Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu hergün 2-3 kez kontrol edip takip ediyordum artik haftada 1 bakiyorum

Sizler icin resim cekip paylasiyorum bi Allahin kulu da iplemiyor.varsa yoksa bootloop ghostscreen.konu amacından çıkmış artık okudukça bayılıyorum her sayfada mı olur aynı sorular aynı yazilar yaa.önceki sayfalara bi bakayim okuyayım da yok.konuyu her actigimda dejavu oluyor bende.

Telefonun tum nimetlerinden faydalanıyorum ozellikle kamerasi memlekette cok isime yaradi.fotograf cekmek daha zevkli oluyor.

Artik yararli paylaşimlar yapin biraz ne bileyim fotoğraf cekin paylasalim yorumlayalim sunu soyle yapsan falan taktik verelim

Ammaaa...biliyorum ki kimse iplemeyecek
    Bence siz telefonu satın gitsin sizde rahatlayın konu da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir daha Lg'nin değil telefonunu usb kablosunu, adaptörünü dahi satın almam. Şu konuya bakın ya, böyle rezillik olabilir mi! Madem cihazın sorunlu olduğunu kabul ettin topla cihazları ver ücretleri geri daha da çıkarma modeli. Hala yeni g4 üretiyorlar. Para iadesi YASAL HAK eğer 20 iş gününü geçerse. BUNU VERMEMEK NEDİR ULAN, SEN KİM OLUYORSUN DA YARGI KARARINA UYMUYORSUN MİLLETİ MAHKEMELERDE TÜKETİCİ HAKLARINDA SÜRÜNDÜRTÜYORSUN.

ASLINDA TOPLU DAVA AÇILABİLİYORSA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN CEVAPLARINI MAİL TELEFON NE VARSA TOPLAYIP LG'YE DAVA AÇILSA ÇOK İYİ OLUR. YETER BE, NEDİR BU YAKINLARIMA ALDIRDIM ONLAR DA YAŞAYACAK BU SORUNU ARTIK BANA DANIŞIRKEN 2 KERE DÜŞÜNECEKLER. LG Mİ TÖVBE ARTIK. LIFE IS GOOD MUŞ LIFE MI KALDI SİZİN YÜZÜNÜZDEN ULAN 2016 YILINDAYIZ SİZİN YÜZÜNÜZDEN İNTERNETE GİRMEYEN TELEFONA MAHKUM KALDIM 2 AY BOYUNCA BU MU LAN GOOD LIFE!! TEZ ZAMANDA TÜRKİYE'DEN DEFOLUP GİTMEN DİLEĞİYLE LG.

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Hocam ama gittigidiyordan delta garantili aldim sizce degisim verirlermi ;(

• Camper7861 kullanıcısına yanıt
    en kötü ihtimal anakart değişir. benim de telefon delta garantili ve daha bootloop olmadı. aralık ta aldım, yani 8 ay oldu.
  • İyi akşamlar. akşam ekranda durduk yere dikey çizgi oluştu çatlak gibi. Daha önce böyle birşey başına gelen var mı
  • Windows hocam benimde 602k bootlop olmadi daha 4 ay oldu

• Sakaleyn85 S kullanıcısına yanıt
    Gün geçmiyor ki yeni sıkıntılar çıkmasın.. Geçmiş olsun hocam bu sorunu ilk defa duydum Ekran darbe filan aldı mı ?
  • beyler hepsiburadan olmak üzere lg g4 kılıf + ekran koruyucu ne önerirsiniz?
  • Jean Reno kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. ŞArjda iken oyun oynadım sonra bıraktam koltugun üzerine ekranı açtım çizik göründü.Bende anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Konuyu hergün 2-3 kez kontrol edip takip ediyordum artik haftada 1 bakiyorum

Sizler icin resim cekip paylasiyorum bi Allahin kulu da iplemiyor.varsa yoksa bootloop ghostscreen.konu amacından çıkmış artık okudukça bayılıyorum her sayfada mı olur aynı sorular aynı yazilar yaa.önceki sayfalara bi bakayim okuyayım da yok.konuyu her actigimda dejavu oluyor bende.

