Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.379
Cevap
18
Favori
713.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bar0n90HP

Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

1- 17" Jant Taktırdım Lastıklerde Pirelli P7 Sizce Sıkıntı Yaşarmıyım ?

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

herkeze kazasız belasız sıkıntısız sürüşler dilerim.

yeni arabanız hayırlı olsun, titreme bende de olmuştu 130lara çıkınca. Nedenide balansmış sağ ön lastiğin balansı bozulmuş. Siz birde jantları değişmişsiniz, önce gidin ön lastiklerin balansına baktırın, balans çabuk bozulan bişey ufak bi balans bozukluğu titreme yapar. Aynı durum bendede olmuştuda ondan yazdım. Güle güle kullanın peugeot partner tepeeler çok güzel arabalar. Biraz sert araba, bozuk yollarda ses yapabilir, ama bu araçlar yük taşıma amaçlı yapılmış sağlam araçlar, öyle mercedes bmw sessizliği ve rahatlığı beklemeyin. Ama araba güzel araba.

• 130 u geçince titreme olayı benim başıma da geldi. Ben servise gittiğimde aynı şikayetle gelmiş 3 tepee daha vardı. Balans ayarı yapıldı. Sorun düzeldi.
  • Direksiyon titremesi sorununu bence hemen bir servise danış. Çünki bendede 90hplik tepe var yaklaşık 2 hafta oldu alalı. 160 170 gördüm izmire giderken bursa otobanında fakat direksiyonda en ufak bir titreme yoktu. Motor sesini bile duymuyordum nerdeyse sadece biraz lastik sesi vardı. Senin direksiyonun titremesi farbrikasyon bi hata olabilir. En yakın zamanda bir servise göstermende yarar var. Bu arada aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan inşallah..
  • Sağolun Arkadaşlar ilginize hayranım bılgılerınız benı tatmın edıcı ve garantı kararlar vermeme yardımcı oldu once jant'ı yaptırdıgım yere c.tesi gıdıp gosterecegım sonra servıse gıdıp gereklı sıkayetı dıle getırecegım ıhtımal vermem :)
  • Yanlız şöylede bişi var. Jantları takırdıktan sonra problem olduysa inşallah servis garantiyle ilgili bi problem çıkarmaz. Eğer öle bişi varsa üstlerine git biraz. Ben arabayı alırken bu sayede birsürü hediye donanım aldım
  • quote:

Sağolun Arkadaşlar ilginize hayranım bılgılerınız benı tatmın edıcı ve garantı kararlar vermeme yardımcı oldu once jant'ı yaptırdıgım yere c.tesi gıdıp gosterecegım sonra servıse gıdıp gereklı sıkayetı dıle getırecegım ıhtımal vermem :)

balansının bozuk olması benımde aklıma geldi ama dedim nede olsa yenı jant taktırmış

%100 yaptırmıştır bence jant aldıgın yere git
  • Jantı aldığınız yere tekrar gidip baktırmanız lazım. gerekiyor balans ayarını tekrar yaptrmanız. Bazen yeni jant takarken güzel yapamayabiliyorlar. Ne olursa olsun tekrar balans ayarı yapmalarını isteyin. Teste çıkın sorun düzelmezse servise gidip olanları anlatır derdinize çare bulmalarını istersiniz. Bizim araçta değil 130 170'te bile titreme olmuyor. Umarım sizdede olmaz. Kolay gelsin. Fotoları bekliyoruz. Bu arada ben pirelli'den başımdan geçen olaylardan sebep nefret ederim. Şu ana kadar 4 takım michelin eskitmiş biri olarak, michelin derim.. Şu an kullandığım minibüstede var 1 takım olarak aldım 28.000 km. oldu. Ancak lastikler yenimi diye soranların sayısı epey fazla. Ölçtüğümde daha 1 mm. eksilmişti. Toplam lastik derinliği 8 mm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Jantı aldığınız yere tekrar gidip baktırmanız lazım. gerekiyor balans ayarını tekrar yaptrmanız. Bazen yeni jant takarken güzel yapamayabiliyorlar. Ne olursa olsun tekrar balans ayarı yapmalarını isteyin. Teste çıkın sorun düzelmezse servise gidip olanları anlatır derdinize çare bulmalarını istersiniz. Bizim araçta değil 130 170'te bile titreme olmuyor. Umarım sizdede olmaz. Kolay gelsin. Fotoları bekliyoruz. Bu arada ben pirelli'den başımdan geçen olaylardan sebep nefret ederim. Şu ana kadar 4 takım michelin eskitmiş biri olarak, michelin derim.. Şu an kullandığım minibüstede var 1 takım olarak aldım 28.000 km. oldu. Ancak lastikler yenimi diye soranların sayısı epey fazla. Ölçtüğümde daha 1 mm. eksilmişti. Toplam lastik derinliği 8 mm..

bende 2009 berlıngo var satıyorum 34binde daha of dememiş lastıklerı michelın energy lastıklerı

• yarın lastıkcıme goturecegım dun aksam gıtttım abıcım yenı lastık jant'da bu sıkıntı hep olur ztn onu dert etme cunkı balans ayarı nkdr ıyı yapılırsa yapılsın 50-100 kmden sonra tekrar bır balans gerektırır bunun sebebı havanın lastıge tam stabile olmasıdır dedi. ıcımden buyuk bır yuk gıttı valla :D
  • Merhaba Arkadaşlar,

Geçenlerde gidip peugeot bayi de partner tepee bakmıştım ve dialogları sizinle paylaşmıştım.
    Çarşamba günü akşam abi gel bir çay içelim diye aradılar. İç işleri ve 1.5 yaşındaki oğlum efe ile ibirlikte gittik çayımızı kahvemizi içtik.

