Şimdi Ara

LÜTFEN BAKIN PC ye NE YAPMAM GEREKİR??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

asus p5g41tmlx anakart

intel core e6500 2.93ghz /hızartışı ile 3.40ghz

2gb ram kingston hyper x ddr3 /yarın 2gb daha alıp 4gb yapacam(yani rama 4gb diyelim)

volar nvidia gforce 9500 gt 1gb paylaşımlı 1777mb normalde /bunada hızartışı yaptım msi afterburner ile %30 overclocklu bunu yaptıktan sonra inanılmaz oyun performans artışı oldu.

500gb hard disk

windows 7 home premium 32 bit (64yapacam ramden sonra)

daha önce konular açtım yardım alamadım lütfen dinleyin

bilgisayar bu babam bilgisayar alamayız paramız yok diyo yanı bi kaç sene daha yanımda bu pc şimdi ben lise öğrencisiyim para biriktirip işlemciyi yükseltsem bu pcde intel core 2 quad q8400 alsam

ekran kartını değiştirmeden veya ne almam gerekir ram ı 4 mü alıyım işlemciyi q6600 mü alıyım ben OYUN için kullanırım pcyi bilgisayarimda assasins creed 3 ü 1280x720de çok güzel oynuyorum cal of

duty 7 black ops u en yüksek te1600x900de herşey açık 0.0 kasma ile oynuyurum 50fps ile prototype 2yi 1280x720 de hafif kasma ile bitirdim 30 25 fps arası alıyorum ben battlefield 3 ü crisis 3ü assasins creed 4 hd çüzünürlükte(1280x720) düşükte oynamak istiyorum BU SİSTEMLE OYNAYAMAM AC4Ü 1280X720 de oynuyom ama kasma olu

LÜTFEN BİRİ BANA BU ANAKARTA ŞU İŞLEMCİYİ ALMA PERFORMANS OLMAZ VEYA OLUR ŞU RAMİ AL BİRAZ DİŞİNİ Sİ ANAKARTA UYGUN ŞU EKRAN KARTINI ALIRSAN oynarsın gta 5 i oynarsın veya oynamassın değmez desin lütfen bütçe en fazla 250 tl lüfen yardım edin hertürlü soru sorabilirsiniz sistemle ilgili ARKADAŞLAR BİDE UNUTTUM İŞLETİM SİSTEMİMİ NE YAPIYIM WİN 7 ULTİMATEMİ 10 MU 8Mİ ;(oYUN İÇİN) ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKÜR EDERİM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.