Telefonun tum nimetlerinden faydalanıyorum ozellikle kamerasi memlekette cok isime yaradi.fotograf cekmek daha zevkli oluyor.

Artik yararli paylaşimlar yapin biraz ne bileyim fotoğraf cekin paylasalim yorumlayalim sunu soyle yapsan falan taktik verelim

Aynen konudan içim şişti. Her an bootloop olacak kaygısıyla yaşanmaz ki. Zaten 2 yıl garantili, 2 yıl götürsün yeter. Eski telefonumu 2 yıl bile kullanmadım, 1.5 yılda bir köşeye attım. Bootloop riskini üstlenemeyen ne telefonualsın ne konuyu baltalası ya da gitsin başka konu açsın. Sıkıldım ben de artık.

• Ayın 21 inde servise verdim 22 sinde ellerine ulaşmış. bugün 29 u. LG Türkiye yi aradım. Benim takip ekranında gördüğümden fazlasını söylemediler. Teknik servise mail atarız dediler. Servise verenler ne kadar zamanda sonuçlanıyor bilgilendirebilirmi beni. MAdur olduk valla. Tekrar arayıp yedek cihazmı istesem tamir sonuçlanana kadar.ÖYle bir uyguluması varmı LG nin ? Bu arada ghost screen ve bootloop sorunları için gönderdim cihazı :))
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Aynen.2 yıl paşalar gibi garanti var isterse patlasın telefon.dikkat edilmesi gereken üçe beşe bakmadan TR garantili almak bence.pahalı diyen arkadaşlara pahalı değil artık derim ek olarak belli başlı 2. el ve forumun 2.el bölümünde satılan operatörden kontrantlı alınmış ama kutusu açılmamış şekilde satan şahıslardan almaları.ben o şekilde aldım neredeyse ithalatçı garantili fiyatına geldi.

Bundan önce Asus zenfone kullanırken SMS infocomm diye servisleri beni çileden çıkarmıştı.Yazılım yükseltirken telefon cortlamıştı aynı lg bootlop gibi logodan öteye gitmiyordu telefon.(anakart ekran değişimi oldu)
    Telefonun pil ve arka plastik kasa hariç herşeyini değiştirip verdiler ama telefonu değiştirmediler.neyse aldım kontrol etmeden (servisten alınca telefonunuzu a dan z ye bütün özelliklerini test edin!!!) büyük ders oldu.yolu yarılamışken kamerayı açtım "kamera durduruldu hatası" aldım.bi sinirle ertesi gün tekrar gittim.sıkıntı çıkardım orda.kısaca , siz bu telefonu test etmeden bi sevisten çıkışını veriyorsunuz dedim? cevap:ehe filmi iyi takamamışlar diye cevap aldım.küfür kıyamet çıktım ve telefonu direkt satışa koydum 14 ay garantisi vardı.

demem o ki,her markanın bir sıkıntısı var...sadece g4 alacaksanız arkanızı lg tr ye dayayın.sonra yok camı çizik kullanıcı hatası diye anakart parası ödemeyin..

telefon harika bir telefon bana göre..evet tehlikesi var bootloop ama neden bukadar kasıyor millet anlamıyorum?????

al kendine 30 liraya class10 32gb 80-90mb okuma yazmalı sd card.fotolarını sd karta kaydet.rehberini google a yedekle.whatsapp zaten yedek alıyor.kısaca elinizde çözüm var..bence bukadar kasmaya sızlanmaya gerek yok.
    telefonun keyfini çıkarın biraz..beğenmiyorsanız almayın,korkuyorsanız da almayın (neyden korkuluyorsa artık..sanki diğer elektornik cihazlar sonsuza kadar çalışacak gibi)

şu yaşıma kadar tek bir veri kaybı yaşadım o da 1tb caviar black hdd bozuldu ağzına kadar mp3 ve aile fotolarının olduğu**** leri yerine koydum torrentle ama resimlere çok üzüldüm bi ton anı gitmişti.sonra ne yaptım?? aynı anda 2 farklı hdd ye resimleri kopyaladım ve hala bu şekilde..

