Şimdi Ara

MONİTÖR AÇILMIYOR...!!!(Bi el atsanız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlarım öncelikle selamün aleyküm.. bu benim sorunum deil bi arkadaşımın kasası açılıyo ama bi türlü monitör açılmıo monitörün ışıgı bile yanmıyo sizce neden kaynaklanıo olabilir ??? kablolarına kadar her şeyine baktım sonuç sıfır ???

• Monitörün ışığı bile yanmıyorsa ya monitörde yada elektrik kablosunda bir sorun var demektir, ışık kasadan bağımsız olarak yanmalı değil mi? Kasayı başka bir monitörle test etme şansınız var mı? Bir internet kafeden rica edebilirsiniz, yakınlarda varsa..Ama dediğim gibi ışığı yanmıyorsa monitörün fiziksel bir sorunu var demektir, sizi aşabilir...
  • deneyecek kişimiz cafemiz yok ustam yaa monitörden bişey yanmış olabiilirmi en iyisi b,ilgisayarcıya götüttürmek bi el atsın bakalım neyi warmıs
  • sorun ramde bence çünki aynısı bende de olsu 2 gün çalıştıramadım bilg. çalışıyor ekranda tık yoktu bütün kabloları söktüm taktım olmadı sonra sorun ramdeymiş çıkarıp taktı adam çalıştı
  • monıtor işigi bile yanmıyorsa monıtor de sorun arkadasım bıçogunda zaten baglı olmadıgında bile sınyal girişi yok dıye uyarı verır
  • monitoründe problem var arkadaşım.monitorun içindeki kart yanmış.değişmesi gerekiyor.bu arada elektrik prizini de kontrol ettir.topraklaması olmayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.