Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu faxi biri buraya copy paste yapabilir mi ss atip ya da telde gozukcek sekilde atabilir mi lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bu faxi biri buraya copy paste yapabilir mi ss atip ya da telde gozukcek sekilde atabilir mi lutfen

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE,

TALEPTE BULUNAN KULLANICI:

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI:

CEP TELEFONU:

KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

İPTAL SEBEBİ: Fiyatların çok yüksek olmasından dolayı.

AÇIKLAMALAR: Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212 473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerden dolayı Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, abonelik bitiş tarihim olan … tarihine kadar yayınlarımın açık kalmasını ve dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.
    …/../2016

İptal Talebinde Bulunan

İmza:

Not: Nüfus Cüzdan Fotokopisi'de önlü arkalı fax'da olmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNE,

TALEPTE BULUNAN KULLANICI:

DİGİTÜRK ABONE NUMARASI:

CEP TELEFONU:

KONU : Digitürk abonelik iptal talebidir.

İPTAL SEBEBİ: Fiyatların çok yüksek olmasından dolayı.

AÇIKLAMALAR: Digitürk Aboneliğimin iptalinin gerçekleşebilmesi için iptal talebimi belirten bir dilekçe ile nüfus cüzdanı fotokopisinin 0212 473 99 99 faks numarasına faks çekilmesi halinde iptal işlemenin gerçekleştirileceği Müşteri Hizmeti tarafından bildirilmiştir.

SONUÇ ve TALEP: Yukarıda açıklamış olduğum nedenlerden dolayı Digitürk üyeliğimin İPTAL EDİLMESİNİ, abonelik bitiş tarihim olan … tarihine kadar yayınlarımın açık kalmasını ve dilekçemdeki talep doğrultusunda iptal işlemimin gerçekleştirilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.
    …/../2016

İptal Talebinde Bulunan

İmza:

Not: Nüfus Cüzdan Fotokopisi'de önlü arkalı fax'da olmalıdır.

Cok tesekkur ederim.

• frd4242 kullanıcısına yanıt
    hocam hd goremedim hd dahil degil mi ?
  • Dün mh'yi arayıp üyeliğimin 9 eylül'de biteceğini öğrendim. Yenilemek istersem teklifiniz ne olur diye sordum. İlk başta Turksat için Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi HD + Ulusal Kanallar HD için 570 TL dedi. Peki dedim ben Eutelsat için teklif alabilir miyim diye sordum; aynı paketi 521 TL olarak sundu (şaşırtıcı olarak daha uygun).

Sizce geçmeli miyim? Kampanyanın adı da Kredi Kartı Kampanyasıymış. Geçen yılki Next Kampanyasını 50 TL indirim ile 450 TL'ye almıştım. Bi de her ay Süper Lig HD için 7, TL veriyorum. Kısaca aylık maliyetim 45 TL.

Ben kampanyayı beğendim tek sıkıntım çanak. Çanak kurulumu için 110 TL dediler ama internetten 30 TL'ye sipariş ettim yine de. Sadece 35 TL'ye de kurulum yaptırmayı planlıyorum. Kısacası toplamda 521 + 30 + 35 = 586/12 = 49 TL'ye gelmiş olacak.

Düşünceleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Dün mh'yi arayıp üyeliğimin 9 eylül'de biteceğini öğrendim. Yenilemek istersem teklifiniz ne olur diye sordum. İlk başta Turksat için Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi HD + Ulusal Kanallar HD için 570 TL dedi. Peki dedim ben Eutelsat için teklif alabilir miyim diye sordum; aynı paketi 521 TL olarak sundu (şaşırtıcı olarak daha uygun).

Sizce geçmeli miyim? Kampanyanın adı da Kredi Kartı Kampanyasıymış. Geçen yılki Next Kampanyasını 50 TL indirim ile 450 TL'ye almıştım. Bi de her ay Süper Lig HD için 7, TL veriyorum. Kısaca aylık maliyetim 45 TL.

Ben kampanyayı beğendim tek sıkıntım çanak. Çanak kurulumu için 110 TL dediler ama internetten 30 TL'ye sipariş ettim yine de. Sadece 35 TL'ye de kurulum yaptırmayı planlıyorum. Kısacası toplamda 521 + 30 + 35 = 586/12 = 49 TL'ye gelmiş olacak.

