Şimdi Ara

LYS SONUCUM SS Lİ [DENEME GÜNLÜĞÜM] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
19
Favori
13.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denge mat 41 ve geo 25 le başladık hadi bismillah kaliteli denemeler beğendim valla :D
  • Syronwar kullanıcısına yanıt
    lysde 49 yapan lysde 40 yapmalıydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denge mat 18. Deneme çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devriman kullanıcısına yanıt
    12 net yaparsam a101 de kasiyer olur muyum ???
  • Denge - 17 mat 46.25 net yeni rekor

Not: 17 cok zor degildi mesela bir denge-11 baya zordu

• Ya beyler mat için kapsül daha iyi diyenler var ikisini de çözen yok mu denge mi kapsül mü

• Hocam sizin ilk yil kacti ygs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .koter. -- 6 Mayıs 2015; 12:55:40 >
  • 35k

• Ben kapsul baktim kardesim denge ondan cok daha iyidir

• Sıralama aynı hedefte hemen hemen aynıdır
    Bende mat 44 geo 23 fizik 25 kimya 15 biyoloji 25 civarı. kimyayı özellikle 11i kısa sürede nasıl halledebilirim

• adaburak A kullanıcısına yanıt
    Konu anlatım kitabından hallet işte FEM simetri güzel ama kalın biraz

Netlerin iyiymis ben suan kimya 11.sinif calisiyorum konular uzun tavsiyem not yazarak calis o fizigi nasil 25 yaptin tavsiye verirmisin

• Baya kalın boyama kitabı gibi bide renkler flan bana boş kitap geliyor

• fatih591 kullanıcısına yanıt
    Teknofem+palme soru bankası şeklinde gittim

Simetriden daha iyi öğreten ve kavratan bir konu anlatımlı kitabı daha tanımıyorum. Bol örnek sorulur ve çözümlü soruları da çok. Konuyu öğrenmek ve kavramak için en ideali bence. Diğer konu anlatım kitapları özet geçiyor 1-2 test koyup bitiriyor.

• Zaman kısıtlı. Sende durumlar nasıl sıralama?

• Yine 47 ye 3 yaptim

• Denge 1 41 doğru (bu kadar basit hataya yine iyi geldi.)...

Denge 8 43 doğru.

İntegral zorluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih591

Mezunum ygs 10k hedef mf3 te 5k ya çekmek
    Amacım bu denemeleri çözerek lys Matta sure sıkıntısı yaşamamak
    Arkadaşlar denge lys mat 1.denemeden kaç net yaptınız?
    Kaç dakikaya bitirdiniz?
    Deneme hakkında ne düşünüyorsunuz?

04.04.15 Denge-1 Mat:43D 7Y Geo:25D 3Y
    05.04.15 Denge-2 Mat:39D 9Y Geo:21D 3Y
    06.04.15 Denge-3 Mat:43D 7Y Geo:20D 1Y
    08.04.15 Denge-4 Mat:36D 7Y
    09.04.15 Denge-5 Mat:42D 4Y Geo:16D 1Y
    10.04.15 Denge-6 Mat:41D 1Y
    11.04.15 Denge-7 Mat:41D 7Y
    12.04.15 Denge-8 Mat:45D 3Y Geo:18D 4Y
    13.04.15 Denge-9 Mat:42D 5Y Geo:20D
    16.04.15 Denge-10 Mat:41D 6Y
    17.04.15 Denge-11 Mat:37D 8Y
    18.04.15 Denge-12 Mat:42D 6Y Geo:20D 6Y
    22.04.15 Denge-13 Mat:42D 4Y
    24.04.15 Denge-14 Mat:45D 5Y
    29.04.15 Denge-15 Mat:44D 5Y
    30.04.15 Denge-16 Mat:44D 3Y
    06.05.15 Denge-17 Mat:47D 3Y Geo:23D 0Y
    07.05.15 Denge-18 Mat:47D 3Y
    Rekor Netler: En yüksek: Mat:46,25 Geo:24,25
    En düşük: Mat:34,25 Geo:15,75

Artik deneme netlerini üstte yazacak deneme ile ilgili yorumunu aşağıya yazacam

Edit:Matemarik Denge-1 de 43d 7y yaptim optiksiz 59 dakikaya bitti konu eksigim yok

Edit2: Geometri Denge-1 25d 3y optiksiz 29 dakikada bitti konu eksigim var ilk deneme kolaydi