2 YIL GARANTi.. bu biraz size birşeyler anlatsın.çok kasmayın .bi ton yasal hakkınız var

selametle

• fottili kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkürler.

Satıcılar ve servis istasyonları, haklarından habersiz olan veya hakları konusunda emin olamayan tüketicileri gerçekten sürekli yanıltmaya, kendi kurallarını yaratarak bunları olması gerekenmiş gibi göstermeye eğilimliler. Özellikle LG bu konuda benim gözümden tamamı ile düşmüş durumda.

Kronik sorunlu LG G4'ün üstüne "kronik sorunlu" servisler eklenince bu tepkimeden büyük bir kaos çıkıyor. Tüketici hakları konusunda, üstelik -telefon olmasa bile- yine LG üzerinden tecrübe edinmiş sizin gibi bir kullanıcının bu desteği burada sorun yaşayan yüzlerce arkadaşa somut açıdan çok yardımcı olacak, bu kaosun tedirginlik verici yanını ortadan kaldıracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

quote:

Aynen konudan içim şişti. Her an bootloop olacak kaygısıyla yaşanmaz ki. Zaten 2 yıl garantili, 2 yıl götürsün yeter. Eski telefonumu 2 yıl bile kullanmadım, 1.5 yılda bir köşeye attım. Bootloop riskini üstlenemeyen ne telefonualsın ne konuyu baltalası ya da gitsin başka konu açsın. Sıkıldım ben de artık.

amiral gemisi diye tabir edilen ortalama 2000 TL verilen bir cihazı 1-2 yıl geçmeden kenara atmak da enterasanmış.

• quote:

Aynen.2 yıl paşalar gibi garanti var isterse patlasın telefon.dikkat edilmesi gereken üçe beşe bakmadan TR garantili almak bence.pahalı diyen arkadaşlara pahalı değil artık derim ek olarak belli başlı 2. el ve forumun 2.el bölümünde satılan operatörden kontrantlı alınmış ama kutusu açılmamış şekilde satan şahıslardan almaları.ben o şekilde aldım neredeyse ithalatçı garantili fiyatına geldi.

Bundan önce Asus zenfone kullanırken SMS infocomm diye servisleri beni çileden çıkarmıştı.Yazılım yükseltirken telefon cortlamıştı aynı lg bootlop gibi logodan öteye gitmiyordu telefon.(anakart ekran değişimi oldu)
    Telefonun pil ve arka plastik kasa hariç herşeyini değiştirip verdiler ama telefonu değiştirmediler.neyse aldım kontrol etmeden (servisten alınca telefonunuzu a dan z ye bütün özelliklerini test edin!!!) büyük ders oldu.yolu yarılamışken kamerayı açtım "kamera durduruldu hatası" aldım.bi sinirle ertesi gün tekrar gittim.sıkıntı çıkardım orda.kısaca , siz bu telefonu test etmeden bi sevisten çıkışını veriyorsunuz dedim? cevap:ehe filmi iyi takamamışlar diye cevap aldım.küfür kıyamet çıktım ve telefonu direkt satışa koydum 14 ay garantisi vardı.

demem o ki,her markanın bir sıkıntısı var...sadece g4 alacaksanız arkanızı lg tr ye dayayın.sonra yok camı çizik kullanıcı hatası diye anakart parası ödemeyin..

telefon harika bir telefon bana göre..evet tehlikesi var bootloop ama neden bukadar kasıyor millet anlamıyorum?????

al kendine 30 liraya class10 32gb 80-90mb okuma yazmalı sd card.fotolarını sd karta kaydet.rehberini google a yedekle.whatsapp zaten yedek alıyor.kısaca elinizde çözüm var..bence bukadar kasmaya sızlanmaya gerek yok.
    telefonun keyfini çıkarın biraz..beğenmiyorsanız almayın,korkuyorsanız da almayın (neyden korkuluyorsa artık..sanki diğer elektornik cihazlar sonsuza kadar çalışacak gibi)

şu yaşıma kadar tek bir veri kaybı yaşadım o da 1tb caviar black hdd bozuldu ağzına kadar mp3 ve aile fotolarının olduğu**** leri yerine koydum torrentle ama resimlere çok üzüldüm bi ton anı gitmişti.sonra ne yaptım?? aynı anda 2 farklı hdd ye resimleri kopyaladım ve hala bu şekilde..

