Şimdi Ara

Lumia Kullanıcılarına Birkaç Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hem bütçe hem de performans açısında 4S yerine Lumia 920 tercih etmeyi düşünüyorum ama öncelikle bir kaç sorum olacak.

1- Bildirimler nasıl geliyor? Nerede görünüyor?
    2- Gmail, Youtube gibi uygulamalar var mı? (Özellikle Gmail çok önemli benim için)
    3- Facebook Messenger, Whatsapp, Instagram gibi uygulamalar ne gibi durumda? (Özellikle de Whatsapp)
    4- Bu telefon en az 1-2 yıl kullanacağım bir yandan da riske girmek istemiyorum uygulama mağazası ne durumda olur sizce?
    5- Çok olmasa da arada oyun oynayan birisiyim bilgisayar yetiyor ama sıkılırsam telefonda da oynarım oyunlar ne durumda?

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar cevaplarınız için teşekkürler.

NOT: Cep telefonu tavsiyelerine bilerek açtım Lumia almayı düşünen arkadaşlar da konuya uğrasın diye.

• Öncelikle en baş değerlendirilmesi gereken konu, windows phone 8 işletim sisteminin bir dosya yöneticisi bile yok.Telefona attığın klasörleri,dosyaları görebilmen için medya dosyaları yani açılabilir dosyalar olması gerekiyor.Anca o şekilde telefonda gözükebiliyor, o da sadece mesela müzik dosyası attın Müzik çalarda çıkar.Markette dosya yöneticisi var ama sadece klasörleri görebiliyorsun, içlerini boş gösteriyor.Bunun nedeni de sistemin izin vermemesi.
  • birde kullanan arkadaşlar batarya durumunu somut örneklerle bildirebilir mi örnek bende lumia 820 var 2 saat wifi de internette gezindim %30 batarya azaldı gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.