Şimdi Ara

SPOTİFY ★★★ANA KONU★★★ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.423
Cevap
319
Favori
253.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArkhamAslyum

Pek bilgim yok ama ana bir hesap olur kullanıcıları o belirler o tarz bişidir bence çok karlı bir iş.

Bağımsız değilse her bir hesap benim için uygun olmaz listeler karışır o yüzden emin olmam gerek kullanan kimse yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

şu şart ne anlama geliyor arkadaşlar:
    Spotify Aile Planına kabul edilebilmek için tüm hesap sahipleri aynı adreste ikamet etmelidir.
    https://www.spotify.com/tr/legal/family-plan/

Usûlen "aile" olduğu için, sen-ben toplanıp 5 kişi bu paketi almayalım mantığı güderek yazılmış tamamen. Onun dışında ikametkâh istemediklerine göre sıkıntı çıkacağını sanmam. (:

Bir arkadaşım ofisteki diğer iş arkadaşlarıyla birleşip almışlardı, sıkıntısız kullanıyorlar aylardır. Kendisini konuya davet edelim detayları bildirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArkhamAslyum

quote:

Orijinalden alıntı: GodShotGG

Aile paketine dahil edebilecek varsa ücreti bölüşürüz.

Bende dusunuyorum yıllık alalım _? suan 2 ksııyız 5 leyıp yıllık alalım derim.

Yıllık kişi başı kaç tl oluyor? Şuan Enpara kartımda "ayın enparalısı" olayını yaptım, yani %50 indirimli alabiliyorum spotify üyeliğini belki bu olay da işimize yarayabilir? Ya da diğer arakadaşlar kullanabilir benim indirim hakkımı eğer bu aile olayına yaramazsa ve başkasının kullanabileceği bişeyse. Tam bilmiyorum bu Enpara sistemini daha yeni aldım kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

quote:

Spotify Aile Planına kabul edilebilmek için tüm hesap sahipleri aynı adreste ikamet etmelidir.

Usûlen "aile" olduğu için, sen-ben toplanıp 5 kişi bu paketi almayalım mantığı güderek yazılmış tamamen. Onun dışında ikametkâh istemediklerine göre sıkıntı çıkacağını sanmam. (:

Bir arkadaşım ofisteki diğer iş arkadaşlarıyla birleşip almışlardı, sıkıntısız kullanıyorlar aylardır. Kendisini konuya davet edelim detayları bildirsin.

Selamın aleyküm gençler aile paketini alın herkesi mail adresi ile davet ediyorsunuz olay bitiyor 6 aydır sorunsuz kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

quote:

quote:

Selamın aleyküm gençler aile paketini alın herkesi mail adresi ile davet ediyorsunuz olay bitiyor 6 aydır sorunsuz kullanıyoruz

Selamlar birkaç sorum olacaktı. Maksimum 5 kişi mi oluyor? Bir de admin gibi hepsini yöneten bir hesap oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ficarof kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam dostum. Arkadaşın dediği gibi, herkes kendi listesini oluşturup, sorunsuz kullanıyorsa biz de bi aile sayılırız diye düşünüyoruz dh olarak.

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Evet max 5 kişi oluyor 1 tane ana hesap var herkesi davet ediyorsun istediğin zaman çıkartabiliyorsun

• JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Başkan ozaman ana kullanıcı senın olman mantıklı sen ben bırı daha vardı halledelim artık su işi ya uzadıkca uzuyor ay ay kullanırız sıkıntı olmaz ben sana 3-5 aylık pesın verıırm parayı oyle devam ettırırz ama ılerde caymazsın dimi
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Tamam ben ana kullanıcı olayım.
    Cayacak bişey yok, zaten şuan indirim var aile hesaı 6 kişilik 15tl (:
    https://www.spotify.com/tr/family/

%50 indirimimiz var, 7,5tl / 6 kişi = 1,25TL Kişi başı. Fakat kampanya bu yıl sonu bitiyor, yani 6 ayımız var.

Sonuç olarak;
    6 Ay x 1,25TL = 7,5TL kişi başı. Herkes versin, 6 ay premium kullanalım. Seneye devam ederse yine aynı olayı yaparız.

Fakat 6 kişi şuan 15TL bir sonraki ay 30TL olabilir, onu nasıl yaparız bilmem. Otomatik 6 aylığı keş verme olayı olsaydı ozaman sıkıntı yaşamazdık ama her ay önce benim Ayın Enparalısı olmam lazım, ondan sonra bu kampanyadan yararlanabiliyoruz. Ayın Enparalısı olmakta sıkıntı yokta, dediğim gibi 30TL ye çıkabilir belki 1-2 ay sonra onu bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 3 Temmuz 2016; 15:49:01 >

Buarada nekadar çabuk başlarsak okadar iyi, şuan ayın 3'ü mesela, bu ay ziyan olmasın bari. Yoksa atıyorum ayın 20sinde başlasak 10 gün kullanmış olucaz 20 gün çöpe gidicek. Parasında değilimde zaman kaybetmeyelim, zaten aylık kişi başı 1.25TL
  • Ayın inden 1ine falan değil bu maaş gibi:) 20 sinde alırsan diğer ayın 20 sinde bitiyor

Başkan en paralıya hep indirim li diye biliyordum ama farketmez artıncada 30 olur .Ben sımdı sana odemeyı nasıl yapayım vereyım para yı sen al sımdıden 2 mız ıcın sonradan gelenlerı de dahıl eder,z _? Ve odemeyı telefonuna para yukletme olarak yapabilme sansımız varmı _?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArkhamAslyum -- 3 Temmuz 2016; 19:55:11 >
    Ödemeyi bir şekilde hallederiz ama şuan 2 kişi yaparsak aylık 7.5tl ye gelir bana, normalde 10tl olduğu için 5tl ye geliyor zaten %50 indirimli hali yani bnm için zarar olur (:

Aile paketındede ındırım yokmuydu 15 tk 7,5 2 ye bolunce 3 ksuur 1 tl felan karlısın yine :S
    Haklısın öyle oluyor evet iyice kafa gitti bende. Bayramdan sonra bikaç kişi daha bulup öyle yapalım, herkes indirimden yararlansın?

Yahu farketmezdiki ya onlaradanda indirim li alırdın .S
  • Aile kampanyasi bitince nolacak. Simdi 15 evet 1 2ay sonra 30olursa. Farkini verecek mi herkes.

1yillik falan yok mu bu spotify

• Saten yıllık yapamıcaz aylık yapıcaz öyle bişi yaparlarsa iptal edicez diğer aya.Sıkıntı olmaz.4-5 aylık pesın verırı msu kadro bı hazır olsunda
  • Aile paketi 6 kişiye çıkmış sanırım, beni de katın beyler.
  • quote:

Haklısın öyle oluyor evet iyice kafa gitti bende. Bayramdan sonra bikaç kişi daha bulup öyle yapalım, herkes indirimden yararlansın?

Alıyormuyuz almıyormuyuz cevap verirsen ona göre bir çözüm arayacağım _?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.