Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
12
Favori
23.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artik gelsinde su 0.65 uploaddan kurtulalim ya saka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanki internetimin ping degerlerinden memnunum frankfurtda 53 ping aliyorum downloadda idare ediyoruz iste upload berbat artik fiber gelince frankfurt 40 ping goruruz

• şubat ayında sorduklarımda haziranda aktif olur dediler gram gelişme yok.

arıyorum soruyorum biz hirhingi bir bilgi virimiyiz
  • Evet dostlar geç olacak biraz belki ama fiber altyapının nerelere çekildiği konusunda her türlü soruya cevap verebilirim. Lütfen bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.
  • Şuan Vişnelikten dede korkuta kadar geldiler.

• CosmosPt C kullanıcısına yanıt
    Sol de görev yapanları konumuzda görmek mutluluk verici.. Hoşgeldin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CosmosPt

Evet dostlar geç olacak biraz belki ama fiber altyapının nerelere çekildiği konusunda her türlü soruya cevap verebilirim. Lütfen bana ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.

Sümerin tamami (nerdeyse) ne zaman biter tahmimen?

• AKonFire A kullanıcısına yanıt
    Sümer tarafına menholler bırakıldı ve talep üzerine altyapının gidebilmesi için anlaşmalar yapıldı. Ancak aktiflenme konusunda bizede bir tarih verilmiyor. Şahsi kanaatim 2016 sonu veya 2017 ortalarını bulacaktır. Ve şunu da belirtmek isterim eğer oturduğunuz ev 4 daire ve altı ise altyapı gelmez. Şatış odaklı oldukları için 4 daire üzeri satış potansiyeli olan yerlere kutuyu koyarlar. detay için özelden ulaşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Sol de görev yapanları konumuzda görmek mutluluk verici.. Hoşgeldin :)

Hoş gördük efenim .)
  • Eğer içinizde Bahçelievler, batıkent, eskibağlar, yenibağlar, güllük, fatih, kumlubel (Belli bir kısmı), istiklal, hoşnudiye, ömerağa (belli bir kısmı), Zafer (Belli bir kısmı), Tunalı (belli bir kısmı) ve deliklitaş (Belli bir kısmı) mahallelerinde oturanlar varsa onlar şanslı kişiler. Ya kullanıyorlardır yada en geç 1 ile 3 ay arası kullanmaya başlayacaklardır. Geri kalan mahallelerde oturanlar bana mesaj olarak ulaşsın detaylı adres versinler ona göre bakayım bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lite fear

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

2 Milyon nüfuslu kocaeli'de belli başlı sitelerde var hiç gelişmedi burası anlamıyorum.
    Uydunet daha yaygın burada oda 10 senelik altyapı ile idare ediyor hiç kazı felan görmedim.
    Firma kendini geliştirmiyor yerinde sayıyor.
    Süperonline'yi Kocaeli'ye bekliyoruz.

Superonline da bir tuhaf 1.100.000 nüfuslu k.maraşta da altyapısı yok gidiyor 700.000 binlik aydına fiber döşüyor

Aydın'ın stratejik önemi var hocam (Didim,Kuşadası) gibi .

• Eskişehir/Sümer fiber döşencek yerlere turuncu sprey boyalarla işaret çizilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kennysxd.23 -- 26 Ağustos 2016; 19:16:53 >
  • Sehrin merkezinde oturuyoruz ama daha evin onune hat bile cekilmedi. 42 dairelik 4 blokluk siteyiz. Yer hacialibey mahallesi kirim caddesi. Yan sokagimiza kadar geldiler. (Dumrul sk) ondan sonrasi yok. Anlasilir gibi degil.

• yoneticinizle konusun

• Yonetici ile konusmamiz ne ise yarayacak anlamadim? Daha binanin onunden hat gecmedi. Benim duydugum hat doseyecekleri zaman yonetici ile konusup ona gore binanin onune kutu konuyornus. Apartman yonetim defterine karar olarak yaziliyormus vs. ama bizim burada dedigim gibi daha ana hat cekilmedi. Yonetici ile konusup site olarak imza toplasak ve dilekce versek ise yararmi ki?

• ozel istekte bulun imza toplayin sitede cogu kisinin kullanicagini taahut edin eminim cekeceklerdir hat

• Eskişehir Sümere Gelecek mi? Merak ettim bizim eve Türk Telekom fber döşedi acaba Turkcell'de döşer mi?

• geldi bile @Gameloftcu21

• Biliyorumda bizim binaya döşedi Türk Telekom acaba turkcell'de döşer mi?

• eskişehir osmangazi üniversitesi tarafları için bir çalışma olmayacak galiba. ümidi kestim sayılır. ttnet e yine 2 yıl daha taahhüt verip devam edeceğiz anlaşılan...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.