Şimdi Ara

LYS-2 Nasıl Yapılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu lys2'de sınavı nasıl yapıyorlar beyler?
    3 Dersin kendine özel kitapçığı varmış. Tüm kitapçıkları aynı anda mı dağıtıyorlar? Yoksa ilk kitapçığı dağıtıp 45 dk sonra alıp yenisini mi dağıtıyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrı ayrı dağıtılıyo. Fiziği alıyo kimyayı veriyo sonra kimyayı alıp biyoyu veriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: alex_1909

Ayrı ayrı dağıtılıyo. Fiziği alıyo kimyayı veriyo sonra kimyayı alıp biyoyu veriyo

Peki hocam dağıtıp toplanırken zaman gitmiyor mu? 135dk yazıyor lys2, yani bitiş saati belli. Her ders 45dk. Elbet toplanırken kitapçık kodlanırken süre gidecek. Ekstra zaman veriyorlar mı kitapçık kontrol, kitapçık kodu kodlamaya?

• UcanTospa kullanıcısına yanıt
    Fizik dağıtılıyor 45 dakika sonra toplanıyor ve kimya dağıtılıyor yine karekodları topluyorlar ( 135 dakikaya dahil değil ) ve herkesinkini topladıktan sonra başlayabilirsiniz komutu geliyor . 45 dakika sonra ise üsttekilerin benzeri biyoloji için oluyor. 135 dakika sınav için . Karekod oyalanmalarında vs zaman işlemiyor rahat ol . Gireceğin sınıfın büyüklüğüne göre fiziktan kimyaya , kimyadan da biyolojiye geçiş süresi artar. Mesela anfide giriyorsan rahat 10 dakika bekliyorsun senin adına iyi bir şey bence kafanı toplarsın o süre zarfında .

Çok konuştum , detaylıca anlattım aklında soru işareti kalmasın diye. Başarılar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onurd0

Fizik dağıtılıyor 45 dakika sonra toplanıyor ve kimya dağıtılıyor yine karekodları topluyorlar ( 135 dakikaya dahil değil ) ve herkesinkini topladıktan sonra başlayabilirsiniz komutu geliyor . 45 dakika sonra ise üsttekilerin benzeri biyoloji için oluyor. 135 dakika sınav için . Karekod oyalanmalarında vs zaman işlemiyor rahat ol . Gireceğin sınıfın büyüklüğüne göre fiziktan kimyaya , kimyadan da biyolojiye geçiş süresi artar. Mesela anfide giriyorsan rahat 10 dakika bekliyorsun senin adına iyi bir şey bence kafanı toplarsın o süre zarfında .

Çok konuştum , detaylıca anlattım aklında soru işareti kalmasın diye. Başarılar :)

Anladım hocam teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.