Şimdi Ara

Lütfen konumu siler misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feendronk -- 1 Aralık 2017; 22:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Masum kız ayaklarına yine kanan saf dhliler. Bu oyunları yemeyin vaktinizide friendzone olmadığınızı sanıp friendzoneda harcamayın. Bir şeyi arzulayan kadın derede tepede havada karada pesinden kosar böyle laf salatası yapiyorsa ya yedeksinizdir ya da sevgili olucak karakterde ve agirlikta degilsinizdir uzatmayin ay konustuk ay ettik. Gecin bu pembe dizileri
    Yukardaki aradaşların yorumu doğru ama işin içinde oldugun için hissettiğin duyguları anlayabiliyorum.Hep içinde bir umut sohbet ederkende olucak gıbı hisse kapılıyorsun.

1 sene az bir süre değil leyla ile mecnun değilsiniz. Bu kadar sürede seni hayatına almadıysa bu devirde uğraşmaya değmez. Ha aslında değer ama ilerde çok üzülebilirsin emeklerin boşa gidebilir
  • ilgiyi kes, yani bu tanışıp buluşma konusunda çok ısrar etme o buluşmak isterse belli eder zaten. anladığım kadarıyla çok üstüne gidiyorsun.
  • Ulan bu benim olay gibi. 7 ay ugraştım sevgimi de biliyordu. Sonun da olmadı bitti. Ki ben genelde görüyordum yüzyüze de geliyorduk hergün. Benimle konuşmayı oda cok istiyodu. Amaa bitti sonunda hala aklımda hayatımda tandıgıım en iyi kızlardan biriydi. Olmadı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masum kız ayaklarına yine kanan saf dhliler. Bu oyunları yemeyin vaktinizide friendzone olmadığınızı sanıp friendzoneda harcamayın. Bir şeyi arzulayan kadın derede tepede havada karada pesinden kosar böyle laf salatası yapiyorsa ya yedeksinizdir ya da sevgili olucak karakterde ve agirlikta degilsinizdir uzatmayin ay konustuk ay ettik. Gecin bu pembe dizileri

• Kızın aklından geçenler,

Bu çocuk beni seviyor arkadaşça da değil ilgisi belli istediğim zaman yularından çeker istediğim yere yönlendiririm. Bu arada etrafıma biraz bakınayim daha iyisi çıkar mı ya da beklediğim kişi bana döner mi acaba diye düşünüyor. Seni üzmekten korkuyorum falan bunu dedirtecek kadar ilgilini belli etmemen lazımdı. Buluşacak olsa gönlü istese her türlü çıkar dışarı öyle böyle 15 20 dk yaratır. Şuan seni arşive eklemiş bekletiyor.

• böyle ne olduğu belli olmayan tiplerden uzak durmaya çalışın, ileride başınız ağrımasın.
  • Yukardaki aradaşların yorumu doğru ama işin içinde oldugun için hissettiğin duyguları anlayabiliyorum.Hep içinde bir umut sohbet ederkende olucak gıbı hisse kapılıyorsun.

1 sene az bir süre değil leyla ile mecnun değilsiniz. Bu kadar sürede seni hayatına almadıysa bu devirde uğraşmaya değmez. Ha aslında değer ama ilerde çok üzülebilirsin emeklerin boşa gidebilir

• Ya friendzone, ya da sevgilisi var veya sevgili adayı var

• 1 senedir buluşup konuşmaya bile tamam demediyse o kızda bir şer var demektir hocam.

Bence ilgiyi ve alakayı kesin. İstiyorsa o size yazar zaten.

• Bosa zamanini kaybetme benimde basima bunun gibi bir sey geldi bi kizla zaten sevgili olacaksan cok hizli gelisir 1 sene nedir bosa zamanini caliyor zaten soyle olur sen ilgiyi kesince bir anda sok gecirir ya sana olan duygulari alevlenir eger varsa tabi yoksada sallamaz durumu yoluna devam eder.

• Sana ne desek dinlemiceksin abi çok tatlı kız ya böyle bi kızla tanısmamıstım hiç o öyle degildir deyip devam ediceksin. O yüzden uzun uzun birşey yazmaya gerek görmüyorum. Ama o iş olmaz tahminimce. O kız tiplerini biliyorum yazdıklarını okurken farklı birşey okumadım yani. Sana tavsiyem ilgiyi kes ve gözlemle biraz.

Zaten sevgli olmak isteyen birisi ilkinde vermiyorsa bile ikinci istediğinde numarasını verir ve adım atardı.

Onu mutlu ettiğin egosunu tatmin ettiğin sürece varsın onun hayatında

• feendronk F kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kendisi kaybeder

• Biz buna yedek kulübesi diyoruz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iki numara yapıp o başka o yapmaz gibi durumlara sokmaz umarım seni. Bence derhal iletişimi kesmelisin. Cidden içinde sana karşı sevgi olsa ki senin gibi düşünmemesi için neden yok diye düşünüyorum. Ve öğrenmeni istemediğin şeyler olabilir diye buluşmamak numarasını vermemek istiyor olabilir. Bu devirde bence " kimse bu şekilde değeri hak etmiyor" . Eminim ki o da çıkarları doğrultusunda seni bekletiyor. Kopmak kolay olmayacaktır , boş zamanın olmasın bir şeyler ile meşgul ol ki kopma süreci kolay olsun.

Tavsiyelerim ve düşüncelerim bunlardır. Ciddiye alıp uygulamak sana kalmış . İyi akşamlar dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.