Şimdi Ara

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>> (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
11
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besthawk

Arkadaşlar benim bir arkadaşıma pro5 aldık, tel. geldiğinde 5.1.3G yüklü geldi... Fakat Türkçe menü kısmen ingilizceydi, 2 güncelleme geldi, Son güncelleme 5.1.6G olarak geldi, indirdik kurmak için bildiğimiz her yolu denedim ama kurulmadı... Sürekli hata verdi...
    Bu mesaja eklenen görseller:

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>>
    Yükleme için ne yapabiliriz arkadaşlar? Ben mx4 de yaptığım hiçbir şekilde netice alamadım...

Dostum aldığın hata "Firmware Corrupt" hatası. Bu hatayı almanın sebebi telefonu Çinden A versiyon yani Çin versiyonu olarak satın almış olman. Çin versiyon telefonlara Global rom yüklemek direk olarak yüklenemez. Hatanın çözümü ise telefona international versiyona geçirmek. Yani telefonu öncelikle global versiyona geçirmen lazım. O da aşağıdaki verdiğim linkte resimli olarak anlatılmış. İşlemleri teker teker yaparsan sorunsuz olarak global rom yükleyebilirsin.

http://www.siberyardim.com/2016/06/meizu-pro5-international-rom-yukleme-global-rom-yukleme-turkce-rom.html

• Forumu incelediğim kadarıyla çoğu kişi telefona bildirim gelmemesinden şikayatçi. Sorunun çözümü aşağıdaki linket hem resimli hem videolu olarak anlatılmış. Anlatılanları uygularsanız bildirimleri anında alırsınız.

http://www.siberyardim.com/2016/05/meizu-mx5-bildirim-sorunu-whatsapp-e-posta-bildirim-gec-gelme-yada-gelmeme-sorunu-cozumu.html
  • Bu cihazın yada mx6 için alabileceğim yer varmı almak istiyorum ama ne site ne de firma bulamıyorum sahibinden de var bi kaç ilan ama orayada güvenemiyorum lütfen yardım edin 😞

• Selam Arkadaşlar,

Ben Meizu MX5 telefon sahibiyim. Bildiğiniz gibi telefonlar LTE(4G)'de 800Mhz(Band 20) desteklemiyor. Bu da özellikle baz istasyonuna uzak ve kırsal kesimde 4G kullanamayacağınız anlamına geliyor. Telefonlar aslında donanım olarak bu özelliğe sahip gözüküyor, yazılımsal olarak firmanın geliştirme yapması gerektiriyor. Şu linkten destek verin. Login olup "I Agree" tıklayın bir kaç yorum yazın. Bu işlemi mutlaka yapın, bizim telefonlar için çok önemli bir geliştirme.http://forum.flymeos.com/forum.php?mod=viewthread&tid=565
  • Beyler Meizu Mx6 tanıtıldı. Özellikleri ve fiyatı aşağıdaki linkte.

http://www.siberyardim.com/2016/07/meizu-mx6-tanitildi-iste-meizu-mx6-ozellikleri-fiyati.html
  • Yalnız_Akıncı kullanıcısına yanıt
    Merhaba ;
    Pro 5 kullanıyorum

rehberimde her kişiden 2 adet var bu sorunu nasıl çözebilirim.

teşekkürler
  • adamın1i kullanıcısına yanıt
    Rehberde seçenekler bölümünden Grupları seç. Gelen menüden Yerel kişiler dışındaki diğer grupların önündeki işaretleri kaldır. Düzelir.

• Yalnız_Akıncı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler çözdüm.

