Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

sağolun arkadaşlar...

sahra gri camları filmli olan bi arkadaş resmini koysa buraya.nasıl duruyo bi görseydim

turan abi koyar

Aziz doğru söylüyorsunda Turan abiyi bulana aşkolsun hemşerim bir dalıyor çıktımı yaz mevsimi geliyor valla onun aracının çok resmide yok hani..

aynen abi

• quote:

Aziz diyorum ki senin araca bu şekil nasıl olurdu bence çok güzel.

gereken cevabı benım baslıkta verdım bi resim koyuyyum ...

bence benımkı daha ıyı

• quote:

quote:

quote:

bu arada ismim aydın.giresunluyum..yaş 24

Aydın hemşerim bende Orduluyum yaş 35 benimde soyadım AYDIN.

Giresun a gelmişliğim var kaleden çok güzel kareler çektim ve Topal Osmanın kabrine Fatiha okumuşluğum oldu.

Giresun çok güzel bir mekan ve tarihi dokusu çok anlamlı.

Giresundamı ikamet ediyorsun

giresun tirebolu da.köy yoluna giderken çok esniyo bu arabalar.ister istemez altı vuruyo.bende onun için çelik attırdım.
    bundan önceki 90 lık tepee mide ordulu biri aldı.soyismim aydın demişsiniz isim nedir? :-)))

Aydın hemşerim.

Gökhan AYDIN YAŞ 35 Ordu Perşembeliyim memlekete sık sık gider gelirim bende köy yollarında çok km yapıyorum

ama dikkatli ve itinalı kullanırsan birşey olmuyor ki onca yükle.ben hatırlatayım dedim karar senin tabi..

ben de taktırmak istiyordum ama artık asla taktırmam insan hayatı benim için çok daha önemli

• Merhaba Arkadaşlar,

bugün bayiden aradılar arabam gelmiş gittim baktım. Valla renk konusunda .çok kaygılıydım baktığımda siyah vardı ama biz beyaz istiyorduk. Sonra aliminyum gri fabrika da görünüyor dediler ama ben çok tereddüt etmiştim. taki bu akşam tepee mi görene kadar 110 luk da çok dehşet durmuş ya bayıldım. Benim nazarımda siyahdan çok daha harika duruyor.

Aksesuarları ayarlıyorlarmış ben görmeden takmayın dedim. Aksesuarlarda hazır olduğunda gidip bakıcam okey dediğimde monte edecekler ama ocak pulundan dolayı aracıma 1 ocak da bineceğim. Şimdi birşey sormak istiyorum Ben ilk bakmaya gittiğimde dediğim gibi 110 luk siyah vardı. Satış personeline şu var mı bu var mı bizim aldığımızda dediğimde bana cevaben abi gelecek araba bu arabanın aynısı dedi. Şimdi gelen arabada 5 li cd değiştirici yok yani klima ve teyibin arası boş ve gözüme hiç hoş göünmedi. Ve bize aracı satan personel şuan başka bir ildeki bayide görev yapıyor ama bende bilgileri mevcut. İkincisi küçük bir detay ama eşim bagaja bakarken bizim baktığımızda burda el feneri vardı bunda yok mu acaba dedi. Ordan vatandaş hemen bizi bunak yerine koydu siz 3008 e bakmışsınızdır dedi. oysa biz araca eşim ben ve kardeşim birde 1.5 yaşında oğlumla baktık yani 4 kişi yanlış hatırladı ama o vatandaş bizi ilk defa görmesine rağmen 3008 e baktığımıza karar verdi.

Esasında altı üstü el feneri ama mevzu fener değil. Çarşı olsa şimdi bu fenere karşı olurdu ya.

Neyse sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.

• O sadece el feneri değil aynı zamanda bagaj aydınlatması ve aracınızda standart. Aracın üzerinde takılı olarak gelmiyor. Zarar görmesin diye bir poşetin içinde yada kutuda tam olarak hatırlamıyorum. Aracınızı teslim alırken takılmış olduğunu görün. Takmamışlarsa isteyin. Dediğim gibi bu onların lutufu değil aracın standart bir parçası.
    Tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah.
  • Bugun Kaucuk Orjinal Tepee paspaslarına 45 liraya sahip oldum.

İsteyen olursa foto koyabilirim
  • İsteriz tabi, bir fikrimiz olur en azından.

• PARTNER TEPEE ORJİNAL KAUCUK PASPASLAR

http://img696.imageshack.us/i/dsc03208a.jpg/

http://img52.imageshack.us/i/dsc03209y.jpg/

http://img525.imageshack.us/i/dsc03210k.jpg/

Özellikle kışın cok rahat edersiniz.Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 22 Aralık 2009; 19:38:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yadigar.

PARTNER TEPEE ORJİNAL KAUCUK PASPASLAR

orjınal degil ama bende kaucuk paspas kullanıyorum
  • quote:

Bugun Kaucuk Orjinal Tepee paspaslarına 45 liraya sahip oldum.

Aynı paspaslardan bende almıştım, kışın çok rahat oluyo, enazından halılar kirlenmiyo. Orjinal paspasta baya ağır ve sağlam, uzun süre bişey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe_60

Merhaba Arkadaşlar,

bugün bayiden aradılar arabam gelmiş gittim baktım. Valla renk konusunda .çok kaygılıydım baktığımda siyah vardı ama biz beyaz istiyorduk. Sonra aliminyum gri fabrika da görünüyor dediler ama ben çok tereddüt etmiştim. taki bu akşam tepee mi görene kadar 110 luk da çok dehşet durmuş ya bayıldım. Benim nazarımda siyahdan çok daha harika duruyor.