Ve 50 tl kapora verip partner tepee yi sipariş vererek ordan ayrıldık. :)

fiyat konusunda çok zorladık ama en azından verdikleri rakamın altına inemeyeceklerine emin oldum. Fakat aksesuarlarla orta yolu bulduk.

PEUGEOT PARTNER TEPEE 110 HP LİK

* Aliminyum gri (metalik renk)
    * Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Kapı içi peugeot yazılı marşpiyeller
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası
    * Diğer tüm masraflar ve temmuza kadar olan damga vergisi

ve bir depo yakıt :) 35.000 TL

Renk ellerinde olmadığı için haftaya alıcam nasipse.

Bu arada hepinize tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar.

Ha birde aracı teslim ederken sürpriz bir hediyemiz var dediler.
    Bu hediye hakkında bilgisi olan var mıdır merak ettim de ?

• Güzel Eşantıyonlar Kapmışssın :) hayırlısı olsun çok sevindim adına artık foruma bi tatli ismarlarsın canım :))))))))

ALLAH Kaza Bela Ver
    mesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe_60

Merhaba Arkadaşlar,

Geçenlerde gidip peugeot bayi de partner tepee bakmıştım ve dialogları sizinle paylaşmıştım.
    Çarşamba günü akşam abi gel bir çay içelim diye aradılar. İç işleri ve 1.5 yaşındaki oğlum efe ile ibirlikte gittik çayımızı kahvemizi içtik.

fiyat konusunda çok zorladık ama en azından verdikleri rakamın altına inemeyeceklerine emin oldum. Fakat aksesuarlarla orta yolu bulduk.

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası

verilebilicek tüm aksesuarları vermısler verseler karter koruma eklerler okadar

renk ne renk

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası

renk ne renk

RENK ALÜMİNYUM GRİ ** Evet foruma bir tatlı ısmarlarız. :) sonra akrabalara, iş arkadaşlarıma, eşe dosta. :))
    Hiç olmadı tatlıcı tikanı açarık ya :=)

• Amassörler değişti benim ve yolda titrememesi için servis özellikle balans ayarı yapmamız dedi, ve yaptı.Acaba sizdeki 130 a çıkınca olan titreme balans ayarından olmasın.Sizde jantları değiştirmissiniz sonuçta.
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası

Arkadaşlar merhabalar cümleten..

işlerim yoğundu bu aralar lütfen kusura bakmayın.

hayırlı uğurlu olsun diyelim güzel tercih olmuş yalnız süpriz hediye denilen şey eğer metal karter koruma ise kesinlikle cevabınız hayır olsun şöyleki..

euroncap çarpışma testinde ki tüm araçlar bu testler yapılırken plastik karter koruma ile yapılıyor sebebi çarpışma esnasında motor kulaklarından kurtularak yere doğru ivme kazanıyor ve kabin yolcu hacimine doğru gelmiyor bizler bu karter korumayı takarak motorun yere değilde bize doğru kabine doğru yolculara doğru gelmesine yardımcı olmaktayız ayrıca bu plastik karter koruma 450 ila 500 arası bir fiyatken metal koruma 100 lira birşey sizden sökülen plastik koruma şirkete kar marjı harika bir ürün olmakta ve sizin hayatınızı tehlikeye sokmakta ve buna satış temsilcileri de çanak tutmakta bence bu düpedüz sahtekarlık bu oyunlara gelmeyin arkadaşlar beni telefonlarımdan 24 saat arayabilirsiniz size her teklif edilen hediyeye hemen ne olur evet demeyin etraf tuzaklar la dolu hepinize kucak dolusu sevgilerimle..

telefonum: 0533 232 34 27 adım Gökhan

• quote:

quote:

Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

psada genelde böyle sorunlar var 130u geçince titreme vs.

benım aracta titreme yok

17 jantlar iyi olur p7lerde iyi lastık yakıtda bence artış olabilir

resimleri beklyorz

Aziz im boş bir otoyol noktasında 180 ide geçtim ve direksiyonda en ufak bir titreme ve sallanma dahi yok lastik basınçlarımı balans ayarlarımı sık ve düzenli kontrol ettiririm

ben PSA çalışanı veya reklam editörü falan da değilim ayrıca bizim araçlarda öyle bir soruna ben daha denk gelmedim..

ayrıca genelleme cümlesi küllüm yanlış..

bak adam ne diyor iyi idrak et jantları yeni taktım ve belirli bir hızdan sonra titreme diyor bu araba yeni bir araç olduğundan rot olma ihtimali az.

