Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

Orijinalden alıntı: Efe_60

Merhaba Arkadaşlar,

Geçenlerde gidip peugeot bayi de partner tepee bakmıştım ve dialogları sizinle paylaşmıştım.
    Çarşamba günü akşam abi gel bir çay içelim diye aradılar. İç işleri ve 1.5 yaşındaki oğlum efe ile ibirlikte gittik çayımızı kahvemizi içtik.

Ve 50 tl kapora verip partner tepee yi sipariş vererek ordan ayrıldık. :)

fiyat konusunda çok zorladık ama en azından verdikleri rakamın altına inemeyeceklerine emin oldum. Fakat aksesuarlarla orta yolu bulduk.

PEUGEOT PARTNER TEPEE 110 HP LİK

* Aliminyum gri (metalik renk)
    * Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Kapı içi peugeot yazılı marşpiyeller
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası
    * Diğer tüm masraflar ve temmuza kadar olan damga vergisi

ve bir depo yakıt :) 35.000 TL

Renk ellerinde olmadığı için haftaya alıcam nasipse.

Bu arada hepinize tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar.

Ha birde aracı teslim ederken sürpriz bir hediyemiz var dediler.
    Bu hediye hakkında bilgisi olan var mıdır merak ettim de ?

verilebilicek tüm aksesuarları vermısler verseler karter koruma eklerler okadar

renk ne renk

Aziz dalgın sın yine bak Rasim abi anlatsın sana o mevzuyu sende vay be de..

uyanıklık yapayım derken lades olmuştur kendisi bendeki plastik korumayı satacağız ona, kaçırmışsın demekki detaylar

Rayen hocamda o ne derse o..

biliyorum abi bişey kaçırmadım ama servisler karter kotumayı ek fazladan bi aksesuar olarak sayıyoya

ondan dedım...

rasım abinin her yazısını dikkatle dinliyor takıp edıyorm

• ''psada genelde böyle sorunlar var ''

Aziz im böyle yazarsan yanlış anlaşılır dedim yanlış bir şey yok tabiki

canımın içi sen ki bu ülkenin kaç bir yanından ölüm ve ipini çekme konudan atılma fermanları geldide hepsine göğüs gerip göğsümü siper etmiş bir zat a sesleniyorsun sonuna kadar da yanındayım yürü kim tutar seni..

yukarıdaki tüm yazılanlar gerçek ve yaşanmış anılardır.

herkesin bilgisine
  • arkadaşlar diyorumki aramıza yeni katılan arkadaşlar

meslek,araç modeli,rengi,hp ve donanım seviyesi ile şehir de yazarlarsa listemize eklemiş oluruz eğer arzu ederseniz
  • quote:

''psada genelde böyle sorunlar var ''

canımın içi sen ki bu ülkenin kaç bir yanından ölüm ve ipini çekme konudan atılma fermanları geldide hepsine göğüs gerip göğsümü siper etmiş bir zat a sesleniyorsun sonuna kadar da yanındayım yürü kim tutar seni..

herkesin bilgisine

iyi biliyorum abi tahmın edbılıyorum kımlerın yazdıqınıda

eger ikimizde bi anlıq qaza qelseydin şuan ben senın forumunda olmamış olrdum onların amacıydı zaten ozamanın forumda en çalışkan 2üyesiydik senınle yanlış

hatırlamıyorsamsa(gerçi şimdi eskisi gibi fazla takılamıyorumda :S) ee kıskançlık damarları tuttu neyapalım bunlar birbirlerine düşürelım vs. dediler

ama biz oyuna gelmedık herşey için eyvallh çok tşkler abi ...

bu internet sitesinde kimseyin kALbini zorda kalmadıkca kırmadım bilmeden kırdıysamda affola yanlış yaptıqım kişilerdende özürümü dilrmesini bildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 18 Aralık 2009; 22:00:17 >

• 90 bg lik siyah tepee mi 2 gün önce 25.500 tl ye sattım.

110 bg premıum sahra gri olanı alıcam.standart özelliklerine ek olarak çelik jant,yan basamak ve zenon far attırmak istiyorum.sizler neler önerirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

90 bg lik siyah tepee mi 2 gün önce 25.500 tl ye sattım.

110 bg premıum sahra gri olanı alıcam.standart özelliklerine ek olarak çelik jant,yan basamak ve zenon far attırmak istiyorum.sizler neler önerirsiniz...

iyi fiyata satmıssınız sahra gri ile aytozu gri benım favorımdır... espli al kardeş

çelık jant okey zenon okeyde yan basamaktan ben hoşlanmıyorum

şahsi görüşümdür...
  • Hayırlısı olsun.

Alacagınız aracta kesinlikle esp olmasına dikkat edin.

Bizim gibi yüksek araçlarda esp hayat kurtarıcı olabiliyor.