Aksesuarları ayarlıyorlarmış ben görmeden takmayın dedim. Aksesuarlarda hazır olduğunda gidip bakıcam okey dediğimde monte edecekler ama ocak pulundan dolayı aracıma 1 ocak da bineceğim. Şimdi birşey sormak istiyorum Ben ilk bakmaya gittiğimde dediğim gibi 110 luk siyah vardı. Satış personeline şu var mı bu var mı bizim aldığımızda dediğimde bana cevaben abi gelecek araba bu arabanın aynısı dedi. Şimdi gelen arabada 5 li cd değiştirici yok yani klima ve teyibin arası boş ve gözüme hiç hoş göünmedi. Ve bize aracı satan personel şuan başka bir ildeki bayide görev yapıyor ama bende bilgileri mevcut. İkincisi küçük bir detay ama eşim bagaja bakarken bizim baktığımızda burda el feneri vardı bunda yok mu acaba dedi. Ordan vatandaş hemen bizi bunak yerine koydu siz 3008 e bakmışsınızdır dedi. oysa biz araca eşim ben ve kardeşim birde 1.5 yaşında oğlumla baktık yani 4 kişi yanlış hatırladı ama o vatandaş bizi ilk defa görmesine rağmen 3008 e baktığımıza karar verdi.

Esasında altı üstü el feneri ama mevzu fener değil. Çarşı olsa şimdi bu fenere karşı olurdu ya.

Neyse sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.

hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin

satış temsilcileri geneli öyle olur siz bence dikkatli olun sözlü değil yazılı anlaşmalar yapın ve metal karter koruma kesinlikle taktırmayın aracınızı lifte kaldırıp,plastik olanı görün benden tavsiye bu adamlar düpe düz sahtekar olmuşlar herşey beklenir ön sağ koltuk altındaki kriko ve ekipmanlarınızı mutlaka kontrol edin

gerçekten güzel bir araçtır keyif alacağınızı tahmin ediyorum.

biz ailecek çok keyif almaktayız çünkü saygılarımla..

• quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

quote:

Bugun Kaucuk Orjinal Tepee paspaslarına 45 liraya sahip oldum.

Aynı paspaslardan bende almıştım, kışın çok rahat oluyo, enazından halılar kirlenmiyo. Orjinal paspasta baya ağır ve sağlam, uzun süre bişey olmaz.

Benim orjinal paspaslar evde bende mineflodan orjinalin boyutundan kestim pvc yani bayağıda kullanışlı.

orjinal bir başka tabi paranın gücü..
  • quote:

PARTNER TEPEE ORJİNAL KAUCUK PASPASLAR

http://img696.imageshack.us/i/dsc03208a.jpg/

http://img52.imageshack.us/i/dsc03209y.jpg/

http://img525.imageshack.us/i/dsc03210k.jpg/

@ yadigar hayırlı olsun.kışın lastik ve pvc esaslı paspaslar daha kullanışlı olmakta.

yalnız bir sualim olacak biz burada genelinde arkadaşlarımıza isimleriyle hitap ederiz bilmem dikkat ettinizmi nick olayı soğuk nevale bence daha samimi ve içten bir sohbet anlayışımız var dikkat ettiysen.bize isminizi ve yaşınızı meslek ve yaşadığınız şehir ve araç bilgilerinide yazarsanız listemizede ekleriz benim naçihane görüşüm.

ayrıca bu araçların ilk sahiplerinden olduğumuz için tecrübe anlamında yadsınamayacak bilgilere sahibiz paylaşmak isteriz tabiki

İstanbul daki üye sayımızı bir toparlayıp bir İstanbul buluşması derleyelim diyorum. ne dersiniz bu arada.

• Yadigar bu paspasları nerden aldınız servisten mi? Bende edineyim bari bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Yadigar bu paspasları nerden aldınız servisten mi? Bende edineyim bari bir tane.

Serviste satılıyo Rasim abi.
  • Evet rasim abi serviste bulmam mümkün
    Forumu uzun süredir takip ediyorum.
    Fakat soruların cevaplarını buldugum ve uygun zamanım olmadıgı icin aranıza dahil olamadım
    İsmim yadigar.Su arıtma sistemleri meslegim.İstanbulda ikamet ediyorum.
  • Ben bir ara sormuştum. Yok demişlerdi. Demek ki kış gelince stoklara girdi. Umarım kalın ve kokusuz birşeydir. Ben tekzen, bauhouse gibi yerlerde baktım. 40 lira civarında olanlar ince ve hafif kokuluydu, diğerleri de pahalıydı.
    Ben bu servistekilerle ilgileneyim. Şimdilik eski toyotanın halı paspaslarını ikinci kat olarak kullanıyorum. İdare ediyor ama kalın birşey oldu.
  • Peki arkadaşlar bu 110 luk tepelerde klima ile teyp arasında 5 li cd değiştirici yok mu ?

Benim ilk baktığım siyah tepee de vardı ama o onu satmışlar ve o kadar ısrarla yok dediler ki kendimden şüphe etmeye başladım.
  • yok abi bunlar yalan konuşuyor. kardeşime falan sordum hepsi vardı dediler.
    Adam tutturdu sadece avrupadaki tepee lerde var diye ama türkiyedeki sitelerinde duvar gibi resim var.
    Ya 3 kuruşluk işler için canımı sıktılar. tövbe tövbe
  • Araçta standart olarak yok. Ama sonradan alıp taktırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.