Düşünceleriniz nedir?

eutelsat şaşırtıcı olarak bencede daha uygun...sanırım anteni eutelsat için sipariş verdiniz internetten....buarada 110 tl çok gibi geldi bana bayinin eutelsatı çanakla beraber ayarlası....iyi yapmışsın bence çanak alarak...eutelsat şu yazdığın şartlarda bencede daha uygun...ama tabi bir kere daha konuş MH ile...bunların sağı solu belli olmuyor...garantiye al kendini...bunlar ne zaman fiyat verseler kıl kapıyorum...en uygun fiyatıda verseler herkes gibi ulan acaba kazıkmı yedim diye sormadan duramıyorum kendime :)

• buarada bende next kapmpanyasından yararlanmışdım geçen sene.....yeni teklifleri ilk 3 ay fatura yok---sonraki aylarda 64 tl---şampiyonlar paketi---giriş paketi---1 yıl belgesel ve HD hediye---toplamda 576 tl...kabul etmedim....o zaman kartınızı en yakın bayiye teslim edebilirsiniz dedi ve kapattık :) ...ağustos 3 bitiyor üyelik...bakalım bekleyeceğim 2-3 gün aramalarını bi daha...aramazlarsada sorun yok benim için şuan..495 tl lik kampanyaya katılırım bende peşin fiyatına kredi kartla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Dün mh'yi arayıp üyeliğimin 9 eylül'de biteceğini öğrendim. Yenilemek istersem teklifiniz ne olur diye sordum. İlk başta Turksat için Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi HD + Ulusal Kanallar HD için 570 TL dedi. Peki dedim ben Eutelsat için teklif alabilir miyim diye sordum; aynı paketi 521 TL olarak sundu (şaşırtıcı olarak daha uygun).

Düşünceleriniz nedir?

Bana da 570tl'lik teklif sunuldu kabul etmedim. Millete aylık 41'den vermişsiniz dedim, engelli tarifesinde bile o fiyatlar yok dedi. Neyse teklifi kabul etmeyince abonelik bitince kartı teslim edersiniz dedi kapadı teli.
    Acaba yeni bir teklifle gelirler mi ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: penky

buarada bende next kapmpanyasından yararlanmışdım geçen sene.....yeni teklifleri ilk 3 ay fatura yok---sonraki aylarda 64 tl---şampiyonlar paketi---giriş paketi---1 yıl belgesel ve HD hediye---toplamda 576 tl...kabul etmedim....o zaman kartınızı en yakın bayiye teslim edebilirsiniz dedi ve kapattık :) ...ağustos 3 bitiyor üyelik...bakalım bekleyeceğim 2-3 gün aramalarını bi daha...aramazlarsada sorun yok benim için şuan..495 tl lik kampanyaya katılırım bende peşin fiyatına kredi kartla...

495 tl lik kampanya nedir bilgi verirmisin ?
  • Bana da 570tl'lik teklif sunuldu kabul etmedim. Millete aylık 41'den vermişsiniz dedim, engelli tarifesinde bile o fiyatlar yok dedi. Neyse teklifi kabul etmeyince abonelik bitince kartı teslim edersiniz dedi kapadı teli.
    Acaba yeni bir teklifle gelirler mi ne dersiniz?
    ********************************************************************************
    üyeliğiniz 3 ağustosda bitiyorsa vakit var daha...2-3 gün sonra siz arayın MH ni....böyle böyle diyin...büyük bir ihtimalle yine anlaşamayacaksınız...zira Mh ön konuşmacılar ayrı,iptal birim departmanı ayrı kişilerden oluşuyor...ön konuşmayı yapan MH sabit kelimeler kullanıyor..klişe olmuş laflar anlayacağınız...o zaman iptal birimi beni tekrar arasın diyin...onlar kayıt açıyorlar şu şahıs iptal birimi tarafından tekrar aranmak istiyor diye....iptal birimi arayınca tekrar pazarlığınızı yaparsınız...verilen teklif uymazsa size kapatırsınız....yeni kampanya başladı hemen onu alırsınız sizde...isterseniz tabikide...banada uymayan teklif yapıldı bende arayacağım ve iptal birimi tekrar beni arasın diye kayıt oluşturacam...son kez konuşup pazarlığımı yapacam...olursa olur olmazsa yeni kampanyadan yararlanmaya çalışacağım....

• quote:

Orijinalden alıntı: Arph

quote:

buarada bende next kapmpanyasından yararlanmışdım geçen sene.....yeni teklifleri ilk 3 ay fatura yok---sonraki aylarda 64 tl---şampiyonlar paketi---giriş paketi---1 yıl belgesel ve HD hediye---toplamda 576 tl...kabul etmedim....o zaman kartınızı en yakın bayiye teslim edebilirsiniz dedi ve kapattık :) ...ağustos 3 bitiyor üyelik...bakalım bekleyeceğim 2-3 gün aramalarını bi daha...aramazlarsada sorun yok benim için şuan..495 tl lik kampanyaya katılırım bende peşin fiyatına kredi kartla...

digitürkün yeni kampanyası varya...sitesinde yazıyor...Giriş + Süper Lig Paketi ama SD yayın 495 tl...aylık 55 tl ye geliyor...yada HD isterim dersen 567 ..aylık 63 tl ye geliyor

• e6750 kullanıcısına yanıt
    Aynı paketi bana da teklif ettiler film paketi ve mobil lig tv istiyorum dedim zorla 576 tl ye 1 yıl film paketi ve 6 ay mobil lig tv verebiliriz dedi yine de kabul etmedim bir daha da aramadılar kartı teslim ettim 5 yıllık üyeliğimi bitirdim en uygun teklifi ben almışım gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_cmlc -- 14 Temmuz 2016; 10:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_cmlc