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

''psada genelde böyle sorunlar var ''

herkesin bilgisine

iyi biliyorum abi tahmın edbılıyorum kımlerın yazdıqınıda

eger ikimizde bi anlıq qaza qelseydin şuan ben senın forumunda olmamış olrdum onların amacıydı zaten ozamanın forumda en çalışkan 2üyesiydik senınle yanlış

hatırlamıyorsamsa(gerçi şimdi eskisi gibi fazla takılamıyorumda :S) ee kıskançlık damarları tuttu neyapalım bunlar birbirlerine düşürelım vs. dediler

ama biz oyuna gelmedık herşey için eyvallh çok tşkler abi ...

bu internet sitesinde kimseyin kALbini zorda kalmadıkca kırmadım bilmeden kırdıysamda affola yanlış yaptıqım kişilerdende özürümü dilrmesini bildim

işte öyle Aziz im bak o günlerden sadece ikimiz arkadaş kalabildik diğerleri zaman çarkının acımasız kollarına takılıp gitti şelaleden aşağıya bir daha geri gelmemek üzere.

sende biliyorsun gerisini bizde kendi adıma kimseyi incitmemeye ve alçakgönüllü hoşgörülü olmaya çalışıyoruz,özür dilemesini de biliriz ve kendimize
    gurur yapmayız.

dünya fani başka diğer şeyleride takmıyorum desem..

selametle.

• Şelaleye kapılıp gidenler kim Gökhan.
  • quote:

isabetli olur bencede

aksesuar işi zevk meselesi tabi ben olsam alaşım jant,park sensörü,ve alt sac pas koruma yaptırırdım ilk öncelikle.

arzunuza göre cam film çok güzel ve kontrast olur ve chip uygulaması düşünebilirsiniz liste böyle uzayıp gider ne yapsan yakışır bu araca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Şelaleye kapılıp gidenler kim Gökhan.

hani sen o güzelim çam ormanlarının altında sahilde keyif yapıyordunya..

işte o güzelim yaz sıcağında biz burada kendi hayat ve yaşam kavgamızda idik.

tabi sana hoş şimdi.Fransız kalman doğal haliyle Aziz ne demek istediğimi çok iyi anladı.bu konular derin mevzular şu an bile canımı sıktı desem neyse kapatalım bu konuları abi..

içelim ve güzelleşelim sağlına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 19 Aralık 2009; 14:13:53 >

• Gene neyi kaçırdık yahu.
  • quote:

arkadaşlar diyorumki aramıza yeni katılan arkadaşlar

meslek,araç modeli,rengi,hp ve donanım seviyesi ile şehir de yazarlarsa listemize eklemiş oluruz eğer arzu ederseniz

Ben Mustafa İmmobleyzr işi ile uğraşıyorum. Aracım 2010 model Partner Tepee. Aytozu Gri, 90 Hp'lik Premium Modeli, Bursa'da yaşıyorum.
  • Arkadaşlar pazartesi günü 2500 bakımına gidicem servise. Bana servise gittiğimde yaptırmam gereken veya önerebileceğiniz bir konu varmı?
  • Sizin yapacağınız, varsa bir şikayetiniz onu belirtiyorsunuz. Bunun dışında aracın yağını tamamlıyorlar. Lifte kaldırıp alt takımda sıkılması gereken yerleri sıkıyorlar. Motora iki fısfıs sıkıp gönderiyorlar.
  • quote:

Sizin yapacağınız, varsa bir şikayetiniz onu belirtiyorsunuz. Bunun dışında aracın yağını tamamlıyorlar. Lifte kaldırıp alt takımda sıkılması gereken yerleri sıkıyorlar. Motora iki fısfıs sıkıp gönderiyorlar.

Açıkçası ben bu aracı bilinçsizce aldığımı düşünüyorum. Yukarıda 110'luklara verilen fiyatları düşününce sanki ben daha pahalıya aldığımı düşünüyorum. aracım 90hplik. aytozu gri sis farları otomatik cam silme, far sensörleri var bunlar Görüş paketi diye düşünüyorum. aracımda toplamda 4 hava yastığı var. 1 Sürücü, 1 Yolcu, birde koltukların yanlarında olmak üzere toplam 4 adet. Güvenlik paketi varmı bilmiyorum. Aracımda asr'de var. 33.750'ye aldım. Üzerinde bulunan donanımları nasıl öğrenebilirim acaba? Kullanma klavuzunda standart olarak göstermişler donanımları premium pack modeline göre.

• Broşürde premiumun özellikleri yazar. Faturanızda güvenlik paketi yazıyorsa vardır. Asr tek başına araçta bulunmuyor. Güvenlik paketi Esp, Asr ve Hillholder'dan oluşuyor.
  • quote:

Broşürde premiumun özellikleri yazar. Faturanızda güvenlik paketi yazıyorsa vardır. Asr tek başına araçta bulunmuyor. Güvenlik paketi Esp, Asr ve Hillholder'dan oluşuyor.

Çok teşekkür ediyorum yardımın için. Faturasına bakıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrİmE_tİmE

Bir kaç tepee fotoğrafı ekleyelim ortalık şenlenmeye devam etsin ya

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

mrb arkadaşlar inş. 2010 ocakta araç elime geçicem 110 bg prenium pack gümüşf modeli bu jant modelinin adı nedir bilen varsa yardım edebilirmi

• Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Bizde çok baktık bu janta ama avrupa versiyonlarında var, Türkiye'de servislerde yok. Adını bilen de yok.
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.