Şimdi Ara

Lumia 840 Coming Soon!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternette bir kaç haber okuyayım dedim WP ile ilgili bu haberi gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. Eğer 13-14mp 1/2,5 inç gibi sensörle gelirse piyasaya 1400 1500tl fiyat çekselerde hemen almaya razıyım. Ama bu özellikleri barındırmalı 720p ekran(bana yeter) 2500mah batarya, 5 inç ekran, 2.5 veya 3GB ram, snapdragon 8xx, adreno 330 ile harika ötesi olur.

Habere gelelim.

Microsoft’un Nokia’yı satın alma işleminin tamamlanıp Microsoft markalı telefonların piyasaya sürülmesi ile birlikte; Nokia cihazların stok sıkıntıları sık sık gündeme gelmeye başlamıştı. Hindistan’dan gelen bilgilere göre Nokia ismini taşıyan son cihazlardan biri olan Lumia 830‘un stokları yenilenmeyecek.

Uygun fiyata üst seviye özellikler sunan Lumia 830‘un daha yetenekli bir işlemciye ve daha iyi bir ön kameraya sahip olmasını isteyen Microsoft’un Lumia 840‘a hazırlandığı sızan bilgiler arasında.

Yine benzer tasarımda ancak Lumia 640 ve 640XL‘de olduğu gibi uygun fiyatlı olarak satışa sunulması beklenen Lumia 840’ın teknik özellikleri için henüz çok erken. Ancak Nokia Power User’in paylaştığı bilgilere göre Lumia 840; 13-14MP ana kamera 5MP ön kamera ve çift sim ile gelmesi beklenebilir.

Üst segment cihaz tanıtmak için Windows 10‘un tamamlanmasını bekleyen Microsoft’un yakın planlarında Windows 10’a hazır, daha güçlü özelliklerde cihazlar sunmak bariz bir şekilde görünüyor.

Lumia 840 Coming Soon!

Kaynak:http://windowsphonehaber.com/microsoft-lumia-840-lumia-830un-yerini-almaya-hazirlaniyor.htm

• Kamerayı iyileştirip yine 1 gb ram ve s400 ile gelir fiyatı da 1299₺ olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StipMG

Kamerayı iyileştirip yine 1 gb ram ve s400 ile gelir fiyatı da 1299₺ olur

Bu sefer s410 koyabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 830 ondan mi gelmiyor acaba stok yok

• @StipMG Sanmıyorum s6xx bile razıyım.

@krkmz1666 Zaten fiyatlarıda düşmüyor nasıl bir modelse anlamadım gitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

@StipMG Sanmıyorum s6xx bile razıyım.

forumda 850 ye satan vardı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

@StipMG Sanmıyorum s6xx bile razıyım.

forumda 850 ye satan vardı :)

Hocam sıfırının ederi maksimum 1000tl olmalı. 2. eline 850 vermek istemiyorum biraz daha ekleyip 930 daha mantıklı ama onunda şarj sorunu varmış sanırım 735 yada 840 çıkarsa alacağım
  • quote:

Hocam sıfırının ederi maksimum 1000tl olmalı. 2. eline 850 vermek istemiyorum biraz daha ekleyip 930 daha mantıklı ama onunda şarj sorunu varmış sanırım 735 yada 840 çıkarsa alacağım

değişim cihazı bu ama el değmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

quote:

değişim cihazı bu ama el değmemiş

Bakıyım bir o zaman hocam
  • 5.5 inç
    1080p
    sd800 veya sd610
    2 gb ram
    3000 mah pil
    1/2.5 inç 13 mp ön kamera ve 5 mp ön kamera

böyyle bir model gelse bin tl den ucuz olsaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