Aynı paketi bana da teklif ettiler film paketi ve mobil lig tv istiyorum dedim zorla 576 tl ye 1 yıl film paketi ve 6 ay mobil lig tv verebiliriz dedi yine de kabul etmedim bir daha da aramadılar kartı teslim ettim 5 yıllık üyeliğimi bitirdim en uygun teklifi ben almışım gibi sanki

digitürk bu sene pazarlıkda çok katı bir tutum politikası izliyor bence...istisnalar var gerçi..bazı arkadaşlar üyeliklerine film paketi tanımlattılar...onların adına memnunum...iyi pazarlık yapmışlar :) ..bende ilk aradıklarında sıkı bir pazarlığa girdim ama olmadı maalesef....hayırlısı artık...bir sonraki aramalarında bakacağız duruma...
  • quote:

quote:

quote:

digitürkün yeni kampanyası varya...sitesinde yazıyor...Giriş + Süper Lig Paketi ama SD yayın 495 tl...aylık 55 tl ye geliyor...yada HD isterim dersen 567 ..aylık 63 tl ye geliyor

Çok yüksekmiş. İptal talebinde bulundum bende
    3 ay ücretsiz
    7 ay 63 TL
    2 ay 27 TL
    HD bedava
    Şampiyonlar paketi
    Belgesel ve film kanalları almayı planlıyorum bunun üstünde bir teklif gelirse kabul etmeyip iptal edeceğim digitürk falanda almayacağım

• az önce aradilar.
    Şampiyonlar paketi
    4 ay film belgesel hediye
    3 ay spor ekstra hediye mart nisan mayista acilacak
    kutu iq plus hd kurulum ucretsiz
    kredi karti ile 449 tl Toplam 9 taksit
    eutelsat nasil sizce ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

3 ay ücretsiz
    7 ay 63 TL
    2 ay 27 TL
    HD bedava
    Şampiyonlar paketi
    Belgesel ve film kanalları almayı planlıyorum bunun üstünde bir teklif gelirse kabul etmeyip iptal edeceğim digitürk falanda almayacağım

hocam hesap yaparken 12 ye bolmek gerekiyor sanirim 9 a bolmus arkadas fiyati yazarken gecen sene 500 tl idi next bu sene gelen fiyatlar neredeyse ayni.Uygun gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

az önce aradilar.
    Şampiyonlar paketi
    4 ay film belgesel hediye
    3 ay spor ekstra hediye mart nisan mayista acilacak
    kutu iq plus hd kurulum ucretsiz
    kredi karti ile 449 tl Toplam 9 taksit
    eutelsat nasil sizce ?

çok iyi almışsınız....gayet uygun....buarada evet ben 9 a böldüm fiyatı...12 ye bölmek gerekiyor....şuan için digitürk 570 tl teklif ediyor kafadan...ve buna gerçekden çok uyguna üye oluyorsunuz diye bir tabir kullanıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

quote:

quote:

quote:

3 ay ücretsiz
    7 ay 63 TL
    2 ay 27 TL
    HD bedava
    Şampiyonlar paketi

hocam hesap yaparken 12 ye bolmek gerekiyor sanirim 9 a bolmus arkadas fiyati yazarken gecen sene 500 tl idi next bu sene gelen fiyatlar neredeyse ayni.Uygun gibi geliyor

Geçen sene
    Şampiyonlar paketi
    Belgesel 12 ay
    Sinema 12 ay
    3 ay spor paketi
    HD Lig tv bedava
    499 TL ye almıştık.
    Bu sene de 500 e aynı paketi zaten vermişler yukarıda örnekleri var
    Ben bunun üzerine birde belgeseli HD alabilirmiyim planı yapıyorum ama direk geçen seneki paketede 500e razıyım :)

Sizin aldığınız eulsat ın farkı nedir çanak değişimi dışında turksat digi den ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 14 Temmuz 2016; 11:49:49 >

• quote:

az önce tekrar aradılar ve bu paketi teklif ettiler.

1 yıl şampiyonlar paketi hd
    1 yıl belgesel hd
    avrupa ligi 3 ay
    sinema 3 ay

toplam fiyat 575 tl.

kabul etmedim. başka teklif sunmayacağız dediler, trip attı hatun bir de.. hayırlısı, 3 ağustosa kadar vaktim var. daha iyi teklif gelirse devam ederim, yoksa iptal.

• quote:

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

az önce tekrar aradılar ve bu paketi teklif ettiler.

1 yıl şampiyonlar paketi hd
    1 yıl belgesel hd
    avrupa ligi 3 ay
    sinema 3 ay

toplam fiyat 575 tl.

kabul etmedim. başka teklif sunmayacağız dediler, trip attı hatun bir de.. hayırlısı, 3 ağustosa kadar vaktim var. daha iyi teklif gelirse devam ederim, yoksa iptal.

Bu paketi 500 e kabul ederim ben
    Sinema zaten 3 ay olmuş 12 ay olmuş çokta önemli değil leş gibi filmler çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.