Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.387
Cevap
12
Favori
29.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelerinli

Guncel oylar dio:4 judas priest: 3 arkadaslar

Teşekkürler dostum, büyük bir karışıklığı önledin
  • Dalga geçme Bu gözler bu oylamayı da gördü, bence lazım olabiliyor arada böyle
  • O zaman durumu eşitleyelim.

Jp : 4
    Dio : 4
  • O kadar iyi ki albümler yenişemediler
  • Aslında Judas Priest'ı severim ama bu turnuvada çok nadir oy kullandım JP adına. Yine benim için tartışmasız Dio'nun albümü üstün.

Dio: 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

O kadar iyi ki albümler yenişemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Accept: 1

Alexander The Great dışında beni bağlayan hiçbir şeyin olmadığı bir Maiden albümü.
  • Yine cok zor bir eslesme oldu benim icin. Her iki albumde cok guzel... Ama birisinden birini secmek zorundayim. Steve Harris affetsin ben oyumu Accept'ten yana kullaniyorum. Basarili bir geri dönüş albumu... 2000'li yillarda heavy metal icin yapilmis sayili saglam islerden bir tanesidir... bu demek degildir ki Iron Maiden'in albumu kotu... aksine iyi bir album,heavy metal icin ozel islerden bir tanesidir.Ama bu sefer Accept i tercih ediyorum.

Accept:2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptığım yorumu gönderilmedi, Gate away hatası ile karşılaştım, tekrar yazamıyacağım. Oyum Maiden'a.
  • Maiden 2

• Maiden'ın en göz ardı edilen ve en iyi albümlerinden Somewhere in Time;
    'Caught Somewhere In Time'
    'Wasted Years'
    'Sea of Madness'
    'The Loneliness of the Long Distance Runner'
    ve bitirici kapanış efsanesi 'Alexander the Great' parçalarıyla kanımca Powerslave, The Number of the Beas ve Seventh Son of a Seventh Son'dan daha iyi bir albümdür.

Accept 2
    Maiden 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 10 Eylül 2016; 2:06:17 >
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    İlk kez synth kullandıkları albüm Somewhere in time, benim de en sevdiğim albümlerden biridir bu, bazıları sevmese de çok sağlam parçalar var, Bruce vokal performansı açısından yine çoşturdukça çoşturmuş. The number of the Beast ile birlikte en iyi vokal performansını verdiği albümlerden biridir bence.

İlk kez synth kullanmalarına rağmen harika bir kombinasyon yapmışlar ve güzel bir atmosfer ile dengeyi tutturmuşlar, kimse de n'oluyor yaa? havasına girmemiş. Metal dinlemeyen adam bile Bruce, Dio gibilerle metal müziğe başlıyabilirler, bu albümde ona örnek olabilecek şekilde, tonları zaten enfes. Daha fazla uzatmaya gerek görmüyorum.

Edit: Unutmadan söyliyim Wasted Years dinlenmeden ölünmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 10 Eylül 2016; 3:09:42 >

• Accept 2
    Maiden 4

Kulaklarınızı parçalayacak bir Alexander the Great' in giriş introsu performansımı yüklerdim ama. Kulaklarınıza yazık diye vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentenc3d -- 11 Eylül 2016; 16:05:12 >
  • Accept:3

• Acceptten muthis bir donus albumu. Ne eskinin vokalini aratiyor ne de gencliklerini

Accept: 4
    Iron Maiden: 4

• Accept: 5
    Maiden: 4

Geçebiliriz arkadaşlar
  • Simdi, gordum, sabaha kaldi yeni oylama

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Accept: 5
    Maiden: 4

Geçebiliriz arkadaşlar

2 Kere oy veriyosun ha.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Bir de beni kandirdi, farketmemisim

Ekleme: Herkese hayirli bayramlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 12 Eylül 2016; 7:05:05 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.