşünüyorsun. iyi fiyat bence. senin araçta lpg de yok. benim görüşüm elantraya lpg siz binilmez. özellikle şehir içi kullanımda, benzinciyle akraba olursun. 18000 sattın diyelim, alan şahıs muhtemelen lpg taktıracak, oldumu 19500, alımsatım masrafı oldumu 20000 tl. benim aracım 2004 lpg li, 81000km, herşeyi orjinal ve kazasız. 18000 versinler satarım.
  • sahibinden com a baktım en ucuz izmirdeki 2005 model elantra bende 19000 istiom yazmıştım.18000tl 7-8kişi verdi. açıkcası 18500den bir kuruş inmem dedim bende..

birde satılık honda civic aracım var 1 kuruş masrafsız egzosuna kadar yenılettim 1034 tl verdim.kazasız 1998 model 1,4ies civic otomatik.İsteyen varsa 14000bine onuda verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imbus_civata -- 7 Ocak 2010; 14:04:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burhan_elentra

arkadaşlar herkese selamlar Allah izin ederse 3-4 gün sonra bende elentracı olarak aranıza katılacağım.
    2005 model 60.000 km. ve 60.000 klm. bakımı yapılmış bir araç buldum ve pazarlığımız 15.500 bitti.
    araçta sadece sol arka çamurlukta boya var gerisi orjinal ve servis bakımlı. fiyat nasıl acaba. lpg yok yakıt sarfiyatı nasıl . bilgilendiriseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler....

Burhan kardeş hayırlı uğurlu olsun alabilirsen güzel araba bende yılbaşından hemen önce aldım 14500 tl ye ama lpg yoktu bende taksitle lpg taktım aynı fiyata geldi benim araba 2004 otm vites yanlız araba çok güzel her şeyiyle kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum bu araba hyundai arabalarının içindeki arabalarının en iyisi bence kullanılan malzeme daha kaliteli sıfır eralardan bile gerisini sen düşün artıkkk aldıysan hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

sahibinden com a baktım en ucuz izmirdeki 2005 model elantra bende 19000 istiom yazmıştım.18000tl 7-8kişi verdi. açıkcası 18500den bir kuruş inmem dedim bende..

birde satılık honda civic aracım var 1 kuruş masrafsız egzosuna kadar yenılettim 1034 tl verdim.kazasız 1998 model 1,4ies civic otomatik.İsteyen varsa 14000bine onuda verebilirim

kardeş sahibinden com.daki fiyatlar piyasanın biraz üstündedir. pazara çıkınca gerçek fiyat ortaya çıkar. aracın bu kadar temizse neden satıyorsun, taktır sıralı lpg, keyfine bak. c sınıfı muadilleri içinde (astra, civic,corolla) bu fiyata bu konforu alabileceğin en iyi araba. tek kötü yanı aracın ağırlığı biraz fazla olduğundan, ilk kalkış anında bir civic veya corolla gibi seri değil. bence tek kusuru bu. zaten bu durumundan dolayı şehir içinde biraz fazla yakıyor. onun için lpg şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuksel9

quote:

Orijinalden alıntı: burhan_elentra

arkadaşlar herkese selamlar Allah izin ederse 3-4 gün sonra bende elentracı olarak aranıza katılacağım.
    2005 model 60.000 km. ve 60.000 klm. bakımı yapılmış bir araç buldum ve pazarlığımız 15.500 bitti.
    araçta sadece sol arka çamurlukta boya var gerisi orjinal ve servis bakımlı. fiyat nasıl acaba. lpg yok yakıt sarfiyatı nasıl . bilgilendiriseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler....

Burhan kardeş hayırlı uğurlu olsun alabilirsen güzel araba bende yılbaşından hemen önce aldım 14500 tl ye ama lpg yoktu bende taksitle lpg taktım aynı fiyata geldi benim araba 2004 otm vites yanlız araba çok güzel her şeyiyle kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum bu araba hyundai arabalarının içindeki arabalarının en iyisi bence kullanılan malzeme daha kaliteli sıfır eralardan bile gerisini sen düşün artıkkk aldıysan hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

kardeş zaten era b sınıfı araba, elantra c sınıfı. tabiki herşeyiyle era dan daha kaliteli olacak. tabi birde d sınıfı sonata var, ha birde en üst sınıf genesis,202000 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: ftamirci

quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

sahibinden com a baktım en ucuz izmirdeki 2005 model elantra bende 19000 istiom yazmıştım.18000tl 7-8kişi verdi. açıkcası 18500den bir kuruş inmem dedim bende..

kardeş sahibinden com.daki fiyatlar piyasanın biraz üstündedir. pazara çıkınca gerçek fiyat ortaya çıkar. aracın bu kadar temizse neden satıyorsun, taktır sıralı lpg, keyfine bak. c sınıfı muadilleri içinde (astra, civic,corolla) bu fiyata bu konforu alabileceğin en iyi araba. tek kötü yanı aracın ağırlığı biraz fazla olduğundan, ilk kalkış anında bir civic veya corolla gibi seri değil. bence tek kusuru bu. zaten bu durumundan dolayı şehir içinde biraz fazla yakıyor. onun için lpg şart.

ya yaş 30 oldu askere gidiyorum mayıs ayında ne zaman gıdecegımı öğrenecem.Şube öyle dedi.ayrıca haftaya cumartesi nişanlanıyorum.Yani arabalar şuan için satılması gereken bir olay.Askere gidicem kapıda mı kalsın bosuna.Ayrıca artık 1 araç bile çok evlilik için para lazım malum.Ondan vericem yani.Aracı gören zati hatlarından kusursuz oldugunu goruyor.

• konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • 1,5 hafta önce ani bir kararla peuget aldım. Daha önce hyundai lx vardı yumurta kasa. Daha önce hyundai elentra ile tanışmadığım için kendimi kınıyorum.
    Ama yinede 3-4 ay sonra elentraya geçiş yapabilirim. Forumu epey okudum. Elentra için olumsuz bişey göremedim yakıt dışında ama o da lpg ile halledilebiliyor. Benim gördüğüm olumsuzluk ise bu araçların artık Türkiye'ye gelmemesi nedniyle 2.Elde zarar etme riski ve 1 kaç yıl sonra parça sıkıntısı çekme problemi yaşanabilir. Ne dersiniz?
  • arkadaşlar aranıza bi süredir katılamıyodum. kaza geçirdim. arabam serviste. kız gibi sıfır arabama adamın biri önüne bakmıomuş geldi sağ ön çamurluuma vurdu. daha 13.000 km de sıfır kokuodu yaaa. nazar değdi heralde. canım sıkkın bu aralar. bide ayın 4 ünde ist hyundai elmas otoya verdik aracı hala yapacaklar. 3000 km sonra bakıma gidicem die planlıodum ama daha oraya gideceğimi sanmıorum. Allah tüm elantra ve araç sahiplerini kazadan beladan korusun. malınızın hayrını görün keyifle binin arkadaşlar. bende bi kavuşabilsem arabama uhu huhhuh huhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztyfnp -- 15 Ocak 2010; 19:01:29 >
  • geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

arkadaşlar aranıza bi süredir katılamıyodum. kaza geçirdim. arabam serviste. kız gibi sıfır arabama adamın biri önüne bakmıomuş geldi sağ ön çamurluuma vurdu. daha 13.000 km de sıfır kokuodu yaaa. nazar değdi heralde. canım sıkkın bu aralar. bide ayın 4 ünde ist hyundai elmas otoya verdik aracı hala yapacaklar. onlarada çok kızgınım. tamam güleryüzlü ve ilgili personeli var ama işleri ciddiye almıolar. 3000 km sonra bakıma gidicem die planlıodum ama daha oraya gideceğimi sanmıorum. Allah tüm elantra ve araç sahiplerini kazadan beladan korusun. malınızın hayrını görün keyifle binin arkadaşlar. bende bi kavuşabilsem arabama uhu huhhuh huhh

Geçmiş olsun kardeş Allah büyüğünden korusun

• arkadaşlar benım elantranın uzaktan kumandalarından bir tanesi çalışmıyor. kumanda kırılmışsanırım yenisini nasıl temin ederim yardımlarınızı bekliyorum.
  • ancak servisten temin edebilirsin maliyeti baya pahalı diye biliyorum ama yinede bi araştır istersen ama bence pili bitmişte olabilir bi baktır yada tamiri mümkün ise tamirini yaptır...
  • arkadaslar herkese merhaba, yakın zamanda araba almayı dusunuyorum, butcem en fazla 10000 lıra, gozume kestırdıgım ıkı model araba var bunlardan bırısı 2000 model 1.6 gls elentra, ıkıncısı 99 model 1.6 16v palıo, daha cok sehır ıcınde ve tuplu olarak kullanıcagımı dusunursek ve dıger ozellıkler bakımından hangı tercıh dogru olur?
  • KARDEŞ KESİNLİKLE ELANTRA DERİM KONFOR GÜVENLİK ŞEKİL... HER BAKIMDAN DAHA ÜSTÜN BİR ARAÇTIR.
    LPG OLAYI İŞİ ÇÖZER Ş. İÇİNDE 20 KRŞ U GEÇMEZSİN TABİ KULLANIMA BAĞLI OLARAK DAHA DA UYGUN OLACAKTIR.
  • eğer güvenlik rahatlık tekneloji konfor dersen elantra çok iyi bir tercih olur ama birşeylerden ferakat edip yakıt az olsun dersen polo derim... ancak emin ol polonun parçası elantradan daha pahalıdır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: delifirtinaa

arkadaslar herkese merhaba, yakın zamanda araba almayı dusunuyorum, butcem en fazla 10000 lıra, gozume kestırdıgım ıkı model araba var bunlardan bırısı 2000 model 1.6 gls elentra, ıkıncısı 99 model 1.6 16v palıo, daha cok sehır ıcınde ve tuplu olarak kullanıcagımı dusunursek ve dıger ozellıkler bakımından hangı tercıh dogru olur?

elantra al bende 5 senedır elantra var hemde 2.elantram aynı kasa aynı model bırı sıyahtı sımdıkı grı.hiç bir sorun cekmedim.sorunsuz bir aractır.
  • arkadas bende 2000 model opel var bide 2000 model hyundai elantra var opelin konfurnu güvenliğine hyundai elantra da arama bulamazsın konfor ve güvenlikte bence opel daha iyi
  • Arkadaşlar 9.000-10.000 civarı bir bütçeyle araba arıyorum. Daha çok accent aklımda vardı ama geçen işyerinde bir arkadaşım 1996 model 1,6 GLS 8.000 TL ye almış. 1.000 TL ye de atiker sıralı sistem tüp taktırmış yani 9.000 TL ye mal etmiş. Arabanın çok güzel olduğunu ve accent yerine kesinlikle bunu düşünmem gerektiğini söyledi. Daha üst sınıf bir araç olduğunu ve özellik olarak accentten artıları olduğunu söyledi. Forumda tavsiyeler kısmında bu fiyat aralığındaki nerdeyse tüm başlıkları takip ediyorum. Ama elentra öneren hiç görmedim nerdeyse.
    Acaba elentra nasıl bir arabadır? Accent yerine tercih etmek mantıklı mıdır? Parça fiyatları, 2. eli, yakıtı v.s. nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.