Şimdi Ara

Bilgisayara Sinema Sistemi Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yıllar önce aldığım ve artık kullanmadığım Trident MX 560 ev sinema sistemimi bilgisayarıma bağlamak istiyorum. Bunun için hangi bağlantı kablolarına ihtiyacım var ve bilgisayarda ne kadar performanslı bir ses alırım bunun için sizden yardım istiyorum. Elimde bulunan kabloların resmini atacağım eğer bu kablolar ile bağlayınca hepsinden ses gelecek mi ya da başka türlü bir sorun yaşar mıyım bilmek istiyorum. Daha performans alabileceğim kablo öneriniz varsa onlarıda belirtirseniz çok sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayarımın anakartı : MSİ Z87 MPOWER MAX
    http://www.msi.com/product/mb/Z87-MPOWER-MAX.html#hero-overview

Türkçe sayfasını bulamadım maalesef.

Bilgisayara Sinema Sistemi Bağlama Bilgisayara Sinema Sistemi Bağlama Bilgisayara Sinema Sistemi Bağlama

Bu da anakartın giriş çıkışları :

Bilgisayara Sinema Sistemi Bağlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rorschach1v4n -- 18 Mayıs 2015; 3:15:27 >

• Rorschach1v4n kullanıcısına yanıt
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_VIVANCO-33697-1-5-m-2-x-RCA-3-5-mm-Bağlant-Girişli-Ses-Kablosu-Siyah,103452,504209,1726569.html?langId=-14

Yukarıdaki bir ucu 3,5mm kulaklık diğer ucu ise rca jak olan kablodan 3 tane almanız gerekiyor.

Kulaklık jakı gibi olan uçları anakarta, rca jak olanları da tridentin Audio input bölümün alttaki DVD 5.1 olarak gösterilen yerine takmalısınız.

Tabii kabloları takarken ön(front), arka (rear yada side diye geçebilir) ve orta-sub kanallarına dikkat edin. Kabloları yanlış takarsanız önlerden gelmesi gereken ses arka yada orta kanaldan gelebilir.

Elinizdeki tüm kabloları birleştiren ara kablo yada aparat neyse, onu da kullanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.