Şimdi Ara

Lol neden Dotadan çok oynanıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Magina onun adı.

Dota lolden çok çok daha zor çünkü. Tüm skillerini boşaltırsan base'e gidene kadar bir daha skill atman 15 dk sürüyor. Last hit atmak çok daha zor, hem hasarın daha az hem de deny diye bir sistem var. kendi creepini öldürebiliyorsun belli bir hp nin altındaysa. gold toplamak daha zor ve itemler daha pahalı. harita daha karmaşık. B atma diye birşey yok. Level atlamak daha zor. Dolayısıyla herkesin gözü kesmiyor oynamayı.
  • Dota çok uzun sürüyor vaktim değerli 1 2 oyun atıp islerime bakmam lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Phoenix

futbol mu daha basit . çık o futbol sahasına 5dk dan fazla koşabilecek misin?

Futbolcular dinlenirken basketbolcular hiç dinlenmeden bir oraya bir buraya koşuyorlar. Basketbol her açıdan daha zor. Birazcık araştırmanı öneririm hak vereceğini dusunuyorum.

Konuya gelecek olursak açık ve net lol daha kolay ve reklamını çok iyi yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dota oynarken uykum geliyo
  • LoL'un reklam yüzü DOTA'dan daha fazla.

Ben moba tarzı oyunlara başlamadan önce ne LoL den nede DOTA dan haberim yoktu.Ama LoL u daha önce duydum ve başladım.Ara yüzü ve oyun mekanikleri basit ve güzeldi.

Daha sonra DOTA denedim ve LoL e oranla daha zor olduğunu düşündüğüm için bıraktım.

Özetle LoL'un daha çok oynanma sebebi reklam yüzü çok,sade ve anlaşılabilir bir arayüz ve kolay oyun mekanikleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuralsiz111 -- 24 Ekim 2016; 12:35:03 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.