Şimdi Ara

m9t/ mi9se ARAYANLAR MUTLAKA BAKİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
4.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Mi9t için benim eski telefonumun imeiyisini atabilecek birisi varmı ücreti karşılığında.imei atılması işinide güvenilir bi kaynaktan çözersem dediğiniz fiyatlara yakın fiyatlardan mi9t ayarlıcam yakında.ama önce imei işinde güvenilir bi yazılımcı arkadaşa ihtiyacım var lütfen varsa yönlendirir misiniz beni
    Hocam bende attirmadkm daha 8 ay kullanmayi dusunuyorum ozamana kadar iyice kolaylasir atma islemi ama illa attircam diyosan ben attirmadim ama almadan konistugum arkadas bu forumda ilanini inceleyebilirsin

https://forum.donanimhaber.com/mi8-pocof1-mi8lite-redmis2-redminote7-mix2s-mi9-mi9t-max3-tum-xiaomi-modellerine-yazilim-destegi--139054054#139054054

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kargo kontrollü mi 9 se nereden alabilirim hocam ödemeyi kargoyu kontrol ettikten sonra yapmak istiyorum. Birde bu cihazlar malum işlem ile imei yapılınca band 20 uçuyormuş doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

Hocam bende attirmadkm daha 8 ay kullanmayi dusunuyorum ozamana kadar iyice kolaylasir atma islemi ama illa attircam diyosan ben attirmadim ama almadan konistugum arkadas bu forumda ilanini inceleyebilirsin

https://forum.donanimhaber.com/mi8-pocof1-mi8lite-redmis2-redminote7-mix2s-mi9-mi9t-max3-tum-xiaomi-modellerine-yazilim-destegi--139054054#139054054

Alıntıları Göster
    En mantıklısı 8 ay kullanıp sonra imei atmak. Zaten yılbaşında sifirlaniyor sonra 8 ay daha kullanılıyor. Tahmini 14-15 ay böyle kullanılır. Facebook grubunda Muhammed ve Oğuzhan isimli 2 arkadaş var bunları yapıyor. Muhammedi tanıyorum çok sağlam birisi defalarca alışveriş yaptım. Yeri mecidiyeköyde uzaktan bağlantı ile bazı modellere yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada 4/64 kayıtlı 2000 TL ye İstanbul'daki satıcı nerede acaba? Bende almayı düşünüyorum pro modeliyle arada kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Kargo kontrollü mi 9 se nereden alabilirim hocam ödemeyi kargoyu kontrol ettikten sonra yapmak istiyorum. Birde bu cihazlar malum işlem ile imei yapılınca band 20 uçuyormuş doğrumudur?
    evet doğru band20 gidiyor. şuan için gitmeyen bir yöntem var,hatta bazı yazılımcıların meid tamiri ile band20 yanında başka bantlarda gidiyor ama o bantlar tr de gereksiz. bazıları meid tamiri yapınca sadece band20 gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

evet doğru band20 gidiyor. şuan için gitmeyen bir yöntem var,hatta bazı yazılımcıların meid tamiri ile band20 yanında başka bantlarda gidiyor ama o bantlar tr de gereksiz. bazıları meid tamiri yapınca sadece band20 gidiyor.

Alıntıları Göster
    gitmeyen yöntemi kime yaptıracaz hocam veya o şekilde yapılmış cihazı nereden temin edebiliriz bayram önü telefon almam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bu arada 4/64 kayıtlı 2000 TL ye İstanbul'daki satıcı nerede acaba? Bende almayı düşünüyorum pro modeliyle arada kaldım.
    Sahibindendi bitirmis galiba o ama 2100 e var pazarligi denryrbilirsin

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi-9t-6-64-sifir-713890631/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 26 Temmuz 2019; 9:24:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

gitmeyen yöntemi kime yaptıracaz hocam veya o şekilde yapılmış cihazı nereden temin edebiliriz bayram önü telefon almam lazım

Alıntıları Göster
    9t de band20 gitmiyor diye biliyorum gerci ben attirmadim 8 ay kullanirim sonra elbet bir yontem gelisir

