Şimdi Ara

lütfen bir değerlendirme yapar mısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 7 yaşında hemde benzinli bir araca o para
  • quote:

Orijinalden alıntı: takkel

ben de şaşırdım adam eczacı esnaf falan ayağına yatınca ben de inanıp dün sorgulama yapmadım ama bugun öyle yapayım bi dedim oo araba 9 hasar kayıtlı ve hepsi de çarpma. sadece 1 tane park halinde diğerleri normal çarpma.

eczacı olunca adama niye direk güven duydunuz.şerefsiz her yerde her zaman şerefsizdir.yalanını yüzüne vursaydınız bari.belki utanırdi biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

bizim iş yerinde bi abide 2007 megane var 55 binde yani herkez çok binecek diye bişey yok.

2001 model aracımı 3 sene önce 65000km de aldım.şu anda 90000 km oldu.millet düşürülmüş km lere o kadar alıştıki.normal km olunca bile tereddütle bakmaya başladı
  • Ben olsam 2013 1.2 lpg sandero bakardım.
    2006 model araba için fiyatı yüksek geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyeleri dğerlendireceğim sağolun. böyle adiler yüzünden 2. el almaktan vazgeçeceğim neredeyse. 10 bin daha verip sıfır bir şey alasım da geldi.
    sandero araştırıyorum şimdi. uygun fiyatı var. puntolara da baktım güzelmiş aslında. çok dikkat etmek gerek kimseye güven olmuyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORSION

quote:

daha donanımlı model tavsiyelerinizi bekliyorum ege bölgesi için. 22 bine kadar

Kardeş temizinden Golf bak,Bora bak,Civic bak ES7 kasa cillop gibi arabadır.Modelli,az yakan,az vergili araba diyorsan sana Grande Punto 1.3 Multijet ilaç gibi gelir yazık günah bu paralara çok yakan,yürümeyen,vergisi fazla Polo..GP hem daha donanımlıdır hem de fazlasıyla performanslı bu araca göre.6 ileri 90'lık bak muhakkak.Tertemiz Dynamic,Emotion bulursun.

bizim müdürün aracı var aslında bora 2001 model linki de vereyim bu araç nasıl sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bora-2001-volkswagen-110608388/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

5664 e şimdi mesaj attım araçta 9 adet hasar kaydı çıktı. 15000 e yakın bi para. oysa sahibi hiç birşeyi yok demişti. bu tür adamlar yüzünden 2. el araç alınmaz ya. bi de ne yeminler etti ben 20 yıldır burda esnafım falan filan

Yazıklar olsun böyle adamlara !

2. el araba alınmaz diye bir şey yok,araştırır alırsınız.
    O ilanı da şikayet edin,kaldırırlar siteden.
  • Sen git bi hyundai accent era al
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TORSION

quote:

daha donanımlı model tavsiyelerinizi bekliyorum ege bölgesi için. 22 bine kadar

Kardeş temizinden Golf bak,Bora bak,Civic bak ES7 kasa cillop gibi arabadır.Modelli,az yakan,az vergili araba diyorsan sana Grande Punto 1.3 Multijet ilaç gibi gelir yazık günah bu paralara çok yakan,yürümeyen,vergisi fazla Polo..GP hem daha donanımlıdır hem de fazlasıyla performanslı bu araca göre.6 ileri 90'lık bak muhakkak.Tertemiz Dynamic,Emotion bulursun.

bizim müdürün aracı var aslında bora 2001 model linki de vereyim bu araç nasıl sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bora-2001-volkswagen-110608388/detay

Eğer C segmenti kaliteli,geniş bir araç alayım LPG'li de olur dersen iyi arabadır Bora.Yakından olması da güzel,içine sine sine alırsın.Yetkili serviste bakımlarını yaptırıyorsa da aldıktan sonra sana masraf açacak bir şey olmaz.Biraz daha pazarlık yap,19'dan aşağı düşürdüğün her rakam senin karına ama 19'a da alınır piyasası yüksek gidiyor.İyice baktır sen yine alırken,yakın bile olsa belli olmuyor bu işlere.Yalnız araba Ocak'tan beri ilanda,insanın kafasında soru işareti oluyor.Fiyatı da diğer ilanlara göre ideal sayılır.Sor neden bu kadar süredir ilanda duruyor diye.

• bu paraya bu araba çok yanlış seçim olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.