Edit3:Bu sabah dengenin 2.ci denemelerini cozdum mat ve geo yu
    Denge lys mat 2.deneme beni fena yamulttu 39D 9Y 2B denemedeki sorular gerçekten sağlam tek sevindigim nokta hızlı cozuyorum bu denemeyi optiksiz 63 dakikada cozdum

Denge lys geo 2.deneme 21D 3Y MF3 ten hazirlandigim için 20 net bana yetiyor

Yeni Edit: Bu sabah yine denge cozdum ve sunu fark ettim denge nin mat1 soruları cok sağlam ilk 20 soruyu geçtikten sonra rahatliyorsunuz fakat türev integrale geldiniz mi bu rahatlık bozuluyor bugün Denge 3 u cozdum 43D 7Y optiksiz zar zor yetiştirdim yanlışların çoğunluğu dikkatsizlik ten oluyor fakat yapamadığı sorular da var Geo Denge 3 tede 20D 1Y yaptım (geoyu çözerken zorlaniyorum)

Arkadaşlar sizde netlerinizi ve bitirme surenizi yazin karsilastiralim

Yeni edit arkadaşlar denmemeler gittikçe zorlaşmaya başladı özellikle mat1 ve integral de sıkıntı var 4 5 6. denemeleri dersane de çözdüm süresiz olarak mat dersleri ve geometri derslerinde çözüyorum

7.denemeyi bugün süre tutarak optiksiz 70 dakikaya çözdüm arkadaşlar şunu söyleyebilirim ki denemede trigo veya logaritmadan bile hiç yprum yapamadığınız soru çıkıyor

Arkadaşlar şunu anladım ki bir kitap bitince matematik bitmiyormuş

Yeni edit: bugün denge 8 de 45 3 yaptım sure ucu ucuna yetisti bu benim için super fakat geo kötüydü 18 4

Genel Degerlendirme:arkadaslar foruma fazla girmiyorum o yüzden konuyu her zaman guncelleyemiyorum
    12 deneme bitmisken bir genel degerlendirme yapayim arkadaslar denemeyi cozerken sure yetmiyor bunu soyleyeyim cunku mat1 kisminda bir kac yere takildiniz mi integrali zor goruyorsunuz ve soyle bir sey var karekoku cozdum ama denemedeki sorular soru bankasindan farkli degisik tuhaf garip sorular var o yuzden netlerim yukselmiyor pek bir soru bankasi daha cozmeyi dusunmustum ama hep fen calisiyorum fenden cok eksigim var o yuzden bu mumkun degil bakalim lysde ne olacak
    Geometriye gelirsek geometri allaha emanet gidiyor bir sekilde

Bir sey daha bu denemeyi teknofemde iki hoca cozuyor arkadaslar bu iki hoca gercekten cok iyi anlatiyor sorulari denemede bir soruyu yapsaniz bile cozumunu teknofemden izleyen cunku cok hizli ve pratik cozuyorlar

29.04.15: uzun zamandır deneme çözemiyordum bu sabah çözdüm süre yetti 44 d 5 y yaptım yanlışlar dikkatsizlikten 1 boşta olasılık sorusu türev integral kısmından sadece 1y yaptım bu benim için iyi fen çalıştığım için fazla zaman bulamıyorum mat denemesi çözmeye neyse fen çalışmaya devam

30.04.15: Denge 16 dan 44 e 3 yaptım netlerim son denemelerde iyi gidiyor fakat fen hala kötü fen kasmaya devam

06.05.15:Arkadaslar bu sabah dersaneye gitmeyip bir deneme cozeyim dedim yaklasik 5 gundur full kimya calistigim icin deneme cozememistin bugun mat geo ikisini birden cozuyum dedim mat 47d 3y geldi bu benim yeni rekorun optiksiz 73 dk ya mat bitti
    Sunu belirtmen gerekiyor matta 45+ net yapmanin yolu mat1 ve turev integral cok iyi olmaktan gecer geo 45 dk ya bitti 23d var yanlisim yok geo icin fazla bir sey soyleyemeyecem fazla bildigim bir brans degil

07.05.15:bu sabah dersanedeki ilk iki derse girmeyip denge-18 i cozdum dunku gibi 47d 3y fakat bu deneme beni zorladi baya ozellikle turev integrali baya iyiydi son 2 denemedede boyle yaparsam cok guzel olur

Hocam YGS sıranız kaç bin geldi ve Hedefiniz nedir

• Ulan adamlara bak ya. 47/3 yapıyorlar... Şimdi gidip alsam bu kitabı ve o yaptıkları netin yarısını yapsam bile havalara uçacağım ya...
    TM

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.