Şimdi Ara

M2 aqua alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler benim lumia 820 eskimeye başladı. Ben de artık sıkıldım telefondan sorun çıkarmaya da başladı. Yani beni değiştir diye bağırıyor. Bende gözümü m2 aqua ya diktim. Sizce nasıldır? Ben uzun zamandır telefon piyasasını takip etmiyorum. Ne derdiniz beyler alınır mı 700 TL'ye ?

• Zenfone'lara baktınız mı?
  • Zenfone 5 de guzel telefon aslında ama karar veremedim tam olarak ne yapsam kafam çok karışık
  • ZF5 ve M2 Aqua arasından ZF5 bence.
  • Bir sorum daha olacak ama 100 tl daha verip zf6 mı alayım yoksa 100 tl etmez mi aradaki fark bildiğim kadarıyla bayağı fark var bataryada ekran 1 inç daha buyuk ve kamera 13 mp
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Bir sorum daha olacak ama 100 tl daha verip zf6 mı alayım yoksa 100 tl etmez mi aradaki fark bildiğim kadarıyla bayağı fark var bataryada ekran 1 inç daha buyuk ve kamera 13 mp
    800TL verebiliyorsun madem Galaxy E5 al veya 850ye Vibe X2 alabilirsin.
  • Samsung a antipatim var olmasa boşta yatan s4 var onu kullanırım vibe x2 yi araştıracağım peki zenfone 6 mı vibe x2 mi dersiniz ? Neden ?
  • quote:

Samsung a antipatim var olmasa boşta yatan s4 var onu kullanırım vibe x2 yi araştıracağım peki zenfone 6 mı vibe x2 mi dersiniz ? Neden ?

Batarya konusunda Vibe X2 zayıf. Onun dışında ön/arka kamera, işlemci/GPU performansı, tasarım, ekran kalitesi, taşınabilirlik gibi konularda öndedir. 32GB dahili hafızası var, MicroSD slotu yok, buna da dikkat et. Eğer bütçe artabiliyorsa daha iyi cihazlar da önerebilrim.
  • Benim telefondan beklentim

İnternet performansı iyi olmalı
    Oyun konusunda sıkıntı yaratmamalı(çok oyun oynamam ama asphalt 8, online kafa topu ve sbk14 u seviyorum ve oynamak isterim)
    Bataryası iyi olmalı
    Şişmemeli
    Güncelleme konusunda üzmemeli
    Ekran 4.5 inçten buyuk olmalı (ust sınır 6 inç
    Uzun sure sorun yaşatmamalı
    On kamera 2 mp veya ustu arka da 8 mp veya ustu olmalı

Bunun için max 1000 tl veririm şuan elimde 750 var fazlası için para biriktireceğim bir şekilde
  • ZF6'ya fazladan verilen 100 lira kesinlikle değer. Zaten her zaman söylemişimdir, ekranın büyüklüğü sizin için dert değilse ZF5 değil ZF6 alın diye.
  • Biraz buyuk gelecek ama bence de gayet avantajlı gibi ne yapalım alışacağız peki yukarıdaki mesajda kriterlerimi yazdım o mesajı okuyup bana en ucuz hangi telefon gider dersiniz ?
  • ZF6 en ideali hocam.
  • Bana da oyle geliyor bakalım hadi hayırlısı maddi olayı halledersem yakında alacağım
  • AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    1000TL altındaki çoğu cihaz güncelleme konusunda üzer. M4 aqua öneririm, dahili hafızası düşük olması dışında güzel cihaz.

http://www.teknolojiankara.com/Products-30272-sony-xperia-m4-aqua-black-13mp-fm-4g-5--8gb-distributor.html

900e Ascend G7, 1050ye G2 32GB olabilir.
  • 8gb bana yetmez ben olayı en ucuz şekilde çözmeye çalışırken g2 m4 aqua felan aşar g7 yi biraz inceledim ama zenfone 6 daha cazip geldi kıyaslarsak siz ne dersiniz
  • quote:

8gb bana yetmez ben olayı en ucuz şekilde çözmeye çalışırken g2 m4 aqua felan aşar g7 yi biraz inceledim ama zenfone 6 daha cazip geldi kıyaslarsak siz ne dersiniz

Zenfone 6 ve G7 kıyaslanırsa G7 daha iyi. Malzeme kalitesi, kamera, işlemci gibi konularda önde.
    Şarj sorunu yaşamak istemiyorsanız zenfonelardan uzak durun o fiyat aralığında sony almak daha mantıklı ayrıca galaxy E5'te tercih edilebilir.
  • Dediğim gibi samsung a antipatim var yoksa evde s4 var sony derken hangi telefon
  • Bende bu gidişle ikisinden birini alacağım gibi hadi hayırlısı
    M2 aqua tercih edilebilir ancak donanımı biraz eskidi uygun fiyatlı bulunabilirse alınabilir ancak samsung eski samsung değil arayüzü stabil ve daha kaliteli cihazlar yapmaya başladılar o fiyat aralığında general mobile 4g var ama hiç bulaşmayın derim ben zenfone 5'i satıp xperia E4G aldım fazla beklentiniz yoksa tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.