tüm şüpheler balans ın üstüne ayrıca balansı hemen yapsanız dahi bile lastiğin janta oturması ve bu süreçte bir defa daha balans isteyebilir.

zaten konuda yanlış düzeltmekten iflahım kesildi..

bari sen akıllı adamsın kelimeler böyle dengesiz olunca orda burda malzeme oluyor üstelik haksız bir sebepten..

bilmektesin aracım 9.5 litre yakıyor muhabbetinin alıntı hallerini sanki doğruymuşçasına ama biz cevap hakkı doğsada öyle dalmıyoruz oraya buraya herkes istediğini konuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 18 Aralık 2009; 21:19:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rayen

130 u geçince titreme olayı benim başıma da geldi. Ben servise gittiğimde aynı şikayetle gelmiş 3 tepee daha vardı. Balans ayarı yapıldı. Sorun düzeldi.

arkadaşlar ben bu sorunları tempramı ilk aldığımda yaşadım desem.

ve sonra lancıa marka bir ön takım ve rot balans ve dört yeni lastik aldım sonrasımı 1.6 litre enjeksiyonlu bir motorla 105 hp ın tadını çıkardım sorunları kafamdan attım anlayacağınız.
  • quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

* Tavan barı
    * park yardımı
    * Navigasyon
    * Yan korumalıklar.
    * Anahtarlık
    * Paspas takımı
    * Yangın tüpü
    * ilk yardım çantası

renk ne renk

Aziz dalgın sın yine bak Rasim abi anlatsın sana o mevzuyu sende vay be de..

uyanıklık yapayım derken lades olmuştur kendisi bendeki plastik korumayı satacağız ona, kaçırmışsın demekki detaylar

Rayen hocamda o ne derse o..

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

quote:

psada genelde böyle sorunlar var 130u geçince titreme vs.

benım aracta titreme yok

17 jantlar iyi olur p7lerde iyi lastık yakıtda bence artış olabilir

resimleri beklyorz

Aziz im boş bir otoyol noktasında 180 ide geçtim ve direksiyonda en ufak bir titreme ve sallanma dahi yok lastik basınçlarımı balans ayarlarımı sık ve düzenli kontrol ettiririm

ben PSA çalışanı veya reklam editörü falan da değilim ayrıca bizim araçlarda öyle bir soruna ben daha denk gelmedim..

ayrıca genelleme cümlesi küllüm yanlış..

bak adam ne diyor iyi idrak et jantları yeni taktım ve belirli bir hızdan sonra titreme diyor bu araba yeni bir araç olduğundan rot olma ihtimali az.

tüm şüpheler balans ın üstüne ayrıca balansı hemen yapsanız dahi bile lastiğin janta oturması ve bu süreçte bir defa daha balans isteyebilir.

zaten konuda yanlış düzeltmekten iflahım kesildi..

bari sen akıllı adamsın kelimeler böyle dengesiz olunca orda burda malzeme oluyor üstelik haksız bir sebepten..

bilmektesin aracım 9.5 litre yakıyor muhabbetinin alıntı hallerini sanki doğruymuşçasına ama biz cevap hakkı doğsada öyle dalmıyoruz oraya buraya herkes istediğini konuşsun.

abi sende bunu dikkat edersenkı yenı dedı bende yanı %100 balans yapılmıstır dıye düşündüm

he şunuda söyluyum bu psada da var rasim abide bile var yanı bende yok sende yok biz istisnayız diye düşünüyorum çok kişide var bu olay

bende aracı 185e kadar getirdim titreme olmadı istiyen bunu yapsın alntı ...

ben bi yanlış yapmadım diye düşünüyorum ama sana saygım var sen yaptın diyosan mutlaka bişey vardır bişey diyemem abi...

• quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Jantı aldığınız yere tekrar gidip baktırmanız lazım. gerekiyor balans ayarını tekrar yaptrmanız. Bazen yeni jant takarken güzel yapamayabiliyorlar. Ne olursa olsun tekrar balans ayarı yapmalarını isteyin. Teste çıkın sorun düzelmezse servise gidip olanları anlatır derdinize çare bulmalarını istersiniz. Bizim araçta değil 130 170'te bile titreme olmuyor. Umarım sizdede olmaz. Kolay gelsin. Fotoları bekliyoruz. Bu arada ben pirelli'den başımdan geçen olaylardan sebep nefret ederim. Şu ana kadar 4 takım michelin eskitmiş biri olarak, michelin derim.. Şu an kullandığım minibüstede var 1 takım olarak aldım 28.000 km. oldu. Ancak lastikler yenimi diye soranların sayısı epey fazla. Ölçtüğümde daha 1 mm. eksilmişti. Toplam lastik derinliği 8 mm..

HÜSEYİN BEY GÜZEL İFADE ETMİŞSİNİZ ağzınıza sağlık ve konu güzel özetlenmiş tüm detaylarıyla.

lastik konusunda da benim de aklımda hep mıchelin var ama lastikçilere sorsan bristone diyorlar hız konusunda da bende aynı hızlarda sorunsuz gidiyorum.

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.