Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.215
Cevap
1.564
Favori
3.789.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Teşekkürler.

• Farcry 2 li ve ac 3 lüsü dışında aman aman bir indirim yok ha bi de witcher 3 de var.Millet bu yaz indirimini bekliyordu.

• BEnde PS3 aldım yeni teknosadan. PSN God of War: Ascension™ Ultimate Edition (1)
    (23,99 TL) 35 gb bakalım kaç güne iner ilk defa psn den oyun satın aldım 0,10 lu bir tutar para çektiler baştan inş ekstra ücret çekmezler. Tavsiye ettiğiniz ps3 oyunu varmıdır psn den?
  • Assassins creed triple pack 470 lira gibi bir fiyattan 100 liraya düşmüş onu alabilirim hatta o salak fiyata inat alacağım. Onun dışında 2-3 oyun daha hariç iyi bir indirim yok.

• İndirimdeki Destiny oyun ile dlc mi yoksa sadece taken king mi bilen var mı?

• god of war remaster girmemiş indirime neden acaba
  • Sadece bloodborne alınır.daha önce listedeki oyunlarınn çoğu daha ucuza satılmıştı.

• Cypon kullanıcısına yanıt
    Sadece taken king dlc si ana oyun dahil değil

• quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

BEnde PS3 aldım yeni teknosadan. PSN God of War: Ascension™ Ultimate Edition (1)
    (23,99 TL) 35 gb bakalım kaç güne iner ilk defa psn den oyun satın aldım 0,10 lu bir tutar para çektiler baştan inş ekstra ücret çekmezler. Tavsiye ettiğiniz ps3 oyunu varmıdır psn den?

Internetinin hizina gore degisir. The Last of Us, Red Dead Redemption, Uncharted 1-2-3, Heavy Rain, Beyond Two Souls.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

BEnde PS3 aldım yeni teknosadan. PSN God of War: Ascension™ Ultimate Edition (1)

The Last of us, Max payne 3, Red Dead Redemption, God of war 1-2-3, Uncharted 1-2-3, Heavy Rain, İnfamous 2, Gta 5 al yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 28 Temmuz 2016; 21:17:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    Kaca aldin ps3 u keşke ps4 alsaydin ps3 devri bitti..

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Tabiki bloodborne..bloodborne dark souls 2-3 ps4 ün en iyi oyunlaridir Ds2 ps3 ten devşirme ama o da çok iyi

• arkadaşlar assasin 3 lü paketini alıcam fakat unity de saçma sapan buglar kaldı mı ya ? black flagı xbox 360 da bitirmiştim ama ps4 de ayrı bir güzel olur grafiksel olarak ?
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    297 tl ye aldım hocam. ps4 870 liraydı o kadar para vermek istemedim.
    SONY PS3 500GB SİYAH KONSOL + SONY SPORTS CHAMPIONS 2 PS3 OYUN + MOVE STARTER PAKETİ
    http://www.teknosa.com/urunler/125084259/sony-ps3-500gb-siyah-konsol-sony-sports-champions
  • m1xer kullanıcısına yanıt
    hocam 747 diyor 297 siz aldığınızdaki fiyatı mıydı?
  • bill54 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bu etiket vardı. Mağazadan aldım ben
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 60 TL'ye Mortal Kombat X mi 90 TL'ye Mortal Kombat XL mı alınır? Yoksa ikiside alınmaz mı ?
  • Beyond two souls kaptim izlemiştim ama tabi bazi yerleri unuttum boyle oyunlarda hoşuma gidiyor aliyim dedim

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Bu soruyu sorduğuna göre koyu fanatiği değilsin koyu fanatiği değilsen xl ye gerek yok eğer dövüş oyunlarını beceremiyosan x i de boşver

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.