5.5 inç
    1080p
    sd800 veya sd610
    2 gb ram
    3000 mah pil
    1/2.5 inç 13 mp ön kamera ve 5 mp ön kamera

böyyle bir model gelse bin tl den ucuz olsaa

Çok şey istiyorsunuz hocam

• ön ve arka kamera iyileştirmeleri ve işlemci güçlendirmesi yapılır. Fakat bu cihaz 4K çekimi hak ediyor S400 ile bu mümkün kılınamadı kağıt üzerinde değerlendirirsek bunun için Snapdragon un sitesine bakılırsa en aşağı S618 şart gözüküyor. Bu şekilde bir işlemci kullanılar mı bilemem fakat olmaz bir ihtimal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wp-bykrm

ön ve arka kamera iyileştirmeleri ve işlemci güçlendirmesi yapılır. Fakat bu cihaz 4K çekimi hak ediyor S400 ile bu mümkün kılınamadı kağıt üzerinde değerlendirirsek bunun için Snapdragon un sitesine bakılırsa en aşağı S618 şart gözüküyor. Bu şekilde bir işlemci kullanılar mı bilemem fakat olmaz bir ihtimal değil.

Hocam 4kya gerek yok bence biraz daha iyi bir işlemci kamera ve ram koysunlar kafi :)
  • Cityman

5.7 inç QHD ekran  Qualcomm Octacore ( muhtemelen Snapdragon 810)  3 GB RAM  32GB bellek  microSD yuvası  3.300 mAh pil, değiştirilebilir  20 MP ana kamera  5 MP ön kamera

Talkman

5.2 inç QHD ekran  Qualcomm 6 Çekirdek ( muhtemelen Snapdragon 808)  3 GB RAM  32GB bellek  microSD yuvası  3000 mAh pil, değiştirilebilir  20 MP ana kamera  5 MP ön kamera

http://unleashthephones.com/2015/05/01/exclusive-microsoft-has-two-high-end-lumias-coming-this-year-specs/

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Cityman

5.7 inç QHD ekran  Qualcomm Octacore ( muhtemelen Snapdragon 810)  3 GB RAM  32GB bellek  microSD yuvası  3.300 mAh pil, değiştirilebilir  20 MP ana kamera  5 MP ön kamera

Talkman

5.2 inç QHD ekran  Qualcomm 6 Çekirdek ( muhtemelen Snapdragon 808)  3 GB RAM  32GB bellek  microSD yuvası  3000 mAh pil, değiştirilebilir  20 MP ana kamera  5 MP ön kamera

http://unleashthephones.com/2015/05/01/exclusive-microsoft-has-two-high-end-lumias-coming-this-year-specs/

940 ve 940xl özellikleri olması lazım bunların hocam 840'a bu kadar üst seviye parçaları takmazlar maksimum 15mp arka 5mp ön 2gb ram sd6xx işlemci ile yola devam eder 840.

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Hocam onu yapacaklar zaten amaç bu ama olmuşken de tam olsun. Snapdragon 600 serisinden bir işlemci olmalı yine de 4K bence de gerekli değil boşa alan kaybı ama özellik özelliktir sonuçta o işlemciler daha güçlü oluyorlar o sebeple diyorum var olsun isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Ama gidipte S415 koyupta işlemci güçlendirdik falan da demesinler yani. Kamera zaten iyi aslında 10 MP PureView Zeiss optik iyi iş çıkartıyor ön kamera vasat Microsoft Nokia gibi davranmayıp artık çoğu telefona 5 MP ön kamera entegrasyonu yapıyor bu iyi 840 da bundan nasiplenecektir zaten e arka kamera da 13-14 MP diyorlar MP artışı da tabiki iyi olur daha da kaliteli fotoğraflar çekilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Cityman

Talkman

talkman iyimiş ama keşke full hd olarak kalsaymış. fiyatıda uygun olursa tadından yenmez. androdin amiralleri 2500 den başlıyor. 2bin tl altında gelse keşke.

• 1030 haberlerine denk geldim 50mp diyor bütün haberlerde eğer çıkarsa herşeyden vazgeçip onu almaya niyetlenirim aşağı yukarı 2000 2200 filan olur fiyatı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.