Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam maalesef eğer offline iseniz steam cloud devre dışı oldugundan kendiniz yedeklemediyseniz format sonrası geri dönüşü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: placebo80

selam türkçe yamayy indirip kurdum eme?i geçen herkese çok te?ekkürler . benim sorunum save dosyalaryyla ilgili . konunun ba?lykla alakasy yok farkyndayym ama sorunumu nereye dile getirece?imi bilemedim . steamden aldy?ym oyunun save dosyalary güncelleme gelince silindi . yeni eve ta?yndy?ym için bir süre internete ba?lanamyyordum . steamde offline modda oyunu oynuyordum . oyunu güncellemeden önce bilgisayara format attym . steami daha önce bigisayarymda d ye kurmu?tum formaty sadece c ye atmama ra?men save dosyalarym kayboldu . save dosyalarym tekrar ula?mamyn yolu var my ?

maalesef d ye kurmanın bir etkisi yok. Çünkü save dosyaları belgeler'de bulunur her zaman. Steam cloud açıksa arkadaşın dediği gibi steam'e bağlanınca otomatik olarak size soracaktır. Onun dışında maalesef çözümün yok. Bir dahaki sefere format atmadan önce kesinlikle belgeler'in yedeğini alın. Ben düzenli olarak almaktayım d'ye.

• arkadaşar windows 10 var yüklü bende oyun açılmıyor sebebini bilen varmı steamda çalışıyor die gösteriyor ama ekranda bişey yok
  • Arkadaşlar, BaW'ın son durmunu öğrenebilir miyim ?
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Öğrenebilirsin,üstteki mesajları okuyarak
  • FunSociety kullanıcısına yanıt
    Tabiki başka birşey lazımmı içeçek bişey alırmısın? yada senin yerine w3 u oynayıp bitirsek felan.
  • Furkan5218 F kullanıcısına yanıt
    diğer oyunları steam clouda yüklemiş . alien isolation da sıkıntı yok . muhtemelen witcher 3 ü güncelleme sırasına aldıgı için save dosyalarını steam clouda yüklemedi . bir daha bilgisayara format atmadan önce belgelerimi de yedeklerim . oyunu 15 saate yakın oynamıştım tekrar oynamam gerekecek :)
  • CDPR den hala ses yok mu resmi yama için :(
  • % kaç oldu hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 19 Temmuz 2016; 23:51:11 >
  • [spoiler=6098172528]
    Oyunu 3. kez oynuyorum galiba, ak bostan ve nogivrad-velen'de yan görevleri,kontratları, hazineleri silip süpürdüm, ilk dlcyide silip süpürdüm, ana hikayeyide baya oynadım, her oynayışımda farklı seçimler yapmaya çalışıyorum ama değiştirmek istemediğim tek şey Trissciğim senin yerine Yenefferi seçmek galiba, bu oyunu kaç kere daha oynarım bilmiyorum ama, seçemiyorum abi ihanet etmiş gibi hissediyorum, napıyım oyun la bu diyemiyorum, Yen o dağın tepesindeki gemide oturduk ve bana o malum soruyu sordun, bende böyle bir fırsat kolladım hep üzgünüm cevabım hep aynı olacak, Trissciğim gittiğimiz o baloda sarhoş oldugunda ki o muzip ve çekici halinle seni öpmemek her zaman imkansız olacak, ve Shani, güzelim, evet seninle de özel bir geçmişimiz var, evlat edindiğim çocuga ve bana kucak açmıştın eyvallah ama ben seçimimi o zamanda yapmıştım ve yolu vermiştim sana,gün geldi bir daha karşılaştık sen aşkı çok yanlış yerde aradın, nehir kıyısındaki cazip teklifini hiç düşünmeden reddeddim çünkü ben gayet sadık bir erkeğim, üzgünüm, benim kalbim her zaman Triss için atacak...
    Ve merakta etmeyeceğim oyunun o alternatifindeki diyalogları ve olayları, ben Trissciğimle mutluyum, üzgünüm Yen'cim seni hiç sevemeyeceğim...

Haa birde Ves'imiz vardı ama mazida kaldı, 3. oyunda hiç pas vermedin hatta aksine soğutan hareketlerinde vardı, nerde 2. oyunda zindanda caka satan, çaktırmadan kur yapan ve kılıç dövüşünden sonra bana kalbini açan Ves.. Yapımcı abiler burada ayıp ettiniz, bu karakterde üstünde durulması gereken bir karakterdi ama olmamış neyse...
    Ha birde şu var, şu oyunda Vizimayı tam anlamıyla görmek isterdim, blood and wine dlcsinden beklentimde buydu, önceki oyunlardan tanıdık başka mekanlar-şehirler-karakterler görmek hoş olurdu, ama olmadı sağlık olsun. :)
    Her neyse 2. dlcnin çevirisini sabırsızla bekliyorum, kolay gelsin.
    [/spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkndgnr -- 20 Temmuz 2016; 4:02:38 >

• Arkadaşlar son olaylar malum moraller sıfır. Yamaya dokunacak ruh hali kimsede yok şu an. Bir iki gün içinde hafif hafif devam etmeyi düşünüyoruz. Yaz bitmeden yetiştirme iddiamız sürüyor. Umarım yanılmam.
  • arkadaşar windows 10 var yüklü bende oyun açılmıyor sebebini bilen varmı steamda çalışıyor die gösteriyor ama ekranda bişey yok
  • dostum hiç sıkıntı değil.eminim çoğu kişinin oynayacak moralide yoktur zaten.şimdiden elinize sağlık.kolay gelsin
  • Öncelikle bu yamayı yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum , çok büyük iş yapıyorlar ellerine sağlık

Bu arada Blood and Wine tahmini ne zamana biter ?
  • colorlessbutterfly05 kullanıcısına yanıt
    Dostum bir önceki sayfada çevirmenimiz bahsetmiş, neden önceki mesajlara bakmazsınız, hiç anlamıyorum.
    Yaz sonuna kadar yetiştirmeye çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 22 Temmuz 2016; 2:43:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Payne7

Dostum bir önceki sayfada çevirmenimiz bahsetmiş, neden önceki mesajlara bakmazsınız, hiç anlamıyorum.
    Yaz sonuna kadar yetiştirmeye çalışıyorlar.

cevap için teşekkürler (127 sayfa var hangi birini okuyayım ? )
    bir öncekini
    BAW çıkalı ne kadar oldu 127 sayfa herhalde sadece onunla ilgili değil son 3-5 sayfaya bakmayı akıl etmek zor olmasa gerek. Gerçi ilk değilsiniz sonda olmıcaksınız konuda baydık zaten. Hos çeviri yapılcakmı diye soran oldu yama hosla beraber çıktıgı halde Witcher 3 ana konuda oyunla ilgili fikir alışverişi yapın sorunlarınızı orada sorun dedik yine burada oyun sonuna kadar yazıp soran oldu. Bizdede anlatmaya derman kalmadı.
  • Vurmayın öldü
  • Beyler size saygım büyük. Fakat bu adamların saçma sorular sormasını engellemek için gidin şu başlığa BAW çevriliyor yazın. Olsun bitsin. Biz de sürekli yeni bişi var mı diye giriyoruz. Karşımıza saçma sorular çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.