Şimdi Ara

Lütfen yardım edin cıldırıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp pavilion dv9620 et laptop sahibiyim.her tür donanımı kurdum fakat aygıt yöneticisinde Intel(R) ICH8M-E LPC Arabirim Denetleyicisi - 2815 üstünde bu hatayı alıyorum.bu sorun neden kaynaklanıyor nasıl çözerim bilen biri yardım etsin çıldırmak üzereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcelik

hp pavilion dv9620 et laptop sahibiyim.her tür donanımı kurdum fakat aygıt yöneticisinde Intel(R) ICH8M-E LPC Arabirim Denetleyicisi - 2815 üstünde bu hatayı alıyorum.bu sorun neden kaynaklanıyor nasıl çözerim bilen biri yardım etsin çıldırmak üzereyim.

Ürünün ile ilgili HP sayfasını bul ve driverlerden.
    "Intel(R) ICH8M-E LPC Arabirim Denetleyicisi - 2815 - Driver " olanı yeniden yükle büyük bir ihtimalle sorunun çözülecektir..
    İyi forumlar..
  • deniyorum umarım olur baya uzun sürdü olması lazım olmazsa artık yapacak birşey yok...
  • Hocam dediğin gibi yükledim yok o bilinmeyen aygıt hala aygıt yöneticisinde durmakta...anlamıyorum ne yapacaz...orjinal vista yükledik güncelleştirmelerini yaptık tüm driverlarını internet sitesinden yükledik daha ne istiyor anlamıyorum ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcelik

Hocam dediğin gibi yükledim yok o bilinmeyen aygıt hala aygıt yöneticisinde durmakta...anlamıyorum ne yapacaz...orjinal vista yükledik güncelleştirmelerini yaptık tüm driverlarını internet sitesinden yükledik daha ne istiyor anlamıyorum ki...

Öncelikle recovery bölümünü silmen bir hata !!! Eğer elinde recovery cd si varsa yüklersen sorun 100 de 100 hallolacaktır.. Stress yapmana gerek yok :D
  • sevgili arkadaşım recovery bölümü zaten yoktu...bilgisayarla birlikte hiçbir cd verilmemiş.Benden önce pc yi formatlayan arkadaşta sağolsun silerken bir recovery cd si yapmayı akıl edememiş...böyle kaldık ortada bunu baska türlü nasıl düzeltiriz.tamam pc cok iyi çalışıyorda o aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt ı görünce deliriyorum
  • quote:

sevgili arkadaşım recovery bölümü zaten yoktu...bilgisayarla birlikte hiçbir cd verilmemiş.Benden önce pc yi formatlayan arkadaşta sağolsun silerken bir recovery cd si yapmayı akıl edememiş...böyle kaldık ortada bunu baska türlü nasıl düzeltiriz.tamam pc cok iyi çalışıyorda o aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt ı görünce deliriyorum

O zaman recovery Dvd lerini isteceksin ücret karşılığında sana göndercekler..
    Laptobun çalışmasında sorun çıkarmıyorsa boşver takma kafana güncellemeleri aç o kendi bulur olmadı yükler geçer bir süre sonra olmadı bir kez daha formatla tekrar driverlarını yükle belki o zaman düzelir..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.