Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dün arabayi hafif eğimli yola bıraktım. Sonra çalıştırıp gitmek istediğimde araba çalışmadı boşa aldı kendini. Ben el freni yapana kadar öndeki arabaya yaslayıp durdum.neyse ki çizik falan olmadı şükür. Sonra farkettim ki motor ışığı yanıyor. Fren sertlesmis. Sert bastım düzeldi. Bugün de yine birkaç kere arabayi ilk çalıştırırken motor ışığı yandıginı gördüm, sebep ne olabilir ki. Clio dan iyice nefret etmeye başladım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,2013 icon dizel sahibiyim.Orjinal ekrana geri görüş kamerası taktırmak istiyorum.İzmir Mais 400 TL fiyat verdi bugün.Yakın zamanda yaptıran var mıdır?Görüntü kalitesi nasıl?Fiyat uygun mudur? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Merhaba,2013 icon dizel sahibiyim.Orjinal ekrana geri görüş kamerası taktırmak istiyorum.İzmir Mais 400 TL fiyat verdi bugün.Yakın zamanda yaptıran var mıdır?Görüntü kalitesi nasıl?Fiyat uygun mudur? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 18 Ekim 2017; 15:55:8 >
  • Arkadaşlar ECO tuşuna ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir elimde 1 adet mevcut.

LİNK :
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-eco-tusu-clio-4-kargo-ucreti-bana-ait-eco-mode-tusu-490870517/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coilover -- 18 Ekim 2017; 15:53:57 >

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Merhaba,serviste mi taktırdınız?Fiyat nedir?

• clio 4 joya bagaj altı krom çıtası takayım diyorum da fiyatları 40 ile 60 tl arasında değişiyor. kalite farkı var mıdır acaba tavsiye edebilecek biri var mı?
    alan kullanan link yollayacak var mı bagaj çıtası??
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Merhaba,serviste mi taktırdınız?Fiyat nedir?

Hayır istanbul'da bu işi yapan sadece Clio 4 üzerine özenle çalışan bir arkadaşımız var o yaptı.
    Serviste yarım ekran görüntü sağlıyorlar ve kameraları gece görüşlü ve kaliteli olmuyor.
    Bu arkadaşımız hem renkli ekran hem gece görüşlü mini lensli sony kamera kullanıyor.
    İstanbul'a yolunuz düşerse numarasını verip, yardımcı olurum.
    Ücret 250 TL.
  • Egea ile clio 4 ü kıyas edebilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

Egea ile clio 4 ü kıyas edebilecek var mı?

Özelden Egea ile ilgili kilometre model yılı kaza boya değişen durumu paket nedir bunları yazarsanız görüşelim.
  • Coilover kullanıcısına yanıt
    Bu YouTube daki procar kamera zannedersem.İzmir'de olduğum için yakın zamanda İstanbul görünmüyor programda malesef.Cevaplar için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coilover

quote:

Özelden Egea ile ilgili kilometre model yılı kaza boya değişen durumu paket nedir bunları yazarsanız görüşelim.

2015-16 değişensiz ,aynı şartlar clio içinde geçerli.

1.3 MultiJet2 ve 1.5 dci.

Urban vs touch

Biri sedan diğeri hb.

Kaporta ve yürüyen kalitesi öğrenmek istediğim

• Kurshoo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyattan arayan soran oluyor mu?

• quote:

Euroncap testlerine bak baska bir sey soylemeye gerek yok

• Arkadaşlar,

Araçla parke yolda giderken sağ ön taraftan takır tukur sesler geliyor,nereden gelir bu sesler fikri olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhsyhn*34 -- 23 Ekim 2017; 22:48:24 >
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Clio 4'ün kronik problemlerinden biri. Garanti varsa servisten ücretsiz hallediyorlar.
  • Arkadaşlar şu aşağıda videoya aldığım sesin sebebi ne olabilir sizce? İlla arabanın gidiyor olması gerekmiyor, boşta gaza basıp çektikten sonra da geliyor bu ses.

https://drive.google.com/file/d/0B9TbdHou4I7eZ0E2dFNPN2VyUTg/view?usp=drivesdk

Kulaklıkla veya sessiz bir ortamda dinlemek gerekebilir ayırt etmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 26 Ekim 2017; 10:44:58 >
  • Arkadaslar clio 4 1.2 75 bg modeline sahibim vites oranlari cok kisa geldi yani arac 5.vites 2000 devirde 60 km civari bir hizla gidiyor sizde de durum boyle mi? Yani vites oranlarina kalirsam 50 ile 5.vitese gecmemi soyluyor babamda onu bosver normalde nasil suruyorsan ona gore sur diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Clio 4'ün kronik problemlerinden biri. Garanti varsa servisten ücretsiz hallediyorlar.

Hocam,malesef garanti yok,peki sebebini biliyormusunuz nereden geldiği ile bir fikriniz varmı?
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Benim aracimda yok ama ben dusuk kilometrede aldim. Ileride cikar diye telefona kaydetmistim fatura ornegini. Faturada gorunen parcalar degisince cozuluyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: btrvysl

Arkadaslar clio 4 1.2 75 bg modeline sahibim vites oranlari cok kisa geldi yani arac 5.vites 2000 devirde 60 km civari bir hizla gidiyor sizde de durum boyle mi? Yani vites oranlarina kalirsam 50 ile 5.vitese gecmemi soyluyor babamda onu bosver normalde nasil suruyorsan ona gore sur diyor

Pek dikkat etmedim ama 3000 devir 100km hıza denk geliyor. Vites değiştirme uyarısına pek takılmamak gerek. Düz yolda 55-60 km/s hızda 5. viteste titreşim, herhangi bir zorlanma belirtisi olmadan ilerleyebiliyor araç... Babanızın dediklerini dikkate alabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.