Şimdi Ara

Lumia 1320 Windows 10 Kurma ( Sorunu daha çözebilen olmadı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunumu çözene ömür boyu dua garantisi veriyorum

Bazı nedenlerden dolayı Lumia 1320 aldım ve uzun süre kullanmak zorundayım. Şuan Windows 8.1 kurulu her şey güzel ancak Windows 10 olmayınca İnstagram'ın yeni sürümünü kuramıyorum. Windows 10 yapmak için alttaki yöntemi denedim her şey güzel ancak güncelleme kontrol ettğimde cihazınız güncel diyor ve gelmiyor Windows 10.
    https://forum.donanimhaber.com/desteklenmeyen-modellerde-8-1-den-10-a-yukseltme-registry-hack--119447603

Başka yöntem ve kesin çalışır yöntem varsa bekliyorum dostlar.

• Windows 8.1 cihazları Windows 10 yapma imkanı uzun süre önce sona erdi. Mağazadan Windows 10 güncelleme uygulamasını indirip kurmanız gerekiyordu zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Windows 8.1 cihazları Windows 10 yapma imkanı uzun süre önce sona erdi. Mağazadan Windows 10 güncelleme uygulamasını indirip kurmanız gerekiyordu zamanında.

Bir hafta önce gerçekleştirdiğim olay nasıl sona ermiş olabilir? Emin misiniz
  • Normalde Windows Insider ile yapılan yükseltme artık yapılamıyor evet ama mağazada aratıp bulabileceğiniz Yükseltme Danışmanı adlı uygulama ile hala yükseltme işlemini yapabiliyorsunuz. Denemenizde fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KolayHattaEasy

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Windows 8.1 cihazları Windows 10 yapma imkanı uzun süre önce sona erdi. Mağazadan Windows 10 güncelleme uygulamasını indirip kurmanız gerekiyordu zamanında.

Bir hafta önce gerçekleştirdiğim olay nasıl sona ermiş olabilir? Emin misiniz

https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/yukseltme-dan%C4%B1sman%C4%B1/9nblggh0f5g4#

Uygulama bu. Benim bildiğime göre olmuyordu, oluyorsa ne mutlu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.