Şimdi Ara

[Anime tanıtım]-Shigatsu wa Kimi no Uso

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
3.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  [Anime tanıtım]-Shigatsu wa Kimi no Uso

Shigatsu wa Kimi no Uso

Piano dahisi Arima Kousei, çocuk müzisyenler yarışmasını kazandıktan sonra herkes onun adını öğrenmiştir. Fakat; ona en çok destek veren annesinin ölümünden sonra zihinsel ve duygusal bir çöküş yaşayan Kousei, artık kendi piyanosunun sesini bile duyamaz olmuştur. Bu olayın üstünden iki sene geçtikten sonra bile, piyanoya dokunamayan Kousei, bütün yaşamını böyle gideceğini düşünürken tanıştığı bir kız her şeyi değiştirecektir.Başına buyruk bir kemancı olan Miyazono Kaori, Kousei’nin müzik hayatına geri dönmesine yardım eder ve onu alışık olmadığı bir stilin içine sürükleyerek yeni şeyler keşfetmesini sağlar.

Hikâyemiz, ikilinin ve arkadaşlarının müzik ile yaşadıkları maceraları konu alıyor.

Aynı adlı mangasından uyarlanmıştır.

Not:Açıklama kısmı Turkanime'den alıntıdır.

Not 2:Anime final yaptı ve 22 bölümden oluşmaktadır.

Foruma baktım ama konusunu bulamadığım için ben açayım dedim.Konusu çok iyidir ama konusu olmasa bile sırf çizimlerinden dolayı izlemek gerekir.Müzikleri de çok hoşuma gitti aynı zamanda.Farklı bir havası var animenin. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 24 Mart 2015; 3:50:29 >

• maybe4you kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. O animeyi de kontrol edeceğim. İlla müzik ile ilgili olmasına gerek yok. Gerçekçi olsun yeter. Öyle aksiyonlar fantastik şeyler pek ilgili çekmiyor. MAL'de dram olarak puana göre sıralayıp izlersem peki nasıl olur sizce?
    https://myanimelist.net/anime/genre/8/Drama
  • Bu animenin hangi bölüm olduğunu bilmediğim bir bölümünü sadece bir animatör yapmış Aynı animatör AOT'nin S4 P2 opening'ini de yapmış.

Edit: Takashi Kojima

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are You Hitting On Me -- 18 Ocak 2022; 0:51:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.