Şimdi Ara

Lütfen yardım, (Cfosspeed)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cfosspeed de boyle bir hata alıyorum, ne anlama geliyor ingilizcem pek yok, daha önce karşılaşan yada anlayabilen biri yardımcı olursa sewinirim..
    şimdiden teşekkürler..

Lütfen yardım, (Cfosspeed)

• spd.exe ye Güvenlik duvarından izin ver.
  • bu uyarıyı alıyorsan cfosspeed çalışmıyor demektir. elbette program çalışıyor ancak işlevini yerine getirmiyor zira paketler geri dönmeyince bağlantı kapasitesini anlayamiyor ve paket boyutlarını belirlemede kullandığı calibre olayını ayarlayamıyor... bir şekilde çözülüyordu ama hatırlayamıyorum şimdi. yabancı bir forumda bulmuştum çözümü...

cfosspeed-v203-build974.exe bu versiyonu yükleyip modem ayarlarından bişeyi kurcalayinca sorun hallolmuştu...
  • yardımlarınız için teşekkürler..
    cezve;
    modem ayarlarından bişeyi kurcalaman gerekli demişsin. kurcalayacağım şey tam olarak aklında mı ?

bu arada cfosspeed-v203-build974.exe 'de bu sorunu yaşıyorum..

teşekkürler..
  • hayır degil..
    dur bakalım bekle biraz, ilgileniyorum...
  • Modem ayarlarından "encapsulation" ”ı "PPPoE LLC" olarak ayarla bakalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cezve

Modem ayarlarından "encapsulation" ”ı "PPPoE LLC" olarak ayarla bakalım...

ewet modem de de bu şekilde ayarlı. yine verdi ama bu hatayı, bu arada ilgilendiğin için tekrar teşekkur ederim..
  • cracklı kullanınca ole yabio bendede aynı sorun vardı sildim :)
  • crackle alakası yok arkadaşlar spd.exe ye firewall dan izinverin sorun kalmaz
  • firewall dan izin nasil veriliyor, norton anti virus kullaniyorum, burdan mi vericem, ve evetse nasil ?
  • Norton anti virüs kullanıyorsun norton firewall değil..Denetim masasından windows güvenlik duvarına gel.özel durumlara tıkla . Orada spd.exe varsa tik koy.Yoksa program ekle de spd.exe nin yerini göster.tik koy.tamam de. tekrar dene bakalım . Umarım olur.Kolay gelsin
  • ben control panel e gidince bu dedigini bulamiyorum, bu windows guvenlik duvari dedigin sey hangi folderin ya da icon un altinda, denemedigim kalmadi bulamiyorum ?
  • sp2 yuklüyse denetim masasında görebilirsin. Nortonun firewall u varsa buradan da izin vermen gerekiyor.
  • sp1 yuklu ama hangi sp yuklu oldugu niye onemli, illa bir yerden bu ayarlara girebiliyor olmam gerekmez mi ?
  • Güvenlik duvarı sp2 ile geliyor. Yani sp1 de güvenlik duvarı yok. Büyük ihtimal ile norton engelliyor. Oradan izin vermen gerekiyor.
  • ok tesekkur ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.