Şimdi Ara

Lüks araç çağırma uygulaması Uber İstanbulda.İlk 2 yolculuk 50 TL indirimli (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
15
Favori
26.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Garlinger

Hizmeti kullandım gayet güzel

kod kullanımı nasıl oldu?
  • Sadece avrupa yakasinda cogunlukla taksim nisantasi etiler hattinda calisiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axeleon -- 6 Eylül 2014; 16:06:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için

• bugün iki kere kullandım arabalar son model mercedes indirim kuponlarını tanımladıkdan sonra binin arabaya vardığınız yere gelince adam menüden ayarlıyor ve sizin telefonunza ödeme kısmı çıkıyor ama kuponunuz olduğu için 00.00 TRY olarak çıkıyor puanlamanızı yapıp onay verin
  • dün bende kulandım 50 tl lik kodumu yedi uber. mail attım destek bölümüne cevap gelmedi işin garibi halen kodları duruyor hesabımda neden işleme alınmamış? bilemedim.
  • İndirip kullanalım da sonra bi sıkıntı çıkar internet kesilir falan 50 lirayı çatır çatır ödemek zorunda kalırsam işte o zaman über olur

•  Lüks araç çağırma uygulaması Uber İstanbulda.İlk 2 yolculuk 50 TL indirimli
  • telefon veya mail doğrulama yapmışmıydın?
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    sadece e mail
  • 4.kez kullandım bugün üstelik yine bedava asıl sıcak fırsat budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

4.kez kullandım bugün üstelik yine bedava asıl sıcak fırsat budur

hocam nasil oluyor cok atiyor mu?
    bide ben promosyon kodumu girdim tam o esnada girilip girilmedigi belli olmadi net gidio geliyordu. simdi tekrar yazmaya calisiyorum. promotion code applied yaziyor. herhangi biyerde de gozukmuyor indirim. nasil ogrenirim

• aa dun deadmau5 böle bişeyler yapıyordu görmüştüm videosunu
  • Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt
    çok atıyor mu derken anlamadım

promosyon kodlarınızı bu linkden görebilirsinizhttps://riders.uber.com/payment
  • ayrıca illaki etiler veya beşiktaş da olcaksınız diye birşey yok gaziosmanapaşa meydana çağırdım ben, oraya da geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTR -- 14 Eylül 2014; 13:34:55 >
  • 2 kez kulandım bedavalrı uygulamadı dikkatli olun. destek bölümüne mail attım cevap yok 10 gündür. taxinin 2 katı fiyatı var.
  • ayrıyetten hem 50 tl lik hemde 70 tl indirim tanımlı hesabı olanlar ilk başda 50 tl likleri kullanıyor uygulama ona göre kullanın
  • Kodunuz: VASISDAS 60 tl indirim yapıyor
  • MadTR kullanıcısına yanıt
    İlk kullanımım da ilk önce 70 tl yi kullandı
  • Arkadaslar, esimin iphone telefonuna yukledik ancak internet sitesinde profil kisminda telefon dogrulama eksik gozukuyor. Verify etmek istediginde cep telefonuna msj ile kod geliyor ancak kodu girecek yer yok. Mesaja "go" yazarak reply et diyor ancak o da olmuyor. Boyle bir sorunla karsilasan olmadi mi hic?

• quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

İlk kullanımım da ilk önce 70 tl yi kullandı

Ilginc bende nedense 50 tl liki kullandi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.