Şimdi Ara

Lütfen bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Oncelikle 800 liraya telefon bakiyorum. Xiaomi Meizu OnePlus gibi Çin telefonlari hem ucuz hem iyi ozelliklerde bu fiyata var. Fakat yurtdisi kayitli tabiki cogu. Burda takiliyorum. Hani imei sorgulamada pasaport kayitli felan yaziormus ama bunlarin yarin öbürgün kapanmayacagı kesin mi ? Bu sorunu nasil cozeriz? Yardimci olursaniz bu markalardan birini almak istiyorum. Cok bi butcem yok ve suan galaxy ace kullaniyorum:) simdiden cok tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam fazla bütçen yoksa risk de alma derim. 688 TL'ye Vatan'dan Lenovo K5 alabilirsin. Ace'ten buna geçince uçak almış gibi olursun. K5 Plus'a da bak istersen. K5'ten tek farkı Full HD ekrana sahip olması. K5'inki 720p. Bana sorarsan K5 al. 720p çözünürlük 5 inç ekranda fazlasıyla yeterli. Full HD'de performans düşüşü yaşayabilirsin. Ayrıca pilini de daha çabuk tüketir.
  • Sagolasn hocam :) ama gonlum o markalardan yana ya. İmei atma yontemlerini bliorum aslinda ama yapablir miyim.. Sorun olur diye risk almak istemiyorum. Bi de 5.5" inc bakiyorum ya 5 inc olanlar hosuma gitmiyor. 2 sene kullandim Zopo marka vardi. Sevemedim ekrani :) az biraz genis olsun. Cok film izlerdim telden. Oyunda felan daha guzel olur. Baska var mi onerin ? Ben Gm5 plus ile huawei honor 6 arasinda kaldim aslinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıL.Gndqdu

Sagolasn hocam :) ama gonlum o markalardan yana ya. İmei atma yontemlerini bliorum aslinda ama yapablir miyim.. Sorun olur diye risk almak istemiyorum. Bi de 5.5" inc bakiyorum ya 5 inc olanlar hosuma gitmiyor. 2 sene kullandim Zopo marka vardi. Sevemedim ekrani :) az biraz genis olsun. Cok film izlerdim telden. Oyunda felan daha guzel olur. Baska var mi onerin ? Ben Gm5 plus ile huawei honor 6 arasinda kaldim aslinda.

arkadaşım,yurtdışı telefon almak her zaman büyük bir risktir.neden diye sorarsan yarın arıza olursa tamirinde para ödemek zorunda kalacaksın...800 liralık telefon istiyorsan lenovo k5 plus gayet güzel..benim fikrimi soracak olursan.üstüne biraz daha para biriktir.huawei p9 lite al.. kullanıcıları çok memnun .serviside gayet güzel..memnun olursun..para kolay kazanılmıyor.maceraya girme derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: telemcii

quote:

Orijinalden alıntı: AnıL.Gndqdu

Sagolasn hocam :) ama gonlum o markalardan yana ya. İmei atma yontemlerini bliorum aslinda ama yapablir miyim.. Sorun olur diye risk almak istemiyorum. Bi de 5.5" inc bakiyorum ya 5 inc olanlar hosuma gitmiyor. 2 sene kullandim Zopo marka vardi. Sevemedim ekrani :) az biraz genis olsun. Cok film izlerdim telden. Oyunda felan daha guzel olur. Baska var mi onerin ? Ben Gm5 plus ile huawei honor 6 arasinda kaldim aslinda.

arkadaşım,yurtdışı telefon almak her zaman büyük bir risktir.neden diye sorarsan yarın arıza olursa tamirinde para ödemek zorunda kalacaksın...800 liralık telefon istiyorsan lenovo k5 plus gayet güzel..benim fikrimi soracak olursan.üstüne biraz daha para biriktir.huawei p9 lite al.. kullanıcıları çok memnun .serviside gayet güzel..memnun olursun..para kolay kazanılmıyor.maceraya girme derim.

tamir işi halledilir. ayrıca bilidğim kadarıyla Çin malı telefonlarda şöyle bi olay var örneğin ekranı bozuldu, aliexpress gbi sitelerden kısa bir araştırma yaparak kolayca ve ucuza ekran bulabilirsin. ben yaptım şahsen ekranım bozulmuştu 20 günde geldi ama sağlam geldi sıkıntısız oldu. evet riskli haklısın ama böyle de bi olayı var. garantinin en güzel yanı cihazın bozulma durumuna göre yeni bir cihaz veya bir üst model vermeleri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.