Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam farklı bir yatırım yapmak için aracımızı satıyoruz ilgilenenlere duyrulur

arabamcom ilan no: 5329457

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende 2009 bipper tepe vardı şimdi 0 partner tepee zenint almak istiyorum nasıl bir arabadır
  • Arkadaslar merhaba. Benim bipper de bir sorunum var. Daha önceki araclarimda böyle bir durum yoktu. Koltugu hangi pozisyona aldiysam bir turlu bel agrisi sorunumu cozemedim. Sadece araba surdugum zaman belim ağrıyor. Bu tür bir sikinti yasayan varmi acaba? Koltugu indirdim, one arkaya yatirdim, bel destegini actim kapadim, direksiyonu ileri geri, asagi yukari yaptim ama nafile. Lutfen sorunu yasayan varsa veya onerisi olan varsa paylassin.

• Merhabalar .Benim Tepem yok.... Almak için karar vermişken arkadaşın 90 lık aracını denedim. Şehir içinde yavaş yavaş giderken yol sesini almıyor.FAkat biraz şehir dışına çıktım hızlanması falan gayet güzel hoşuma gitti araç.Ama oda ne arka lastiklerden asfaltında dişli asfalt olmasının etkisiyle müthiş bir yol sesi alıyor uğultudan gaz kesmek zorunda kaldım.1kaç km daha gitsen herhalde sağır olacaktım.Hemen vazgeçtim.

Şimdi acaba benim kullandığım araçtamıbir sorun var acaba yoksa tüm tepe kullanıcları dişli asfalt yolda bu tür bir sesle karşılaşıyorlarmı?
  • Hocam muhtemelen o arabanin lastikleri kislik lastiktir. Normal asfaltta hangi arac olursa olsun kar tipi lastik varsa ses alir, normaldir.

• Merhaba arkadaşlar ben bir ay önce 2015 tepee zeninth versyonunu aldïm araçta usb/aux blluetooth opsiyonlu yalnız araç ile geri gelirken sağ arkadan ses geliyor nedenini bilen varsa çok sevvinirim şimdiden tessekkur ederim

• Merhabalar;
    Aracın üzerindeki lastikler 195 65 15
    ama web sitelerinde 205 65 15 yazmakta.
    Yazlık lastik alacağım hangi ölçüleri almalıyım sizce? 2009 1.6 90'Lık Tepee
  • slm arkadaşlar 2 ay önce partner tepee 2013 model zenit versiyonu aldım sis farını mavi yapmak istiyorum bildiğiniz bir marka model varmı ?
  • Arkadaşlar benim araç premium pack fakat esp ve yokuş kalkış desteği yok internette diğer premium pack ilanlarına baktığımda esp ve hill holder var benim aracında bu özellikler varmı varsa nerden aktif edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Constanza

Arkadaşlar benim araç premium pack fakat esp ve yokuş kalkış desteği yok internette diğer premium pack ilanlarına baktığımda esp ve hill holder var benim aracında bu özellikler varmı varsa nerden aktif edebilirim

Aracınızda otomatik far, silecek ve otomatik kapanan aynalardan hangileri mevcut acaba bilgi verirmisiniz?
    Bu donanımlarla ilgili birsey ogrenmem lazim da.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafareyiz

Merhaba arkadaşlar ben bir ay önce 2015 tepee zeninth versyonunu aldïm araçta usb/aux blluetooth opsiyonlu yalnız araç ile geri gelirken sağ arkadan ses geliyor nedenini bilen varsa çok sevvinirim şimdiden tessekkur ederim

Aracınızda otomatik far, silecek ve otomatik kapanan aynalardan hangileri mevcut acaba bilgi verirmisiniz?
    Bu donanımlarla ilgili birsey ogrenmem lazim da

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    aracımda far ve yağmur sensörü otomatik katlanan aynalar hepsi mevcut + 650 tl vererek usb/aux girişi ve bluetooth aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafareyiz

aracımda far ve yağmur sensörü otomatik katlanan aynalar hepsi mevcut + 650 tl vererek usb/aux girişi ve bluetooth aldım

Bu donanimlarin iptal edilip edilemedigini soracaktim artik ogrendim. Son trafik sigortasi ne kadar tuttu baya yuksek diyorlar.

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    ben aldığımda peugeotta aldım sigorta + kasko 986,99 tutmuştu 5 ay önce
  • Merhaba arkadaşlar bu ara Partner bakıyorum 110 luk. bunların bazıların teyp ekranı farklı. yazı karakterleri ve saat farklıduruyor. bende alırsam öyle alayım diyorum. peki hangi pakette var bu ekran.
    diğer yandan bunların orjinal hali bozulmadan (direksiyon altı kumanda ve orta bilgi ekranı iptal olmadan) teyp e USB takılabiliyormu?
    son olarak bu araçların kronik sorunları varmı ve alırken dikkat etmem gereken noktalar nelerdir. teşekkürler...
  • Selamünaleyküm arkadaşlar iki gün önce Ankara göraldan Sıfır zenith aldım yeni kasa araçımda geri görüş kamerası yok taktırmak için şançelik Bursa servisine gittim geri görüş kamerası taktırmak istediğimi söyledim onlarda daha önce takmadıklarını ve takamayacaklarını sonradan takılmıyor gibi birşeyler söylediler ama dışarıdaki bir aksesuarcı'ya gittim aracımı gösterip geri görüş kamerası taktırmak istediğimi söyledim oda bana ekranın uyumlu olup olmadığını sordu bilmediğimi söyledim ama ekranım wi-Fi bluetooth resim gösterme animasyonunlu park sensörü Mirorscreen Özelliğine sahip olduğunu biliyorum arkadaş ekrana söküp arkasına bakmak istedi arkasında kamera girişinin olmadığını söyledi benim anlamadığım bayii de kameralı araçla kamerasız araç arasında 250 tl fiyat farkı var. Bu ne kadar doğrudur sanki bana multimedya satmaya çalıştı gibi geldi
    Gerçekten giriş olmama olasılığı varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dadaş_PALA -- 5 Eylül 2015; 1:06:35 >

• Araçla ilgili sorularınızı cevaplayabilirim aracım 2015 Peugeot partner Zenit
    Aracın altına pütür attırdım full boya koruma iç vinil koruma Motor koruma koltuk koruma kaput koruma filmi ve bütün camlara 1 ve 2 Numaralı film Çekildi. bunların hepsini bayiide 1600 tl verdim. Aracım çok sessiz oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dadaş_PALA -- 5 Eylül 2015; 1:08:28 >
  • Bu arada söylemeyi unuttum trafik Sigorta'sı 1100 TL. Kasko 1000 küsür araç şirket üstüne Kayıtlı. Trafiğin rakamını duyunca uzun bir zaman şok geçirdim her iki dakikada tekrar tekrar fiyatı sordum.

• Selam arkadaşlar bende 2011 citroen berlingo arabasi var sis lambalari icin xenon aldim ama hangi ustaya gittiysem taktirdigim takdirde ariza lambasinin yanacagini soyledi ve tampon sökulecekmis bu konuda bilgisi olan varsa LUTFEN yardımcı olsun simdiden tesekkurler

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Selam arkadaşlar bende 2011 citroen berlingo arabasi var sis lambalari icin xenon aldim ama hangi ustaya gittiysem taktirdigim takdirde ariza lambasinin yanacagini soyledi ve tampon sökulecekmis bu konuda bilgisi olan varsa LUTFEN yardımcı olsun simdiden tesekkurler

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.