• quote:

9t de band20 gitmiyor diye biliyorum gerci ben attirmadim 8 ay kullanirim sonra elbet bir yontem gelisir

Alıntıları Göster
    Hocam imei işlemi kesin olur demi bende 8 ay kullandıktan sonra yaptırmak istiyorum. Şimdi malum 1500 tl kayıt ücreti olmuş imei de olmazsa telefon elimizde patlamasın.
  • madhane kullanıcısına yanıt
    baslıktakı lınkle konustumda 2200 altına vermıyor 128gb yanı o fıyata ıstanbulda da var bir sürü satıcı 2100 olsa alırdım ama yok
  • zaten bu fıyatlar dusucek mumkun degıl 2600 fln satmaya calısanlar var gecen dukanda 2800 dedım garantılı her halde garantılı 128 3400 ınmısken xıaomı ithalatcı degil hadı alıexpressten fıyat maglum her yerden ucuz 1670 lıraya bıle 128 bulmustum getıren bır satıcı da var 1900 lıraya verıyor gurcıstanda sıparıs uzerıne alıp kargoluyor neyse gelelım baska ulkelere 1900 tl cıvarlarında 128 yanı kar koyda 400 lıra olması sart mı cıhaz kac para zaten 4 de 1 kar koyma 200 lıra koy cok sat neyse ısın tıcaretını yapan ıcın de bır sey dıyemem bı bıldıgı vardır ama ucuzlar kesın bır ay onceye daha urun olmadıgı gıbı fıyatlar cok daha ucuktu
  • 2100 tl çok güzel fiyat mi9t 128gb bulabilirsem hemen almayı düşünüyorum.
  • C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    Suan zaten tek hatta atiliyor ikisinide atilacak bi yontem cikar ama ne zaman bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

baslıktakı lınkle konustumda 2200 altına vermıyor 128gb yanı o fıyata ıstanbulda da var bir sürü satıcı 2100 olsa alırdım ama yok
    Hocam enes elektronik 2200 ilan avmis 2100 e gondermis kayit isine karismazsam demis soyle ankaradan arkadas almis cebeciye gondermissiniz diye@C0LDWAVE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 26 Temmuz 2019; 11:6:12 >

• quote:

Hocam enes elektronik 2200 ilan avmis 2100 e gondermis kayit isine karismazsam demis soyle ankaradan arkadas almis cebeciye gondermissiniz diye@C0LDWAVE

Alıntıları Göster
    Daha yeni görüştüm 2200 den inmiyor ben aldırcam elden dedim yok 2200 diyor. Cihazlar bide kayıtsız diyor ağzından kayıtlı kelimesi çıkmadı bile. Arkadaşım almış 2100e dedim yok 2200 diyor :D
    Adamin satislari iyi ihtiyaci kalmadiysa demekki.

• quote:

Telefon yeni çıktığı için ilk zamanlar burnundan kıl aldırmaz satıcılar. Piyasada biraz çoğalsın 64 lük modeller 2000 altına rahat düşer.
    Ben öncelikle kırmızı baktığım icin şu an pek zorlamiyorum. Belki uygun fiyata Pro modeli düşerse onu alırım.
    Birde honor 9x çıktı fiyatı ne olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 26 Temmuz 2019; 11:51:49 >
  • quote:

Tekrar görüştüm 2100 liraya anlaştık ama ankarada yani birini göndermem lazım veya kapıda ödemeyle gönderebilirim diyor. Kontrollü kargo istedim malesef dedi mng yle gönderebilirmiş kararsızım. Birde cihaz kutusuz sadece telefon ve şarj aleti.
    bana 2200 son dedı ankaradan gondercek adam varda servıs menusune gırıp tek tek kontro edemez sımdı artı kutusuz olması kotu olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

bana 2200 son dedı ankaradan gondercek adam varda servıs menusune gırıp tek tek kontro edemez sımdı artı kutusuz olması kotu olmus
    Parayı riske atmaya gerek yok o zaman biraz daha bekleyeceğim sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.