Şimdi Ara

UMİ ZERO BRİCK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lanet olsun rom atarken pc resledi kendini ve telefon hiç açılmıyor şuan.Şarja takıyorum tepki yok bataryadadır sorun dedim arka kapağı kırdım açtım bataryada şişme vs yok. Rica etsem Umi zero sahibi birinin telefonunu backup alıp bana atsa olur mu? Çünkü diğer türlü sp flash tool da format attım sanırım preloader falan da gitti.Fakat uyumsuz olabiliyormuş.Backup alırsanız uyumsuz olmaz diye umuyorum

Güzelim telefon çöp oldu iyi mi

• Telefonu yapabildim.Eğer aynı sorunla karşılaşan olursa çekinmeden pm atabilir.'Bataryada sorun öldü batarya' falan diyip arka kapağı açmaya çalışmayın.Ben yaptım kırıldı fakat sistemi getirdim geriye.Kılıfla kullanacağım artık.Söyleyeceğim şey her telefonla aynımıdır bilemem ama eğer sp flash tooldan format attıysanız ve preloader yüklemiyorsanız açılmayabiliyor.Ben preloaderle yükledim ve açıldıgında com.android hatası veriyordu sürekli.Bir şekilde rootjoya bağladım ve v3.09 romu kurdum.Eksiksiz tamamlandı şuan telefon çalışıyor.Eğer anlayamadıysanız pm atabilirsiniz.Ben çok uğraştım siz uğraşmayın

• benim telefonda aynı durumda nasıl yapıcam yardımcı olur msun
  • muzaffersenkall M kullanıcısına yanıt
    Bir sene geçmiş üzerinden ama belki bana yardımınız olabilir..
    Telefon "Zero" logoda takılı kalıyor açılmıyor..
    Elimde yedekleri var ama ROOTJOY'a ulaşamıyor tabii açılmadığı için..

konuyla ilgili bilgim yok, internetten bakarak öğrenmeye çalışıyorum.
    Uğraşa uğraşa SP ile "format+download" yaptım. flash oldu gözüküyor (formatlıyor, download ediyor, yeşil O.K. çıkıyor) ancak olmuyor.
    Yine aynı, açılmıyor.

bir yardımın olabilir mi?
    "preloader" nedir? bilmiyorum. ama driver'da preloader yazıyor, cihazı tanıyor.

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.