Ayrıca telefonda konuşurken karşı tarafın sesi çok kötü geliyor özellikle hareket halindeyken sorun ne olabilir ?
  • Meizu ilk kez tamamı kendine ait akıllı saat üretmiş... saat bayağı şık duruyor ama fiyat falan ne olur bilemedim tabi :D 10 ağustosta tanıtılıyormuş

http://teknoliste.com/meizunun-akilli-saati-sizdirildi/
  • Dostlar severek kullandigim pro 5 cihazimi yaklasik 3 ay once bozdum..telefon karsi tarafa ses gitmiyor ve hoparlor calismiyor..ust kisimda kulaklik isarti cikiyor..konyada 3 ayri tamirciye goturdum yapamadi..su anda tekefonu tablet niyetine kullaniyorum..bunu kulaklik jakini nerden bulabilirim veya yapabilecek servis varmidir..oneri, dusunce ve fikirlerinizi bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: bozo42

Dostlar severek kullandigim pro 5 cihazimi yaklasik 3 ay once bozdum..telefon karsi tarafa ses gitmiyor ve hoparlor calismiyor..ust kisimda kulaklik isarti cikiyor..konyada 3 ayri tamirciye goturdum yapamadi..su anda tekefonu tablet niyetine kullaniyorum..bunu kulaklik jakini nerden bulabilirim veya yapabilecek servis varmidir..oneri, dusunce ve fikirlerinizi bekliyorum..

ben de ekranı kırdım :/ 470tl fiyat verdiler. yarın bir de http://anatoliateknoloji.com/teknik-servis-hizmetleri/cep-telefon-teknik-servis-hizmeti/meizu-cep-telefonu-teknik-servis-hizmetleri bu servisi arayacağım. onlar da yapabildiklerini iddia ediyorlar.

hocam ikimizin telefonu birleştirip 1 telefon yapalım mı :)

• quote:

Dostlar severek kullandigim pro 5 cihazimi yaklasik 3 ay once bozdum..telefon karsi tarafa ses gitmiyor ve hoparlor calismiyor..ust kisimda kulaklik isarti cikiyor..konyada 3 ayri tamirciye goturdum yapamadi..su anda tekefonu tablet niyetine kullaniyorum..bunu kulaklik jakini nerden bulabilirim veya yapabilecek servis varmidir..oneri, dusunce ve fikirlerinizi bekliyorum..

Merhabalar hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Tlf yi 3 4 gün önce en son sürüm olan 5.1.8.0 sürümünü yükselttikten sonra tlf de sürekli kulaklık işareti çıkıyor du yaklaşık 1 2 saat öyle durduktan sonra kendiliğinden düzeliyor du. Ama bugün ne yaptıysam düzelmedi ve hala da öyle sürümünü düşürdüm yine aynı rootladım yine aynı. Siz düzeltebildiniz mi? Telefonumdan oldukça memnundum ta ki böyle birşeye kadar kulaklık olmasa dediğiniz gibi sadece tablet niyetine kullanacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

quote:

ben de ekranı kırdım :/ 470tl fiyat verdiler. yarın bir de http://anatoliateknoloji.com/teknik-servis-hizmetleri/cep-telefon-teknik-servis-hizmeti/meizu-cep-telefonu-teknik-servis-hizmetleri bu servisi arayacağım. onlar da yapabildiklerini iddia ediyorlar.

hocam ikimizin telefonu birleştirip 1 telefon yapalım mı :)

beyler ekranın sifirini 350tl ye buldum. isteyen olursa bulduğum yerin telefonunu verebilorim. ilk fırsatta alacagim ben de

• Arkadaşlar merhaba telefonla konuşurken karşı tarafa giden ses ile ilgili sorun yaşıyorum hışırtı oluşuyor neden böyle bir şey olduğunu bilen yada aynı sorunu yaşayan var ise lütfen yazmalarını rica ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamın1i -- 26 Ağustos 2016; 16:05:48 >
  • Karani_23 K kullanıcısına yanıt
    Hocam gecmis olsun..benim telefonda tam olarak bu anlattiginiz gibi oldu..sakın is bilmeyen bir tamirciye goturmeyin..gotururseniz telefonun ustune su icmek zorunda kalirsiniz..

• selamlar, yok mu bozuk telefonunu satan, bendeki ekransız telefonu almak isteyen :)
  • S.a. Pro 5 e imei atmanın bir yolu yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

selamlar, yok mu bozuk telefonunu satan, bendeki ekransız telefonu almak isteyen :)

talep guncel

• Çin vs bi yerden almak için link yok mu acaba? Alanlar nerden aldı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.