Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon boştayken şarjı kokluyor resmen 12 saatte %1 azaldı son 12 saatin bellek kullanımı 550mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Güncelleme kodu nerde yazıyor hocam. Öyle birşey göremedim ben.

yüklediyseniz Ayarlar > Telefon Hakkındaya gelin, orada Derleme Numarası yazan yerde hangi sürüm kodu yazıyor?

Henüz yüklemedim, yükleyince bakıp yazarım hocam.

Yeni sürüme geçince format atın falan demişler o konuda bir bilginiz var mi? Gerekli bir işlem mi, hangi amaçla yapılır ve nasıl yapılır.
    Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Ara güncellemelerde (örneğin 6.0.1'den 6.0.2'ye geçiş gibi) format gereksizken ana sürüm güncellemelerinde (6.0.3'ten 7.0'a gibi) format atmak her zaman için önerilen bir işlemdir. Bu gibi yükseltmelerde format atmazsanız (hard reset) çeşitli sorunlar ve yavaş çalışma, kasma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Güncelleme kodu nerde yazıyor hocam. Öyle birşey göremedim ben.

yüklediyseniz Ayarlar > Telefon Hakkındaya gelin, orada Derleme Numarası yazan yerde hangi sürüm kodu yazıyor?

Henüz yüklemedim, yükleyince bakıp yazarım hocam.

Yeni sürüme geçince format atın falan demişler o konuda bir bilginiz var mi? Gerekli bir işlem mi, hangi amaçla yapılır ve nasıl yapılır.
    Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum bu konuda.

Evet hocam format atılsa iyi olur fakat ben atmadım şahsen, donma sorunu falan yaşarsam o şekilde atarım format

• Cevaplar için teşekkürler. Ayarlardan fabrika ayarlarına dönmek yeterli sanırım.

• kozen23 K kullanıcısına yanıt
    Güzel telefon beklentiniz performans değilde günlük kullanım ise (internet, e-posta, whatsapp gibi uygulamalar) sorun yaşamazsınız. Kamerası da idare eder özellikle açık havada güzel fotolar çekebilirsiniz. Malzemesi genelde plastik olduğu için düşerse problem yaşamamanız için ekran koruyucu cam ve kılıf almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo13579

Geliştirici seçeneklerinden animasyonları kapatabilirsin.

Kapattım ama olmadı ?

Varsa bıldıgını bır detay anlatabılır mısını ?

Teşekkürler
  • Arkadaşlar telefona android 7 güncellemesi geldi yükledim. Telefonda nexus launcher yüklü ama kullanamıyorum. 6 dayken ayarlarda ana ekran diye menü vardı. Şimdi o menü yok bulamıyorum.

• global-tr G kullanıcısına yanıt
    2013'den 2015'e kadar discovery kullandım 2015 son çeyrekte 4G'ye geçtim profiloya 10'larca kez bizzat gidip teslim ettim en geç 1.5 saatte teslim aldım.Bu soket arızasında aynı şekilde 1-1.5 saate teslim aldım.Dediğiniz gibi hiç 20 gün bekletilmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 25 Ağustos 2016; 17:03:05 >
  • Merhabalar;

Daha önceden cihazı bilgisayara bağlayıp içindeki fotoğrafları almıştım.

Ancak son denememde cihazı bilgisayara bağladığımda DCIM klasörünü açıyorum ama içindeki "Camera" ve 100Andro" klasörünü bilgisayarda göremiyorum.

Bunun nedeni ne olabilir, yardımcı olabilecek var mı?
  • Google Play Hizmetlerinin pil tüketimini azaltmak için yapılacak bir ayar varmıydı ?
  • Kilit ekranına başka,ana ekrana başka resim koyabiliyoruz.
    Ama maalesef kilit ekranına koyduğum resmi değiştiremiyorum.

Ayrıca asus launcher kullanıyorum.Önceden ana ekran ayarından launcher değişikliği yapılabiliyordu ama artık ayarlarda ana ekran seçeneği olmadığından Google launcher a geçiş yapamıyorum.
    Varmı bu sorunları çözebilen?

• Abiler bende kullanıcısıyım, lakin rootlamak kararı aldım, ama son güncellemeleri yüklemiş bulunmaktayım, HAngi yazılımı denediysem root layamadım, Bilen Varmıdır, 4 gündür uğraşıyorum lakin olmadı beceremedim,
    LÜTFEN YARDIM,
  • Ana ekran menüsünü bulamayan arkadaşlar uygulamalar menüsü üzerinden varsayılan uygulama ayarlarını kurcalamayı deneyin.

• azdaha_53 kullanıcısına yanıt
    one team de mevcut

• Arkadaşlar dün 7.0 güncellemesi geldi indirdi yeniden başlat ekranında kaldı. Sonra yeniden kendim başlattım. Herhangi bi yükleme yapmadı. Aynı güncelleme uyarısı tekrar geldi tekrar indirdim gene geri başlatma noktasında takılı kaldı. Format attım birşey yüklemeden gene güncelleme geldi tekrara indirdim sorun gene aynı yeniden başla noktasında bekliyor bi işlem yapmıyor. Başına böyle bir sorun gelen olduğu birde indirdiği güncelleme dosyası nerede acaba

• Ayarlara girip home diye arayınca launcher ve bilumum varsayılan program ayarının yapılacağı menü çıkıyor. Türkçe ev ya da ana ekran diye aratırsanız çıkar diye düşünüyorum.

Google now launcher kullanmayıp da kilit ekranının duvar kağıdını değiştirmek için yine ayarlarda google now diye arayın, çıkan menüye girince direk duvar kağıdı değiştirme ekranı çıkıyor. Nova daha eklememiş duvar kağıtlarını ayrı ayrı değiştirmeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 25 Ağustos 2016; 18:50:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki ayrı uygulamayi aynı ekranda nasıl açıyoruz?

• Fm radyo yu nasil akfiflestiriyoruz ?

• egitimtube kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de başıma böyle bir sorun gelmişti 6.0.1 de.Güncelleme yapmayın.Size tekrar güncelleme gelecek.Bana 2 hafta sonra gelmişti ve sorunsuzca takılmadan yüklemiştim.Biraz sabredin
  • 
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.