Şimdi Ara

yaf arkadaslar bi bakın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben a4 tech kablosuz mouse klavye kullanıyorum sabah kullandıım bişi yoktu simdi actım sarjı calışıyor mouse ışıgı yanıyor yalnız klavye mouse calışmıyor denetim masasından ayarlarına baktım düzgün calışıyor diyor mouse ile klavyeyyı yeniden tanıttım yine calışmıyor teknik yardım için firmayı aradım onlarda haftasonu calışmıyorlarmış bi bildiginiz varsa paylasın nasıl olcaK bilmiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen ..

• Klavye de ve mouse da reset dugmesı vardır. Onları denedınmı?
  • kardeş reset dügmesi diye birsey bulamadım
  • SANIRIM A4 LERDE KARDES CONTACT DİYE YAZMASI GEREKIYOR RESET YAZMIYOR KARDES O TUŞ VAR İSE BAS OTOMATIK RESETLER BAZILARINDA USB GİRİŞİNE TAKILAN CİHAZDADA BİR TUŞ VAR CONTACT VEYA RESET YAZAR 8 SANIYE BASILI TUT VE BIRAK.

UMARIM İŞİNİ GÖRMÜŞÜNDÜR.
  • yok ya kardeşim ben bulamadım connect reset falan yazmıyo göremedim wallaaa neyse
    sagolun ya
  • model nosu ne ? mausun altındaki etikette yazar bende a4 tech kullanıyorum kablosuz sarj üniteli olanından ?
  • Usb sini çıkar tak.Düzelir belki Benim bildiğim her kablosuz mousede ve usb sinde connect diye bir düğmenin olması lazım.Bşka türlü sorun çıkarır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VipLimE -- 9 Aralık 2006; 22:12:30 >
  • modeli KBS - 2380RP SARJLI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.