2 YIL GARANTi.. bu biraz size birşeyler anlatsın.çok kasmayın .bi ton yasal hakkınız var

selametle

Her telefon bozulabilir, her telefon arıza yapabilir bu konuda hem fikiriz. Burada bahsedilen sıkıntı 3-5 kişinin başına gelen bir durum değil. Bootloop çok ciddi bir kronik sıkıntı ve kullanıcıların büyük bir kısmını etkiledi, etkileyecek. Bu kadar hayati ve yaygın problem benim pek tanık olduğum bir durum değil.

Sizin yazdılarınızdan yola çıkarak;

1) Ben ortada bootloop mevzusu yokken telefonu aldım. Benim gibi binlerce insan var. Tamam bu saatten sonra insanlara sorunları anlatıp alma, ille alıcacağım diyorsan hazırlıklı ol diyebilirsiniz ama ya öncesi?
    2) LG türkiye, garanti falan diyorsunuz. İyi hoş. Ama servis günlerce aylarca bekletiyor. Lg müşteri hizmetleri rezil... Ben o aradaki süreçte telefonsuz kaldım. Herkesin elinde iyi bir yedek telefon yok. Bu aradaki sürecin telafisi yok... 45 gün telefon bekledikten sonra ne yapayım ben öyle garantiyi ?
    3) Yasal hak demişsiniz. LG Türkiye size yasal haklarınızı vermiyor. O zaman işi THH'ye götürmeniz gerekiyor o da 2-6 ay arası beklemek demek. Yani yine telefonsuz kalabilme, yine paranla rezil olma durumu...
    4) Garanti bitti Bootloop oldu o zaman ne olacak ? LG arkasında durmayacak telefonun ve yüzlerce lira anakart parası isteyecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 29 Temmuz 2016; 22:16:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

quote:

amiral gemisi diye tabir edilen ortalama 2000 TL verilen bir cihazı 1-2 yıl geçmeden kenara atmak da enterasanmış.

Bu benim fikrim, 5 yıl aynı telefonu kullanmayı düşünüyorsan da o da senin fikrin. Aklına yatan istediği yere yönelir. Temcit pilavına çevirildi konu, tartışılacak bir şey yok, bootloop riskini üstlenebilen telefonu alır kullanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

quote:

Bu benim fikrim, 5 yıl aynı telefonu kullanmayı düşünüyorsan da o da senin fikrin. Aklına yatan istediği yere yönelir. Temcit pilavına çevirildi konu, tartışılacak bir şey yok, bootloop riskini üstlenebilen telefonu alır kullanır.

Ortada bootloop yokken alanlar ne yapsın peki ?

Günümüzde 5 yıl telefon kullanmak pek kolay değil... Muhtemelen en fazla kullanacağım süre 2 bilemediniz 2 buçuk yıldır.

Sizin için geçerli olmasa da insanların geneli bu kadar üst seviye telefon aldığında ya bir süre sonra satar/takasa girer, ya da ailesinden birinin kullanımına sunar. Çoğunluk kenara atmaz.

İnsanlar keyfinden mi bu konuyu konuşuyor sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 29 Temmuz 2016; 22:22:37 >

• oknglr O kullanıcısına yanıt
    Lg müşteri hizmetlerine sormuştum ben yedek telefon olayını bana servisin 10. gününden sonra isteyebilirsiniz demişlerdi. Serviste yedek telefon yok diyormuş böyle de bir sorun var
  • Camper7861 kullanıcısına yanıt
    umarım 700lü seriler şeklinde üretimi devam ederde, en sorunsuz şekilde olan g4 ile değiştirirler.
    ben de garantisi bitmeden bootloop yaşamayı bekliyorum. tabi öyle bişey hiç olmayabilirde.
  • Sakaleyn85 S kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafını çekme şansın var mı hocam merak ettim ?
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.